TR Speed Server (3x) WoW Günlükleri ve Raporlar

• gozum bı cocugum var bu tatıl donemınde onla ılgılenıyorum sana babalık yapacak kadar sosyal degılım ısı sosyallıga dokeceksen senın hayalını kurdugun seylerı ben gorup gecırdım sımdı de can sıkıntısına burda takılıyorum oyunda yoksan ınsanları galyana getırmeyeceksın o zaman karsında cocuk yok zamana kadar forma gırıpte bu tıp polımkılere gırmedım ıcını ferah tut gelmıyoruz zaten kımsenın vaktı yok bıraz ara verıcez bu son mesajım amacınız gaza getırmek benım kınadıgım olay bellı oynamısız kazanmısız ınsanlar emek vermıs vakıt ayırmıs tbrk ederısın veya etmessın ama yok bos sw muhabbetı hos degıl senınde arkadasların vardı burda onlar bos oyuncumu

• Güzel sıkı takipçimmişsin sende ama ne yazıkkı ben seni tanımıyorum 😉

Ben ustume alinmisim ya adili tanimiyomus genelde beni tanimiyolardi xd

Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS/For Larathian/Larathian/Codex H Z Z/// iso

NOARLa.jpg

Boş serverlerde kırılan rekorlara karşıyız :saint: S6 / TT

Post was edited 1 time, last by PsiGoPaT_TR ().

• Beyler ortada kazanılan bir oyun var; Kalkıp erdem gösterip tebrik etmek yerine boşboğazlık yapmak yakışmıyor...Burada tebriğinizi yaptıktan sonra başka bir sayfa açın 'Kuyruk acısı' diye; orada tekerlemelerinizi söyleyebilirsiniz...

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

İsyankar şarkıcı Bob Marley'in bak benim çok sevdiğim bir sözü var; Ney?

'Bir yıldız gibi kayar giderim hayatından, yapacağın tek şey dilek tutmak olur benim arkamdan...' diyor.

Çok güzel bir sözdeyiş...

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

• Oyunu bilen, birçok server da oynamış tecrübeli oyuncularsınız. Getirmeyin kimseyi gaza. Dünyada hiç bir ülkenin ödemediği altın parasını ödüyoruz travian a. Bir iki server boykot edin. Oyunu o kadar biliyorsunuz ama biraz olsun dik duramıyorsunuz. Kim kaybeder bilmem oyunda ama travian-kasa bizleri eze eze kazanıyor. Haksızlığın daniskasıyla kazanıyor.

hope ümit kanlı

• Kaçmak mı :)

Ne içtin kardeşim sen kolonya ile mide temizliğine mi giriştin :)

Yok hacı yendiklerimizin listesini yaparken sana denk geldik kusura bakma. :D Profil imzana hesap ismimi koyarken izinde almadın ama neyse telif atmıyorum sana:D

• Oyunu bilen, birçok server da oynamış tecrübeli oyuncularsınız. Getirmeyin kimseyi gaza. Dünyada hiç bir ülkenin ödemediği altın parasını ödüyoruz travian a. Bir iki server boykot edin. Oyunu o kadar biliyorsunuz ama biraz olsun dik duramıyorsunuz. Kim kaybeder bilmem oyunda ama travian-kasa bizleri eze eze kazanıyor. Haksızlığın daniskasıyla kazanıyor.

altınsız kapışak

• Geldiğiniz server ve bundan sonraki serverlerde biz oynayacagiz sizde seyredeceksiniz

Başkada şansınız yok zaten

External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

NOARLa.jpg

• External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

:) :)

• Beğendikten sonra yazıyo değiştiren delikanlı seni :)

Yani imzana koydugun rapordaki koyun sahibine tanimiyorum seni diyebileceğini düşünemedim :D

NOARLa.jpg

• Yooo hep boştunuz da bi hatırlatayım dedim ;)

Bu çocuğa kesin 1600 altın vermişler

Ben 600 verdim diye hep bu tavırları :D

Mesajını alıntıladığı adama abi baran abi yönlendirdi de portal öğretir misin diyen adam şuan boşsunuz falan diyor :D

I'm coming

Sıradan bir deli

• Bu çocuğa kesin 1600 altın vermişler

Ben 600 verdim diye hep bu tavırları :D

Mesajını alıntıladığı adama abi baran abi yönlendirdi de portal öğretir misin diyen adam şuan boşsunuz falan diyor :D

Demek ki işi bilmiyor. İşi bilse bana yazar bikere :D

NOARLa.jpg