Klece a zvířata

• Zdravím,

když jsem chytil do získaných klecí několik zvířat, tak po jejich vypuštění mi klece zůstanou, nebo mi zmizí? A s tím mám ještě jednu otázku - když budu tu zvěř vypouštět, vypustí to všechny najednou, nebo si můžu některé nechat?

Díky za odpovědi. :)

• Klietky ty automaticky zmiznú, po chytení zvierat, takže ti neostanú.

Môžeš poslať späť len tie, ktoré chceš, a tak isto si nechať ktoré chceš... (ako pri podpore vyberieš možnosť poslať späť a určíš si čo chceš odoslať.)

• Ahoj, měl bych na tebe, nebo kohokoliv další otázku, která mě napadla, ale z trochu jiného tématu.

Jde o to, že bych chtěl získat body za denní úkoly, abych získal ceny. A tak mě napadlo zaútočit s hrdinou na Natarskou vesnici (převzatou od jiného hráče). Je to dobrý nápad, obzvlášť když té vesnici teď začala růst populace? Není možné, že ta vesnice má teď už armádu nebo třeba zeď, která by mě mohla hrdinu zabít? Už nemá plné zdraví a jeho síla zatím také není příliš velká...

Budu rád za každou zkušenost. :)

• Tu ti jednoznačnú odpoveď nedám, záleží od situácie... Ale jednotky sa tam vyrábajú...

No kopec hráčov na natarou/oázy útočí s jednou najlacnejšou jednotkou ( palkar/legionar/falanx) aby splnili tu úlohu. Ja momentálne výfarmim 3 oázy a natarou a mám pokoj.

Hero by mal prejsť záleží od sili a zdravia, ale aj od toho či tam je def nato ti neodpoviem 100%.

• A ještě otázka ke zvířatům :-D Je jejich obrana ze simulátoru stejná jak proti pěchotě, tak proti jízdě, nebo to má každé zvíře nějak jinak? :-D Zkoušel jsem se to párkrát tady a na simulátoru zjistit, ale opět jsem prokázal svou slabost. :-D