International 5x ImperiaL birlikleri

• Ekipçe tartıştık bu konuyu ve en mantıklı bölge olarak +/- de karar kıldık. Elbette ortak rakipler olması durumunda ortaklaşa hareket edebiliriz.

Biz M.K.A birliği olarak +/+ da yer alacağız şimdiden size dr başarılar dilerim ama bir kaç birşey söylemek isterim.

Yazını okudum ortak rakipler olması durumunda diyorsun 😁 ortak rakip daha ne olabilir ulusal bir serverde türk türk le dosttur gerisi ortak rakiptir bizim için sizin için öyle olmayabilir.

Diğer bir konuda insanları kandırmana müsade etmeyeceğim ben önceki oyunlardan seni tanıyorum birlik kuracağım diye söylüyorsun sayıları abarta abarta 15 20 kişi anca çıkıyor oda burdan gelenler onlarıda geçtim önceki serverler de türklere saldıranlar sizler degilmisiniz 10 15 kişi olup bunuda söylemek istedim ki üstteki yazınla pekişsin altta yorum yazan kardeşim biz tüm türkleri dost kabul ediyoruz lakin türklerle savaşan ve insanları kandıran bu kişilerle +/+ ya gelseler bile ittifak kurulamaz baştan konuyu kapatmak istedim.

Bizde galibiyete giden her yol mübah değildir türke saldıran da gözümüz de türk değil dir.

Bizimle ittifak kurmak isteyenler rahatça bana mesaj atarak kurabilir burası ulusal server diyede kimse çıkarcı olmasın gerçekten bir amaç doğrultusunda bir araya geliyorsak oyun başlamadan ittifak kurulur ve öyle gider bu süre en fazla 1 hafta olur zaten oyun 35 gün civarı sürüyor 25 veya 30 uncu Gün ittifaka dahil olmak isteyenler sadece wow da isminin gözükmesini isteyendir.

• Biz M.K.A birliği olarak +/+ da yer alacağız şimdiden size dr başarılar dilerim ama bir kaç birşey söylemek isterim.

Yazını okudum ortak rakipler olması durumunda diyorsun 😁 ortak rakip daha ne olabilir ulusal bir serverde türk türk le dosttur gerisi ortak rakiptir bizim için sizin için öyle olmayabilir.

Diğer bir konuda insanları kandırmana müsade etmeyeceğim ben önceki oyunlardan seni tanıyorum birlik kuracağım diye söylüyorsun sayıları abarta abarta 15 20 kişi anca çıkıyor oda burdan gelenler onlarıda geçtim önceki serverler de türklere saldıranlar sizler degilmisiniz 10 15 kişi olup bunuda söylemek istedim ki üstteki yazınla pekişsin altta yorum yazan kardeşim biz tüm türkleri dost kabul ediyoruz lakin türklerle savaşan ve insanları kandıran bu kişilerle +/+ ya gelseler bile ittifak kurulamaz baştan konuyu kapatmak istedim.

Bizde galibiyete giden her yol mübah değildir türke saldıran da gözümüz de türk değil dir.

Bizimle ittifak kurmak isteyenler rahatça bana mesaj atarak kurabilir burası ulusal server diyede kimse çıkarcı olmasın gerçekten bir amaç doğrultusunda bir araya geliyorsak oyun başlamadan ittifak kurulur ve öyle gider bu süre en fazla 1 hafta olur zaten oyun 35 gün civarı sürüyor 25 veya 30 uncu Gün ittifaka dahil olmak isteyenler sadece wow da isminin gözükmesini isteyendir.

