TS1 [07.12.2020...] O wszystkim i o niczym.

• Witajcie!

Temat ten przeznaczony jest do rozmów na tematy związane z grą na serwerze TS1.

Kto, gdzie, kiedy i z kim oraz inne pytania, odpowiedzi, polemiki i twórczość literacka graczy. Krótko mówiąc o wszystkim co ma miejsce na serwerze.

Jak widzicie tematyka rozmów jest dowolna, jednak nadal obowiązuje tutaj Regulamin Forum.

Życzymy miłej gry!

glacier.png

Supporterzy oraz Moderatorzy pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Ktoś tu będzie grał ?

Ja nie Polak a Ślązak, więc zezwalam moderatorom na poprawianie ewentualnych błędów bez oznaczania tekstu i informowania mnie o zmianach.
    Dlaczego w Narodowościach nie ma Ślązak ?

Używanie mojego Nicku grozi poważnymi konsekwencjami - On mój już Zawsze i wszędzie wrrrr Wymyśl sobie swój

• Mam zamiar zagrać ... jako Rzymek oczywiście :D

Ja nie Polak a Ślązak, więc zezwalam moderatorom na poprawianie ewentualnych błędów bez oznaczania tekstu i informowania mnie o zmianach.
    Dlaczego w Narodowościach nie ma Ślązak ?

Używanie mojego Nicku grozi poważnymi konsekwencjami - On mój już Zawsze i wszędzie wrrrr Wymyśl sobie swój

• Spokojnie moi mili, była nawet słabsza frekwencja, a ta jest najpewniej spowodowana faktem, że wszyscy chętni na x2 grają pewnie teraz na ts2.travian.pl.

To dopiero pierwszy dzień, na pewno jeszcze pojawią się rejestracje :)

glacier.png

Supporterzy oraz Moderatorzy pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Trzeba chyba po discordach popisać żeby trochę ludzie kont założyli na farmy. Po zakładaniu 2 osad widać, że będzie kicha. tylko ceny za hełm glagiatora niezmiennie kosmiczne... kto i po co to kupił za taką kasę. Pewnie prawo licytacji. Jak trafi się 2 i będą walczyć to cena musi być kosmos...

• Trzeba chyba po discordach popisać żeby trochę ludzie kont założyli na farmy. Po zakładaniu 2 osad widać, że będzie kicha. tylko ceny za hełm glagiatora niezmiennie kosmiczne... kto i po co to kupił za taką kasę. Pewnie prawo licytacji. Jak trafi się 2 i będą walczyć to cena musi być kosmos...

na tych hełmach TT zbija niezłą kasę ;) z rozmów wychodzi wniosek że to gra sama wystawia taki hełm ;)

słyszeliście kiedyś by ktoś trafił ten pierwszy pierwszy hełm?

Spokojnie moi mili, była nawet słabsza frekwencja, a ta jest najpewniej spowodowana faktem, że wszyscy chętni na x2 grają pewnie teraz na ts2.travian.pl.

To dopiero pierwszy dzień, na pewno jeszcze pojawią się rejestracje :)

Widzisz Glacier wielokrotnie pisałem, że gra była by dużo bardziej atrakcyjna jakby serwery nie nakładały się na siebie i startowały trochę rzadziej

• Widzisz Glacier wielokrotnie pisałem, że gra była by dużo bardziej atrakcyjna jakby serwery nie nakładały się na siebie i startowały trochę rzadziej

Widzisz... jesteś jedną ze stron ;)

Jedni piszą, żeby serwery nie startowały tak często, ale jeśli jakiś serwer nie wystartuje co miesiąc to jestem zasypywany wręcz wiadomościami o nowy serwer. Tak źle i tak niedobrze, ciężko zadowolić niestety wszystkich choć się staram. Może wkrótce uda się coś zmienić i w tej kwestii.

glacier.png

• Czy jeden serwer x2 na miesiąc to "zbyt często"? Nie sądzę. Można powiedzieć to optymalna częstotliwość. Choć jeszcze dochodzą różne specjalne serwery to nie ma co narzekać. Jest w czym wybierać.