TR Speed Server (3x) WoW Günlükleri ve Raporlar

• Yeni açılacak serverda altın fiyatları boykotu sebebiyle oynamayacağım.

Bir şeyler düzelirse belki döneriz neuromancer gardaşımla birlikte

Gelibolu17 Serdar abi yağmada açma milletin ağzını sulandırıcan sonra travian para tuzağı batağına sürükleyecen.
    Olmaz lütfen yağma hesabı dahi açma seviliyorsun :)

Herkese iyi oyunlar

''Fosso olmayın''

Union Trakya

Oynadığım şahane birlikler.

TESTERE 3x , DUVAR 5x , ISTANBUL comx 3x

• Yeni açılacak serverda altın fiyatları boykotu sebebiyle oynamayacağım.

Bir şeyler düzelirse belki döneriz neuromancer gardaşımla birlikte

Gelibolu17 Serdar abi yağmada açma milletin ağzını sulandırıcan sonra travian para tuzağı batağına sürükleyecen.
    Olmaz lütfen yağma hesabı dahi açma seviliyorsun :)

Herkese iyi oyunlar

peki başkanım sen yoksan ben nasıl oynim he o hamza ile aynı yerde adım geçmese şyidi neyse😥

• :) Muhtemelen 15 sene önceki 20 birlik

ile kazandıkları serverları yad ediyorlar :)

Son oynadıklarında N&C Büyükgöz King imhotep falan da oynadı karşılarında diye biliyorum . Yoksa 3-5 İstanbul'lu testerenin yardımına mı gelmişti :/ Az balık yiyorum hafızam iyi değil . Hatırlatmak isteyen var mı :)

7BGva5.jpg

KaSiS_BuFeCi

Merand&Kasis

• Son oynadıklarında N&C Büyükgöz King imhotep falan da oynadı karşılarında diye biliyorum . Yoksa 3-5 İstanbul'lu testerenin yardımına mı gelmişti :/ Az balık yiyorum hafızam iyi değil . Hatırlatmak isteyen var mı :)

Yanlış hatırlıyorsun bence,sadece Büyükgöz Testerede oynamıştı bizden kimse yoktu

• Yanlış hatırlıyorsun bence,sadece Büyükgöz Testerede oynamıştı bizden kimse yoktu

King İmhotep ten Eşsiz titan çalınmıştı

Hakan zaten vardı

Fat&sivasspor , akar

şimdi bunlar da yoktu diyorsun

Gerçekten sadece hakan mı vardı ?

7BGva5.jpg

KaSiS_BuFeCi

Merand&Kasis

• İstanbul birliğinden sadece Hakan vardı diyorum diğerlerini bilemem

bu yazdıklarımın hepsi vardı dahası da vardı. 20 birlikli değil yeni versiyonlu dönemde K&B ve Testere karşısında oynamıştı HZZ . Tabi konusu biten server sonu alakasız bir şekilde açılmaması gerekir o ayrı mesele . Bir sürü insan emek veriyor hem bu server hem eski server artık neyse. Hiçbirinin tartışılması bile saçma. Sizin 15 sene önceki 20 birlikli söyleminize ithafen yazım sadece. Bir tarafı korumak savunmak amaçlı değil.

7BGva5.jpg

KaSiS_BuFeCi

Merand&Kasis

• Wow kuran İstanbul&Karabağ birliklerine tebrikler. Boş server muhabbeti yapan arkadaşlar adam toplasaydı da doldursaydı serverı.

HaRZeMLi - NkFree//Since 2008!