2018-2019 Roa 1x serverinden beri daha hiç ekip kurmadım veya kimseyi peşimden bir yere sürüklemedim. Biriyle karıştırdığını düşünüyorum.
    Elbette burası Uluslararası bir server ve gerekmedikçe hiçbir Türk birliğine tabii ki saldırmayız. Gerekmedikçe deme sebebim de herhangi bir birlikten bize bir saldırı gelirse buna elbette önlem alacağız.
    Onun dışında ortak rakip deme sebebim bölgelerimizin Farklı olması. WoW dönemi geldiğinde elbette yabancı WoW’ları yıkacağız ve hepsi ortak rakibimiz olacak. Ancak bizim öncelikli hedefimiz +/- bölgesini domine etmek.
    Sayı konusuna gelince tekrardan söylüyorum muhtemelen beni birisiyle karıştırıyorsun. Yanlızca Whatsapp grubumuz 51 kişi şu anda. Grupta olmayan veya Farklı platformlardan irtibat kurduğumuz arkadaşlarımız da bizlerle beraber olacak.
    Durduk yere neden gerginlik çıkarmaya çalıştığına anlam veremedim ama vardır elbet bir sebebi.
    Bizim amacımız uluslarası server da bir Türk birliği olarak +/- bölgesini domine etmek, eğlenmek ve eğer gidişatımız iyi olursa da WoW’a yönelmek olacaktır.

• 2018-2019 Roa 1x serverinden beri daha hiç ekip kurmadım veya kimseyi peşimden bir yere sürüklemedim. Biriyle karıştırdığını düşünüyorum.
    Elbette burası Uluslararası bir server ve gerekmedikçe hiçbir Türk birliğine tabii ki saldırmayız. Gerekmedikçe deme sebebim de herhangi bir birlikten bize bir saldırı gelirse buna elbette önlem alacağız.
    Onun dışında ortak rakip deme sebebim bölgelerimizin Farklı olması. WoW dönemi geldiğinde elbette yabancı WoW’ları yıkacağız ve hepsi ortak rakibimiz olacak. Ancak bizim öncelikli hedefimiz +/- bölgesini domine etmek.
    Sayı konusuna gelince tekrardan söylüyorum muhtemelen beni birisiyle karıştırıyorsun. Yanlızca Whatsapp grubumuz 51 kişi şu anda. Grupta olmayan veya Farklı platformlardan irtibat kurduğumuz arkadaşlarımız da bizlerle beraber olacak.
    Durduk yere neden gerginlik çıkarmaya çalıştığına anlam veremedim ama vardır elbet bir sebebi.
    Bizim amacımız uluslarası server da bir Türk birliği olarak +/- bölgesini domine etmek, eğlenmek ve eğer gidişatımız iyi olursa da WoW’a yönelmek olacaktır.

Konuşmaya başarılar dileyerek başladım amacım gerginlik çıkarmak değil öyle olsa inan bu şekilde başlamazdım karıştırma konusuna gelince bu forum ismini ve oyuncu ismini sen kullanıyorsan eger devamlı sonradan değişmediysen karıştırmadığıma eminim hep bu isimle isen senden ricam biraz uzun sürebilir ama kendi profilinde altlara doğru bak belki çok altta kalmıştır emin değilim üstünden 1 seneye yakın geçmiştir konuşmaları yanlış hatırlamadığıma eminim inan vaktim olsa o konuşmaları bulur sana yollardım burdan.

Ayrıca herkesin fikrine saygılıyım nasıl dilerseniz o şekilde yapın bunuda yazma amacım şudur alttaki yorumu ve yazını görünce o zamanları hatırladım sayı konusunda yanlış anlaşılmış olabilirim şimdi için demedim o zamanlar böyle kalabalık dedin oyunda farklı çıkmış dedim diyeceksin ki bunu nerden hatırlıyorsun kardeşim bir 5x te sizinle beraber oynamıştı bizim kesinlikle karakterimize uymayacak şekilde sürekli isim ve birlik değişiyoruz demişti yabancılarla anlaşma yapılıyor her bölgedeki türklere saldırılıyor yabancıların ordusu bitince irtibatı kesiyormuşunuz ayrıca oyun başında birliklere ajan sokuyor yönetime çıkarıyor yabancı birlikteki yönetime çıkardıgınız adam türklere saldırı düzenletiyor ve herkesi birbirine düşürüyor muşsunuz bunların kanıtını da burda ismini unuttum bir arkadaş resimlerle paylaşmış tı o zamam hepsi yerine oturdu

Misal 5 kişi a b c d e birliğine giriyorsunuz yönetime geçiyorsunuz bu 5 kişi türk ama yabancı birlik ve yönetime giriyor sonra

Türk1 türk2... ... türk5 birliklerine saldırıyor 2 tarafta gücünü kaybedince

Siz 5 kişi tekrar birleşip türküz diye birlik kurmuşsunuz

Birlik isimlerini hatırlamıyorum ama olayları hatırladıysan sen bilirsin.

