Travian Satranç Turnuvası !

• Merhabalar, Travian Satranç Turnuvası' na katılım 05/12/2020 Saat: 12:00 olarak belirlenmiştir.

Katılmak isteyen kullanıcıların belirtilen tarihten önce ön kayıt yaptırması gerekmektedir.

Turnuva Başlangıç Tarihi: 05/12/2020 Saat: 21:00' dır.

Keyifli forumlar dilerim.

• Merhabalar dentistt_TR, konu başlığı altındaki listeye nickinizi yazdırarak ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Hali hazırda ön kayıt yaptırmış bulunmaktasınız.

• ZAMPARA Kabuslarına girerim bak dikkat et.8)

OtNgib.jpg                                                                                                 wo7PJ2.jpg                                                                                                     y2fWf5.jpg

.............................Yüce Roma İmparatoru Caessar'ın Önünde Diz Çökün............................

S6 - AYAZ

• Madem alacaksın öcünü o zaman göster gücünü ^^

Alamayacaksın şahından gözünü, mat olma korkusundan ötürü

OtNgib.jpg                                                                                                 wo7PJ2.jpg                                                                                                     y2fWf5.jpg

.............................Yüce Roma İmparatoru Caessar'ın Önünde Diz Çökün............................

S6 - AYAZ

• HuN , Ceassar ve ZAMPARA ekler misin bizi de listeye?

S6 - AYAZ

• :)

S6 - AYAZ

• ELEME TURU TABLOSU

Kazananlar - Kaybedenler

Eleme Turu

HuN VS PabloEscobar

Michael Scofield VS Jefe 41

Agresif Panda VS CanOzcan50

ReaL VS Prater

doctorzorro VS Bektasimov_TR

Turkish Power VS --HJEYA1--_TR

dentistt_TR VS Barbosa

Çeyrek Final

ReaL VS Michael Scofield

Turkish Power VS dentistt_TR

Agresif Panda VS doctorzorro

HuN VS ...

Yarı Final

ReaL VS Turkish Power

Agresif Panda VS HuN

Final

ReaL VS AgresifPanda

Post was edited 20 times, last by HuN ().

• Merhabalar, Travian Tarihinin İlk Satranç Turnuvası' nı yapmış bulunmaktayız.

Turnuvaya katılan tüm yarışmacılara teşekkürlerimizi sunar, Turnuvanın Şampiyonu ReaL ' i tebrik ederiz.

Bir sonraki Travian Satranç Turnuvası için bazı anketler düzenleyeceğiz. Turnuva Başlangıç Saati, Satranç Oyun Süresi vb. konularda düşüncelerinizi almak istiyoruz.

Bir sonraki Travian Satranç Turnuvası' nda görüşmek dileğiyle keyifli forumlar dilerim.

Travian Legends Ekibiniz.

• HuN Turnuvayı kaçırdım yeni gördüm :) Seni yenmek isterdim ... Bir daha ki turnuvada olacağım ve senide bekliyorum :)

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

İsyankar şarkıcı Bob Marley'in bak benim çok sevdiğim bir sözü var; Ney?

'Bir yıldız gibi kayar giderim hayatından, yapacağın tek şey dilek tutmak olur benim arkamdan...' diyor.

Çok güzel bir sözdeyiş...

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

• Katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum kısa ama eğlendiğim bir turnuva oldu. Forumun aktifleşmesi için bir sonraki turnuvaya eğlenmek için de olsa katılım sağlamanızı istiyorum. Belki bu pahalı altınlardan birazcuk hediye ederler :D:D

2020 Arap Elemesi : ReaLiZM09 / PARS
    2020 3x Shadow Empire : PARSTT
    2020 Finaller : PARS
    2020-2021 S5 : Holigan
    2021 S2 : ReaLiZM09

• Katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum kısa ama eğlendiğim bir turnuva oldu. Forumun aktifleşmesi için bir sonraki turnuvaya eğlenmek için de olsa katılım sağlamanızı istiyorum. Belki bu pahalı altınlardan birazcuk hediye ederler :D:D

Tebrikler dostum :) Güzel bir etkinlik olmuş..

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

İsyankar şarkıcı Bob Marley'in bak benim çok sevdiğim bir sözü var; Ney?

'Bir yıldız gibi kayar giderim hayatından, yapacağın tek şey dilek tutmak olur benim arkamdan...' diyor.

Çok güzel bir sözdeyiş...

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

Tebrikler