❄️ Kartopu Savaşı ❄️

 • ❄️ Kartopu Savaşı ❄️

  Esen rüzgarın uğultusu, ruhların en karanlık şarkısını andırıyordu. Karlar yağıyor ve her şey adeta koca ve süslü bir pastaya benzemişti. Kış sonunda gelmişti!

  Depoyu kontrol ettim, doluydu. Tahıl ambarı çok iyi durumda değildi fakat yine de asırların en soğuk kışını atlatmak için yeterli olmalıydı.

  Şimdilik, sevdiklerimizle aile saadetinin keyfini çıkarıyorduk. Şömine etrafında toplanmıştık, yanan odunlar çatırdıyordu ve etraf sıcaktı.

  Eşim en ufak kızımız için renkli bir eşarp örüyordu. Annem çocuklara bir hikaye anlatıyordu, bu konuda kimse eline su dökemezdi. Doğuştan gelen bir yetenekti.


  "Gökyüzünün aylarca karanlık kaldığı bir zaman olmuştu. Kimseler evinden meşale olmadan zaten çıkamazdı da herkes kendisini sıcak yuvasından, şöminesinden ayıracak olan o andan da korkar olmuştu.Yılın en çetin aylarıydı." Çocuklar annemi dinlerken gözlerini bile kırpmıyordu. "Bir gün, Leonidas şöminede yakmak için odun toplamaya dışarı çıkmıştı ve karşısında şeytani bir varlık belirdi. Tutulup kalmıştı." Çocuklar aniden elleriyle yüzlerini kapadılar, çok korktukları belli oluyordu. Bense yüzümde bir tebessümle dinliyordum, bu hikayeyi biliyordum. "Bu varlık Leonidas'a onun için bir görevi olduğunu söyledi; Ay sonuna kadar gizli 15 defineyi bulması gerekiyordu. Eğer defineleri bulmayı başarır ve bu varlığa getirirse, bütün köyü varlığın gazabından kurtarabilecekti."


  snowballbattle2020.png
  Nasıl oynanır:

  İşte hepinizin aşina olabileceği bir pano. Düşman askerleri bu alanların bazılarında saklanıyor: köyler, dağlar, ormanlar vs. Düşman askerlerinin saklandığı bir alanı bulmanız dahilinde o alandaki ödüle sahip olacaksınız. Ödüller aşağıdaki gibidir:

  • 5 x 1 Ekstra Macera
  • 50 altın barındıran 4 sandık
  • 100 altın barındıran 3 sandık
  • 200 altın barındıran 2 sandık
  • 300 altın barındıran 1 sandık

  Tek yapmanız gereken BİR alan seçmeniz ve yorumlarda bunu belirtmenizdir. Etkinlik 7 Aralık 2020 Saat 16.00 UTC+3'de sona erecektir.

  Örneğin: J4, H3


  Etkinlik hakkında genel bilgiler


  Başlangıç tarihi/zamanı

  1 Aralık 2020 - 12.00 UTC+3

  Bitiş tarihi/zamanı

  7 Aralık 2020 - 12.00 UTC+3

  Kazananlar açıklanır

  8 Aralık 2020

  Ödüller dağıtılır

  15 Aralık 2020 tarihine kadar

  Altın kodu geçerlidir

  30 Nisan 2021 tarihine kadar

  Notlar Bu konuya sadece tek mesaj atabilir ve mesajınızda tek bir alan seçebilirsiniz.

  Birden fazla mesaj yollayan kullanıcıların mesajları silinecektir.

  300 Altınlık ödül sadece bir kez kazanılabilir. İlgili ödülü barındıran alanı ilk bulan oyuncu kazanmış sayılır.

  Diğer bütün ödül barındıran alanlarının, birden fazla kullanıcı tarafından tahmin edilmesi durumunda, ödül birden fazla kez dağıtılabilir.
 • J5

  OtNgib.jpg                                                                                                 wo7PJ2.jpg                                                                                                     y2fWf5.jpg

  .............................Yüce Roma İmparatoru Caessar'ın Önünde Diz Çökün............................

  S6 - AYAZ