• Kardeşim ne çok konuştun. Daha oyun başlamadan sen kaosa başladın. +,+ bölgesinde size başarılar. Yukarıda zamanın olmadığını söylemişsin. Değerli vaktini böyle uzun uzun paylaşımlarla harcama. Kendi ekibin ve konu başlığında bütün kaosta özgürsün. Şimdi burayı rahat bırakır mısın?

• Geçtiğimiz 5x serverinden bahsediyorsan eğer son.wow yıkılmayı sonuna kadar hak ediyordu. Kendisi itiraf etmedi ama ben söyleyeyim kendisi içinde asker olmayan Türk wowunu çalmıştı. Giyotin birliğinin temizleyip ele geçirdiği WoW köyüne bir kaç reis gönderip ele geçirmişti. Belki o yakın arkadaşın bu konuda daha geniş bir açıklama yapar sana. Sonrasında Giyotin birliği dağılmanın eşiğine geldi ve bizim birliğimizle birleştik. Kalan kişiler ile. Onun dışarısında zaten servera kaydolduktan Kısa bir süre sonra yabancı arkadaşlarla anlaşma yapmıştık. Giyotinin bize katılmasının ardından OXYGEN olarak genel bir isim koyduk birliklerimize. Çünkü o değerli arkadaşın son.wow serverda bulunan Türkleri oyuna küstürdüğü için Türkler olarak azınlıkta kaldık. 4 devam birlikli olan OXYGEN birliklerinde toplasan 20 tane Türk kalmıştı yanlızca.
    Bu olaylardan sonra kendisi bizim birliğimize ve oyuncularımıza oyun dışına çıkarak direkt şahıslarımıza küfür ettiği gerekçesiyle yıkılmayı hak etmiştir.
    Öncelikle bunun bir oyun olduğunu hatırlatır ve kimsenin saygı sınırlarını aşmaya hakkı olmadığını belirtmek isterim.

• Eyyy slench, sen dış güçler derin devletmişsin, bu millet büyük oyununu bozdu deşifre oldun... Şaka maka geçen 5x ki şizofrenlerin devamı bu yazıyı yazan. ..

Biz bu yazıyı yazan gibilerle Türkte olsa müttefik değiliz şimdiden söylüyoruz, en fazla bulaşma bize oyununu oyna, geçen 5x tede bunun başka versiyonun wowunu yıktık dosta düşmana duyurulur...

• Eyyy slench, sen dış güçler derin devletmişsin, bu millet büyük oyununu bozdu deşifre oldun... Şaka maka geçen 5x ki şizofrenlerin devamı bu yazıyı yazan. ..

Biz bu yazıyı yazan gibilerle Türkiye olsa müttefik değiliz şimdiden söylüyoruz, en fazla bulaşma bize oyununu oyna, geçen 5x tede bunun başka versiyonun wowunu yıktık dosta düşmana duyurulur...

Alper abi ben neymişim ya. Onu ona kırdırmışım birini alıp ötekine vurmuşum. Bunun bir üstü Cercei Lannister zaten. :D

• Kardeşim ne çok konuştun. Daha oyun başlamadan sen kaosa başladın. +,+ bölgesinde size başarılar. Yukarıda zamanın olmadığını söylemişsin. Değerli vaktini böyle uzun uzun paylaşımlarla harcama. Kendi ekibin ve konu başlığında bütün kaosta özgürsün. Şimdi burayı rahat bırakır mısın?

