AN-AS BİRLİKLERİ Savunma & Saldırı Raporları

• Önceli̇kle beni̇m yan köyüme geli̇nmedi̇ğİ sürece asla yan köye gi̇tmem merkeze gi̇deri̇m !!! Malum bi̇rli̇k kendi̇leri̇ yan köye geli̇r,, sonra bende yan köyleri̇ne gi̇deri̇m mesaj atar ağlarlar ..!!!! Sonra yan köy saldirilarimi çocuklari sevi̇ndi̇rmek sevaptir der keseri̇m ,,ayni günün akşami yan köyümü geç vaha ma gi̇rdi̇kleri̇ni̇ görürüm :d sonra kendi̇leri̇ni̇n vahasi olmadiğI İçİn yan köyüne tekrar gi̇reri̇m foruma atip tirnak İçİnde yan köye gelen raki̇p di̇ye yazip sözde kendi̇leri̇ni̇ İyi̇ oyuncuymuş gi̇bi̇ gösteri̇rler.!! ... ' vaha' ya gelen basi̇t raki̇bi̇mi̇zi̇n kesi̇li̇şİ..

• Önceli̇kle beni̇m yan köyüme geli̇nmedi̇ğİ sürece asla yan köye gi̇tmem merkeze gi̇deri̇m !!! Malum bi̇rli̇k kendi̇leri̇ yan köye geli̇r,, sonra bende yan köyleri̇ne gi̇deri̇m mesaj atar ağlarlar ..!!!! Sonra yan köy saldirilarimi çocuklari sevi̇ndi̇rmek sevaptir der keseri̇m ,,ayni günün akşami yan köyümü geç vaha ma gi̇rdi̇kleri̇ni̇ görürüm :d sonra kendi̇leri̇ni̇n vahasi olmadiğI İçİn yan köyüne tekrar gi̇reri̇m foruma atip tirnak İçİnde yan köye gelen raki̇p di̇ye yazip sözde kendi̇leri̇ni̇ İyi̇ oyuncuymuş gi̇bi̇ gösteri̇rler.!! ... ' vaha' ya gelen basi̇t raki̇bi̇mi̇zi̇n kesi̇li̇şİ..

Öncelikle Oğuzhan kardeşim iyi akşamlar , yaşını bilmiyorum tahminimce görece gençsin. Yan köye saldırı atıldığına dair bize bir bilgilendirme geçmediğiniz için bilgimiz yok.

Raporuda benim gibi böyle bir konuda bilgilendirme yapmadan görseydin sanırım ne haysiyetimiz ne şerefimiz kalırdı.

Onur ve haysiyet kolay kazanılan erdemler değildir , dolayısıyla kolay kolay insanları onursuz olarak nitelendirmeyiz , nezaket ve düzgün bir üslupla bize bildirseydiniz konuyu hallederdik. Bak yukarıda benim çakıldığım rapor var , sor bakalım çakıldığım arkadaşa Razor seninle nasıl konuştu nasıl bir dil kullandı diye... Büyük oyuncuyum demek gibi bir iddiam yok eski foruma gidip bakabilirsin benim kim olduğumu görebilirsin.

Anlamadan bilmeden saman alevi gibi bir öfke ile sağa sola saldırmak neden ? Anlayabilmiş değilim.

DBW8kO.png

Bir Razor Geçti Travian'dan

Founder of KUZEY

Co-Founder of Kara Kalpaklılar

Post was edited 1 time, last by Prater: Alıntı. ().

• Hocam bi̇lgi̇lendi̇rdi̇ğİmi̇n fotosunu buraya atarsam hesabini hemen şİmdi̇ si̇lecekmi̇si̇n ??? Demekki̇ si̇zi̇n bi̇rli̇kteki̇ yöneti̇ci̇leri̇n bi̇rbi̇ri̇nden haberi̇ yok . Ben saldiri çikmadan önce söyledi̇m si̇z yan köy di̇yorsunuz bak adaminiz vaha ya saldiriyor dedi̇m kanitlarsam haklisin yalan söyledi̇m özürdi̇leri̇m di̇yi̇p hesabini si̇lecekmi̇si̇n ??

• Hocam bi̇lgi̇lendi̇rdi̇ğİmi̇n fotosunu buraya atarsam hesabini hemen şİmdi̇ si̇lecekmi̇si̇n ??? Demekki̇ si̇zi̇n bi̇rli̇kteki̇ yöneti̇ci̇leri̇n bi̇rbi̇ri̇nden haberi̇ yok . Ben saldiri çikmadan önce söyledi̇m si̇z yan köy di̇yorsunuz bak adaminiz vaha ya saldiriyor dedi̇m kanitlarsam haklisin yalan söyledi̇m özürdi̇leri̇m di̇yi̇p hesabini si̇lecekmi̇si̇n ??

