TR Speed Server (3x) WoW Günlükleri ve Raporlar

• boştu kazandınız, biz yoktuk kazandınız, olsaydık çakardık yıkardık. hep aynı terane.

yapılana saygı duymak zor geliyordur anlayabiliyorum ama bu tür laf atma durumlarıyla uğraşmak şu an için gayet boş . kazanılan başarı ortada.

• Multi biliyolar multi kasmayi biliyolar ama WW da 1 seviye basmayi bilmiyorlar beceremiyorlar. :)

3 WW hepsini ayni anda siifrlayip yiktiklarimiz meydan mi okuyor :)

Oyun boyunca %80 basarisiz op oyun sonuna 1 tane WW ordusu cikaramayan arkadaslari kenara alalim. Bu tartismalar onlarin bir kac seviye üstunde. ;)

• Şiiiişşt sessiz olun 3x DÜNYA SAVUNMA REKORU sahibi ve ortağı geldi 8)

Arkadaşlar tebrik edip geçmek bu kadar zor olmamalı .. Biz zaten söyledik son serverimiz diye o yüzden galeyana getirmeyin kimseyi azıcık lafinizin arkasında durun da Travian in yapmış olduğu fahiş altın fiyatlarını boykot edip oyunu 1 yada 2 server oynamayın da verdiğimiz tepkiler sonucunda yapılan zam oranını düşürsunler

Başka da yazi yazmayı düşünmüyorum oyunu oynayacaksınız da izlemede kalacağız ...

Herkese Travian ve sosyal hayatında başarılar ...

Neydi sloganımız ;

SATIROGLU bağlamaz rutine selam söyle VLADEMİR PUTİN e

• External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Bunu izle bu daha iyi:)

Post was edited 1 time, last by KASABA ().

• Soner abim cansın canımsın ellerine kollarına emegine saglık. Bendr seni ayrıca kutluyorum. ByButton ölsün henke sürünsün. Soner baba cok yasasın :)

Harley Davidson - vokal grubu - best of galya - altın seri

• Sevgili Travian Ailesi biraz gecikmeli de olsa oyun için bir kaç teşekkür ve mesaj göndereyim dedim.

Öncelikle WOW'u kurmamızda bize hiçbir yardımı esirgemeyen Başta FAT , SIVASSPOR , Harley-Davidson , kral5887 , ByButton akar19_TR başta olmak üzere adını sayamadığım Tüm KARABAĞ Ailesi ile beraber SANCAK BİRLİĞİ ve Bastığı of ordusu dolayısı ile Barbar ekibine teşekkür ederim. Özellkle WOW Sürecinde Sigortacı_TR , QaBuS ve Netflix&Chill ayrı bir teşekkürü hak ediyorlar. Mükemmel bir koordinasyon ve ekip çalışması gösterdiniz. Elinize sağlık.

Tüm tatsızlıklara Rağmen (oyun içersiinde olur böyle şeyler) Oyuna renk ve heyecan katan Müfreze, Lodos, Tc, Efsane, Çay, Deliler ve diğer irili ufaklı tüm birliklere bastıkları of veya def askerlerinden ötürü tebrik ederim. Emeklerine sağlık.

Son olarak, Birliğin kuruluşundan bu yana üzerimizde emeği çok olan ve bastıkları of orduları ile fark yaratan SonerSoner (Romanın ve Birliğin kralı sensin kimse boşuna roma ordusunun resimini atıp durmasın) , TurkC (Diplomatımız) , Netflix&Chill (bir oyuncadan çok daha fazlasın kardeşim) , BUYUKGOZ (gride bastığın 6-7 ordu için ayrı bir övgüyü hak ediyorsun miroğlu. zaten daha önce fikrimi belirtmiştim.) ile beraber bastıkları rekor deften ötürü SATIROGLU, (3,2m planax +1.210m Duru yanında 7.3m def puanı ile dünya rekoru hiç kimseye nasip olmaz) yanında SEYTANDOVENTURK. , EFEXEFE zombine , haliyy , haki , Gelibolu17 Jonturkler61 , hopebloody , Forumda olmayan SAİD, MURAT, Canerl Hesabında oynayan ve server ortasında tanıştığım Kral çocuk CENER (WOW sürecinde elim ayağım oldun iyi ki seni tanıdım kardeşim WOW kuran ilk acemi! oyuncusun :)) Çok uzatmadan Hepinize Ayrı ayrı teşekkür eder Şükranlarımı sunarım.
    (Sürçü lisan ettiysek affedin)

Not: Oyunun son bölümlerinde altın fiyatları ile alakalı yapmış olduğumuz protesto server çapında protestoya dönüştü ve hedefine ulaşmıştır diye tahmin ediyorum, Umarım Travian yönetimi bu haklı protestoyu görüp düzeltme yaparlar aksi halde Altın fiyatlarıı düzeltmedikleri sürece Travian oynamayacağımızı tekrar belirtmek isterim.

İyi oyunlar
    Emir

• Soner abim cansın canımsın ellerine kollarına emegine saglık. Bendr seni ayrıca kutluyorum. ByButton ölsün henke sürünsün. Soner baba cok yasasın :)

Höst ulan :) knkam hakkında düzgün konuş savaş adamdır....

Henke ise ince çizgimiz 😒

• Kardeşim tüm övgüleri hak ediyorsun , eline emeğine sağlık iyi ki varsın , tebrikler :)

• :) Abi biliyorsun ki bu sunucuya ben senin için başladım. :=) Tabi BUYUKGOZ Hakan'ın ve SonerSoner Soner abinin "bu gruptakilerin birisi dahi oynamazsa ben oynamam" demesi de etkili olmuş olabilir. 8) Kaldı ki; biliyorsun sunucunun açılmasına iki gün kala sunucuya girmeye karar verdik. :) Gelinen nokta da hak ettiğin bir sunucu oldu. :) Dinlene dinlene WW kurdun. Emeklerine sağlık.

#VictoryRoyalFlush:!:

Netflix & Chill - Myx- Comx -Trx