TR Speed Server (3x) WoW Günlükleri ve Raporlar

• No Women No Cry :D  AGA

• Ahahaha gene kudurdu millet hsdhhsbd abi biraz salın ya girip gülücük attim sadece bu kadar mi tahammülünüz yok gerçekten. Adam yıllardır kendi birlik arkadaslarima ithafen yazdigim ve imzamda duran yazidan maraz kapiyor :D Kendi dil beceri KAPASİTEleri yetmedigi icin de benim kaliptan bana cevap veriyorlar ahshdhdhhd Neyse taklitler aslini yasatirmis. Butun Travian alemi benim yaptigim excelle operasyon yapip ben profum hedef veriyorum yakiyorum yikiyorum yapiyor surda iki kelimeyi kopyaladilar diye takacak degiliz :D

Dip. TDK diyor ki

kapasite

ad

1. (bir şeyin) içine alma sınırı Benzer: sığa

2. (fizik terimi) bir kondansatörün elektrik yığma sınırı.

Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS/For Larathian/Larathian/Codex H Z Z/// iso

NOARLa.jpg

Boş serverlerde kırılan rekorlara karşıyız :saint: S6 / TT

• Hangi hayal aleminde oldu bunlar küçük kulak :D inandırmış birde kendini :D

aha bı bıgme daha keske fazla basmasaydık ya dısarı kadar acısı gıtmıs formun veletlerı gelmıs

dememkkı ıyı basmısızkı oyunda olmayana bıle etkı yapmıs bu tıp polımıklere gırmemde adam olup tbr etmek yerıne oyundan yapamadıklarını

burdan bel altı yaparak yorum yapan 0 18 yas gurubuna son yazısım acınızı ıcınızde yasazın dısarı yansıtmayın bence

• aha bı bıgme daha keske fazla basmasaydık ya dısarı kadar acısı gıtmıs formun veletlerı gelmıs

dememkkı ıyı basmısızkı oyunda olmayana bıle etkı yapmıs bu tıp polımıklere gırmemde adam olup tbr etmek yerıne oyundan yapamadıklarını

burdan bel altı yaparak yorum yapan 0 18 yas gurubuna son yazısım acınızı ıcınızde yasazın dısarı yansıtmayın bence

Adil kankam bu arkadaşın şekeri yükselmiş herhalde eli ayağı titremiş bak herseyi yanlis yazmis :D İki gülücük atip gideceğdük ya xd

Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS/For Larathian/Larathian/Codex H Z Z/// iso

NOARLa.jpg

Boş serverlerde kırılan rekorlara karşıyız :saint: S6 / TT

• Kanka sen yokmuydun yapma ama senden yeni server için davet beklerken olmadı bu 😒 akar yıkacaktık beraber

Ya adaş aslında var öyle planlar da

Davet metni de hazırladık ama hangisini yayınlayacağız onu düşünüyoruz

Kb için ayrı

Hababam için ayrı

Animals için ayrı

Testere için ayrı

Red team için ayrı

Karabağ veya İstanbul için ayrı

Hangisini yayınlasak daha çok kişi gelir diye düşünüyoruz. Eh malum bizim karşımızda herkes tek vücut oluyor ya, düşünme aşamasındayız :D

I'm coming

Sıradan bir deli

• İstabul yok rahat ol :)

Testere de hiç zannetmem BirAzda biz takip edelim dışardan nasıl oluyormuş :)

• bu kadar terım kullanmana gerek yok kılon kaca onu soyle ederını soylekı degerını bız bıcerız

ezıklıgını fılozofmus edesıyla bastırma ınsan gıbı gel tbr et gec gıt veya hıc salca olma

• Şuan sayfasında yazdığım yer mesela :) accık takip et çiceeem :)

He sen bu boş serverdan bahsediyorsun sorry my bad:D

Hazır girmişken bakayım dedim.

Sizi yine yeniden ezdiğimiz son serverdan sonra neler olmuş bakayım dedim.

1 server sonra red team gelmiş. Baran kankamın rekor kırdığı server:D

2 server sonra testereler gelmiş.

3 server sonra siz gelmişsiniz

4 server sonra KB ler geliyormuş.

Bütün bu serverların hepsinin ortak özelliği bomboşşşş olması:D

Küçük kulak, aranızda sorun çıkmasın diye mi teker teker oynuyorsunuz :D Turnikeden geçerken öncelik kimde :D

Biz artık siz yenilip yenilip sürekli boşa para harcamayın diye gelmiyoruz guzum:D

Dip Not: İsmi sayılan birlik oyuncularını tek bir serverda yakalanıp, kafalarına vura vura serverdan gönderilmişlerdir.

Bu server ahmet kankama başarılar diliyorum ve şimdiden tebrik ediyorum:D

• Sen yetkili bı arkadaşa benziyorsun yanınızda 8 18 28 38 birlik cof ekibi de olcak mı X/

Ss gelince ne alaka demiştim de harbi ne alaka ya :D

• Sen yetkili bı arkadaşa benziyorsun yanınızda 8 18 28 38 birlik cof ekibi de olcak mı X/

Ss gelince ne alaka demiştim de harbi ne alaka ya :D

Açıklamayı s3'te yapınca neler oldu hatırlıyor musun kanka :D

I'm coming

Sıradan bir deli

• bu kadar terım kullanmana gerek yok kılon kaca onu soyle ederını soylekı degerını bız bıcerız

ezıklıgını fılozofmus edesıyla bastırma ınsan gıbı gel tbr et gec gıt veya hıc salca olma

Hacı abi kilo işini ortaya atmasaydın iyiydi :D çok yanlış yerden vurdun adamı zararlı çıkarsın bak :D