⚔️ 7-dniowy serwer ⚔️ Od 10 grudnia!

• Zaraz się okaże że po zmianach do końca 7dniowego serwera nikt nie założy drugiej wioski ^^

Cóż, 3 albo 4 dni zajęło założenie pierwszej wioski ;)

glacier.png

Supporterzy oraz Moderatorzy pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Wszystko jest spoko,ale te zadania do każdej nowo powstałej osady to trochę przesada. Zmierza to do tego, że tylko kasa się będzie liczyć i nic więcej.

• Wszystko jest spoko,ale te zadania do każdej nowo powstałej osady to trochę przesada. Zmierza to do tego, że tylko kasa się będzie liczyć i nic więcej.

A czemu tak Twoim zdaniem? Zadania do założonej osady są inne niż do tej pierwszej.

glacier.png

Supporterzy oraz Moderatorzy pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• A czemu tak Twoim zdaniem? Zadania do założonej osady są inne niż do tej pierwszej.

Tak są inne, ale to wciąż sporo surowców. Jeśli ktoś będzie miał dużo ZM to go bardzo faworyzuje z takim podejściem ludzie całkowicie odejdą od traviana.

• Witajcie,

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w testach nowego systemu zadań i gratulujemy zwycięzcom!

Pod tym linkiem znajdziecie ranking z ciekawymi informacjami na temat rywalizacji na 7-dniowym serwerze.

Zwycięzcy otrzymają wiadomość e-mail wraz z wygraną do końca tygodnia.

Aha! Nie zapomnijcie uzupełnić ankiety, która jest dostępna w grze - bardzo nam tym pomożecie i wpłyniecie na dalszy rozwój gry.

Wasz zespół Traviana: Legends

glacier.png

• 3 dzień pije za Wasze szczęście

? ironia?
    Ja nie założyłem drugiej wioski bo nie to chciałem sprawdzać. Cóż, odpowiedziałem Ci tylko na Twój komentarz, że 7 dni to będzie za mało by założyć drugą wioskę (w domyśle, że system jest źle skonfigurowany).

Tak są inne, ale to wciąż sporo surowców. Jeśli ktoś będzie miał dużo ZM to go bardzo faworyzuje z takim podejściem ludzie całkowicie odejdą od traviana.

Obecny system działa bardzo podobnie, ale szybciej można go skończyć z użyciem ZM. Nie za bardzo widzę te nowe możliwości ze Złotymi monetami, o których piszesz. One obecnie także są. Pomijam coś?

glacier.png

• ? ironia?
    Ja nie założyłem drugiej wioski bo nie to chciałem sprawdzać. Cóż, odpowiedziałem Ci tylko na Twój komentarz, że 7 dni to będzie za mało by założyć drugą wioskę (w domyśle, że system jest źle skonfigurowany).

Obecny system działa bardzo podobnie, ale szybciej można go skończyć z użyciem ZM. Nie za bardzo widzę te nowe możliwości ze Złotymi monetami, o których piszesz. One obecnie także są. Pomijam coś?

Obecny system nie działa tak do końca. Kolejną kwestią jest to czy jak założe 3 wioske i kolejna to zadania się będą pojawiać w każdej nowej wiosce. Jeśli tak to jest naprawdę faworyzowanie graczy co pakują mnóstwo monet w grę. Niestety teraz wszystkie gry zmierzają do tego kto ma dużo kasy ten jest najlepszy :(

• Obecny system nie działa tak do końca. Kolejną kwestią jest to czy jak założe 3 wioske i kolejna to zadania się będą pojawiać w każdej nowej wiosce. Jeśli tak to jest naprawdę faworyzowanie graczy co pakują mnóstwo monet w grę. Niestety teraz wszystkie gry zmierzają do tego kto ma dużo kasy ten jest najlepszy :(

Jesli kazda wioska bedzie miala te zadania od zalozenia...lub czesc po podbiciu to analogicznie gracze beda starali sie korzystac z Ratuszy i Dziel duzo mocniej. Bedzie grupa graczy, ktorzy beda sie scigac o top pop mocniej a dzieki ZM beda mieli latwosc w kupnie dziel jak to wplynie na gre? aaa...zapomnialbym EXP boha tzn.levelowanie czyli Zwoje i jeszcze wieksze bonusy do nagrod poniewaz boh mocny na kontach z ZM ... cos w tym musi byc! Moze to zacheta do kupna monet aby nie odstawac od tych wielkich ... Ogolnie nie podoba mi sie ten sposob zmian, choc przyznaje ze nowosci sa w grze potrzebne. Glacier czy lista tych zadan taka pelna jest dostepna gdzies?

• Travian Answers

Tutaj macie szczegóły. Zadania, które wy widzieliście są tylko na startowej wiosce. Na zakładanych wioskach przez osadników też są zadania, ale inne.

glacier.png

• Dzieki za info. a czy znajde gdzies wartosci nagrod za kazde z nowych zadan?

Na ten moment nie, ale jak się taka pojawi to na pewno ją udostępnie. Zapewne oficjalnym komunikatem. Jeśli będzie inaczej to dam też link i tutaj.

glacier.png