Travian Hayatınızı Kolaylaştıracak Faydalı Araçlar

📝Farewell to Forums📝

The forum is currently in read-only mode that will last till July 07th, 2021.

You will find news and all relevant information about the game in our Travian: Legends blog.
For live conversations and interaction with the community join us in official Travian: Legends Discord server.
 • Travian topluluğunun, sayıları seven tutkulu oyuncularla dolu olduğu bir sır değil. İstatistikleri yaşıyorlar ve oyunda uygulamak için can atıyorlar. Bazı oyuncularımız, oyunda fazladan mesafe kat etmeye karar verdi ve ortalama bir oyuncunun hayatını çok daha kolay hale getirmek için bazı araçlar yarattı. Harika topluluğumuz tarafından oluşturulan ve en çok kullanılan 3. parti araçlara bir göz atalım! Ve evet, bunlar tamamen yasal. Özgürce kullanabilirsiniz.  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  Getter Tools 2.0 ( https://www.gettertools.com/ )


  0y5u1G.jpg

  mciaIT.jpg  Web sitesinde de okuduğunuz gibi Getter Tools , "Travian için en büyük ve en modern araç koleksiyonu" dur . Sitede, oyunun farklı yönlerinde size yardımcı olacak çok sayıda faydalı araç var. Her sunucu için rakiplerinizin birliklerinin ve kendi birliklerinizin varış zamanlarını belirlemenize olanak tanıyan hesap makinelerine kadar bir çok araç mevcut.


  Genel olarak bakacak olur isek eğer:  - Asker yakalama hesaplayıcısı ile düşman orduları evine döner dönmez saldıracak şekilde ayarlayabilirsiniz.


  - Kültür puanı hesaplayıcı ,yeni köyleriniz için kültür puanlarınızı organize etmenize yardımcı olur.


  -Teknoloji hesaplama ile silah ve zırh seviyelerinin askerlerinize etkisini görebilir, seviyeleri ve etkisini optimum ve ekonomik seviyede

  artırmanız için geliştirme zamanlarını görebilirsiniz.


  - NPC hesaplayıcı ile altın kullanımınızdan maksimum verim alabilirsiniz.


  - Mesafe hesaplama ile askerlerinizin seyahat sürelerini hesaplayabilirsiniz.


  - Aktif - pasif oyuncu arama ile yağma listenizi oluşturabilirsiniz.  Muhtemelen ittifaklar tarafından en çok kullanılan özellik birlik aracıdır. Bu araç, oyuncuların hesaplarını ve birlik bilgilerini kolayca yüklemelerine olanak tanır. Bu, liderlerin kimin en fazla oyuncuya sahip olduğunu hızlı bir şekilde görebileceği ve buna göre saldırı manevraları planlayabileceği anlamına gelir.  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  Kirilloid ( http://travian.kirilloid.ru/ )  3ZDhzb.jpg  Travian topluluğu tarafından övülen bir başka araç koleksiyonu kesinlikle kirilloid .


  Bu web sitesi tarafından sağlanan hesap makinelerine göz atmak için saatler harcayabilirsiniz. Birkaçını saymak gerekirse,  - Hücum hesaplayıcı


  - Defans hesaplayıcı


  - Kaynak geliştirme hesaplayıcı


  - Mesafe hesaplayıcı


  - Fetih hesaplayıcı


  - Üretim, bina ve askerlerin gelişim zamanları ve gerekli hammadde miktarı hesaplayıcı  Yukarıda bir kaç özelliğine değindiğimiz bu site, ayrıca muhteşem bir gelişmiş savaş simülatörünü de bünyesinde barındırmakta ve sizlerin oyun gelişimine katkı sağlamak için hazır beklemektedir.
  Kılıcınız keskin, yağmanız bol olsun.

  AA_MOD_Sig.png

  Post was edited 3 times, last by SAVCI ().

 • Sayın moderatör, bilmiyorum farkında mısınız fakat paylaştığınız resimler görünmemekte. Bu mesajı beğenen diğer moderatör arkadaşlarımız durumun farkında değiller sanırım. :)

  Düzenleme: Gereken yapılmış, teşekkürler.

  giphy.gifHONSdf.png

  Post was edited 1 time, last by cylNNNS ().

 • Ve evet, bunlar tamamen yasal.


  Travian Birleşik Devletleri ^^

  OtNgib.jpg                                                                                                 wo7PJ2.jpg                                                                                                     y2fWf5.jpg

  .............................Yüce Roma İmparatoru Caessar'ın Önünde Diz Çökün............................

  S6 - AYAZ

 • cropcalcT44_extended.html


  Burasının da birçok oyuncu için faydalı olacağını düşünüyorum.


  Tüm tarla tipleri için köyün kaynak gelişimlerine ait optimum hesaplamalar mevcut.

  Bir şeyin kurallara uygun yapılması ayrı, etik olup olmaması ayrı bir durum. Kurallara uygun yürütülen çalışmalar, ulaşmak istenilen amaca başarıyla ulaştırır fakat bu onun etik olduğu anlamına gelmez. Bu tıpkı Joseph Goebbels' in başarılı bir propaganda süreci yürütmesi gibi. Hem başarılı hem etik hem insancıl olabilmek zor zanaat.


  A Turk will never be afraid.

 • Eline sağlık usta 👍 altın fiyatları düşse daha cok kolaylaşacak Travian hayatımız yoksa Bunlarada bakamayacaz 😀