TR Speed Server (3x) WoW Günlükleri ve Raporlar

• Hacı abi kilo işini ortaya atmasaydın iyiydi :D çok yanlış yerden vurdun adamı zararlı çıkarsın bak :D

attım ıste kılon kaca numarama ulas ordan yaz ıstersen bulursun bulamassan sen yaz numaranı gerısını ben hallederım

degerını ben bıcerım merak etme ederın neyse hallederıy sıkıntı yapma

• bu kadar terım kullanmana gerek yok kılon kaca onu soyle ederını soylekı degerını bız bıcerız

ezıklıgını fılozofmus edesıyla bastırma ınsan gıbı gel tbr et gec gıt veya hıc salca olma

Kardes senin hic mi sosyal hayatin yok bu kadar mi burda tebrik bekliyorsun.

-Serveri takip etmedim

-Kim kazandi ismi disinda bilmiyorum

-İlk mesajimda kimseye birşey demedi

Bir arkadas wp grubuna gönderdi kendi hesabini bakabilirsiniz diye baktim, foruma girdim rapor bakmaya o kadar komik yorumlar gordum ki bastim kahkahayi dedim bi gulucuk atayim o kadar gulduk. Senin derdin ne bilmiyorum da çaresi ben değilim tercihlerim arasinda senin tercihlerin yok :)

Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS/For Larathian/Larathian/Codex H Z Z/// iso

NOARLa.jpg

Boş serverlerde kırılan rekorlara karşıyız :saint: S6 / TT

• attım ıste kılon kaca numarama ulas ordan yaz ıstersen bulursun bulamassan sen yaz numaranı gerısını ben hallederım

degerını ben bıcerım merak etme ederın neyse hallederıy sıkıntı yapma

Hacı abi kavgaları karıştırdın. sen iso ile kavga ediyordun . Sinirden gözlerine perde mi indir ne oldu ya:D oo bu telefon ve adres felan diyor yaa ergenine denk geldik tüh :(

• Adil kankam bu arkadaşın şekeri yükselmiş herhalde eli ayağı titremiş bak herseyi yanlis yazmis :D İki gülücük atip gideceğdük ya xd

klavyem turkce degıl sekrım dustu kaldırcanmı seyımı sekerımı yanı

• Haha sizin kelimelerinizin yeri ve sırasındamı değişmez hiç yahu :)

Saldırılarınız gibi tek elden hazırlanıyor sanırsam :)

Benim birliğimi ezmeyi bırak tek yendiğiniz bir sunucu bulunamadı malesef:)

Şimdi git dersini iyi çalışta öyle gel

• Hacı abi kavgaları karıştırdın. sen iso ile kavga ediyordun . Sinirden gözlerine perde mi indir ne oldu ya:D oo bu telefon ve adres felan diyor yaa ergenine denk geldik tüh :(

Kankam iki gulek eğlenek dedik benim içim acımaya başladı la günahtır boşver :D Millet doktora tezinde intihal yapiyor bu forumda laf sokmaya çalıştığı için intihal yapıyor ulen ne hayatlar be :(

NOARLa.jpg

• lodos, tc, müfreze (başıboş gelen sözde 3-5 hzz artığı birlikmiş) vs adını bilmediğim ezici üstünlüğe cevap veremeyen ve serveri kaçınılmaz mağlubiyetle kapatan rakip arkadaşları esefle kınıyorum.

boş server olduğu doğrudur alayını eze eze dinlene dinlene yendik

Hileci beyin tayfadan yoksun 3-5 ( yerse :) ) başıoboş hzz li arkadaşların olduğu her server bizim için bundan sonra boş serverdir.

Doldurmaya yemeyen eller utansın. ;)

''Fosso olmayın''

Oynadığım şahane birlikler.

TESTERE 3x , DUVAR 5x , ISTANBUL comx

Benim birliğini ezmeyi bırak tek yendiğiniz bir sunucu bulunamadı malesef:)

Yani sen şey mi diyorsun benim birliğim Kb testere efsane birliklerinin toplamından büyüktür mü :D En son orduyu vurup kaçtıydın ama olsun tek köye düşmeyenlerdendin :D

• Kankam iki gulek eğlenek dedik benim içim acımaya başladı la günahtır boşver :D Millet doktora tezinde intihal yapiyor bu forumda laf sokmaya çalıştığı için intihal yapıyor ulen ne hayatlar be :(

Bardağın dolu tarafından bakıyorum. Burası olmasa o adam kendini ömür boyu başarısız olarak görecekti :D

Benim birliğini ezmeyi bırak tek yendiğiniz bir sunucu bulunamadı malesef:)

Ahahahahaha recep amcam yazili talimat gönderdi belediyelerden de birer maas ikramiye aldik ondan geldik :D :D

NOARLa.jpg

• Yani sen şey mi diyorsun benim birliğim Kb testere efsane birliklerinin toplamından büyüktür mü :D En son orduyu vurup kaçtıydın ama olsun tek köye düşmeyenlerdendin :D

Güzel sıkı takipçimmişsin sende ama ne yazıkkı ben seni tanımıyorum 😉

• Geldiğiniz server ve bundan sonraki serverlerde biz oynayacagiz sizde seyredeceksiniz

Başkada şansınız yok zaten