Hesabımı neden sileyim , yıkamıyormusun :D Her oyuncunun ömrü güzel bir operasyona bakar hiçbirimiz ejderha değiliz sonuçta :D
    Benim bilgim var mı ? Yok...

Kara Kalpaklıların raporlarını genelde kim atıyor ? Ben...

Yani sebep aramakla , çözüm bulmak aynı şeyler değil. Biraz sakin ol bir çay iç hele ; unutma oyunu stres atmak için oynuyoruz , stres sahibi olmak için değil.

DBW8kO.png

Bir Razor Geçti Travian'dan

Founder of KUZEY

Co-Founder of Kara Kalpaklılar

Post was edited 1 time, last by Prater: Alıntı. ().

• Hesabımı neden sileyim , yıkamıyormusun :D Her oyuncunun ömrü güzel bir operasyona bakar hiçbirimiz ejderha değiliz sonuçta :D
    Benim bilgim var mı ? Yok...

Kara Kalpaklıların raporlarını genelde kim atıyor ? Ben...

Yani sebep aramakla , çözüm bulmak aynı şeyler değil. Biraz sakin ol bir çay iç hele ; unutma oyunu stres atmak için oynuyoruz , stres sahibi olmak için değil.

Yikarim hi̇ç sorun değİl !! Ama ortaya bi̇ İdda attin bende cevap verdi̇m. Raporlari sen atiyosun bi̇rli̇k yöneti̇ci̇n şu başkaniniz bu oldu herkese ayri ayri haber vereli̇m :d alemsi̇n . Tabi̇ki̇ stres atmaya geli̇yoruz yapim bi̇raz agresi̇f lütfen kusura bakmayin . Ki̇mseyi̇ üzmek kirmak değİl amacim . İçİmden nasil geli̇yorsa o an ayni şeki̇lde yansitiyorum hepsi̇ bu .

• Saldıran ve savunan arkadaşlara tebrikler 😃 Birazdanda yan köy nasıl mancınıklanır onun raporlarını atacağım yukarıda muhabbeti olmuş açıklık getireyim sevgili rakiplerimiz sağolsunlar uygulamalı göstereceğiz :/:/

Post was edited 1 time, last by EnSa ().

• Rakibimizin sürekli tarafımızdan yıkıldığı iddia edilen yan köy ler bu resimdeki gibi mi oluyor acaba 😀 bu konuya açıklık getirelim her fırsatta klavye cambazlığı yapanlara gelsin 😀 rakibimiz tarafından " yan köye " gelen saldırıda ara yapılarak savunulmustur 100 mancınık heba olmuştur. Savunan arkadaşımızı tebrik ederiz

Post was edited 2 times, last by EnSa ().

• şimdi öncelikle rakibimiz dün bize yan köy saldırısı yıkımı felan diye bir atıfta bulunulmuş şöyle bir açıklık getireyim önce konuya da ne oldugu bilinsin. bundan 5 gün önce bu saldırı oldugunda biz sesimizi çıkarmadık kişilerin oyun anlayışıdır dedik etik veya etik değil bu konuyu açmak ve burda tartışma konusu açmak peşinde değilim ama bakıyorum ki sadece biz yapıyoruz onlar hiç yapmıyormuş gibi atıfta bulunmaları da sadece komiğime gittiğiden böyle bir açıklamada bulunmak zorunda hissettim kendimi.bunun gibi daha bir sürü var tek tek açıklaması ile uğraşamam.

Post was edited 1 time, last by crea ().

• Sağ kaho kalmadı :) iyi akşamlar.

Kahramanlar su kovaları ile diriltildi. Bize asıl; ''bu saldırıda şair mancınıklar olmadan reisleme yapmaya çalışırken ne anlatmak istiyordu ? ''bunun cevabını verir misiniz :))))

• Kahramanlar su kovaları ile diriltildi. Bize asıl; ''bu saldırıda şair mancınıklar olmadan reisleme yapmaya çalışırken ne anlatmak istiyordu ? ''bunun cevabını verir misiniz :))))

daha fazlasını bastık o reis in bizim çakamadığınız ordumuzun arkasından sevinmen seviyeni gösteriyor.