Sen herşeye atlama birkere :)

Geçtiğimiz 5x serverinden bahsediyorsan eğer son.wow yıkılmayı sonuna kadar hak ediyordu. Kendisi itiraf etmedi ama ben söyleyeyim kendisi içinde asker olmayan Türk wowunu çalmıştı. Giyotin birliğinin temizleyip ele geçirdiği WoW köyüne bir kaç reis gönderip ele geçirmişti. Belki o yakın arkadaşın bu konuda daha geniş bir açıklama yapar sana. Sonrasında Giyotin birliği dağılmanın eşiğine geldi ve bizim birliğimizle birleştik. Kalan kişiler ile. Onun dışarısında zaten servera kaydolduktan Kısa bir süre sonra yabancı arkadaşlarla anlaşma yapmıştık. Giyotinin bize katılmasının ardından OXYGEN olarak genel bir isim koyduk birliklerimize. Çünkü o değerli arkadaşın son.wow serverda bulunan Türkleri oyuna küstürdüğü için Türkler olarak azınlıkta kaldık. 4 devam birlikli olan OXYGEN birliklerinde toplasan 20 tane Türk kalmıştı yanlızca.
    Bu olaylardan sonra kendisi bizim birliğimize ve oyuncularımıza oyun dışına çıkarak direkt şahıslarımıza küfür ettiği gerekçesiyle yıkılmayı hak etmiştir.
    Öncelikle bunun bir oyun olduğunu hatırlatır ve kimsenin saygı sınırlarını aşmaya hakkı olmadığını belirtmek isterim.

Teşekkürler ben duyacağımı duydum zaten roa 1x den başka oynamayan ekip kurmadım diyen sen şimdi o öyle oldu böyle oldu diyen de sen :) sağlam ekibim var diyen sen ama arkadaşın türkleri küstürdü diyende sen ( sağlam ekibinizi nasıl küstürdü size )

Yani kısaca yazına nerden baksam bir ofsayt var daha ne diyebilirim ki her konuda kendi kendini yalanlıyorsun ;)

Ayrıca küfür e her yerde karşıyız lakin sadece küfürde değil biz saygısızlık ve benzerlerinede karşıyız görüyorum ki küfür etti diyen arkadaştan geri kalır yanı yok burdaki 2 arkadaşın yaptıklarını söylemem zoruna gitti

Ve 5x te olanlar şu şekilde anlatılıyor resimli.

5x serverinde giyotin birliği wow alıyor wowu aldığında o wowa son birliğinden de almaya reisler gidiyor ve son wow mesaj çekiyor reis yollamıştık almışsınız haberiniz olsun reis geliyor diye ve karşılıklı anlaşıyor hemen vatan sevgisi yükseltiliyor aradan 10 dakika geçiyor ve ayni hesaptan ceza alacağım için şuan buraya yazamadığım hakaret içeren bir mesaj geliyor ve arkasına son.wow mesaj atıyor saldırıyı savuşturdun güzelce konuştuk ordu geri dönüyor diyemi böyle yazdın diyor 3 4 mesajına da cevap alamıyor son.wow un giden den hariç ordusu varmış o sırada diğer orduyu yola çıkarıyor ( titan tılsımı olan asker köyünden saldırı çıkıyor ) reisle beraber almak için ve gidip wow u alıyor wowu aldıktan 5 dakika sonra wowu kaybeden ve mesajlarına cevap vermeyen hakaret eden o arkadaştan hemen mesaj geliyor öyle demek istemedi böyle demek istemedi diye. ( benim ortağım yazmış kötü niyet yok diyor ) Kısaca hakaret e karşı olan sizdiniz ama giyotin elemanı hakaret ediyor ve son.wow ceza kesiyor ordusu yok diye hakaret edip cevap vermiyor wow gidince ortak yazdı diye 5 dakikada cevap veriyor

Yıkılma konusuna gelince merkezi bile sıfırlayamamışınız yabancı birliklerle beraber saldırıp gelen saldırı ve merkez foto suda var :) dilin kemiği yok tabi salla gitsin

Valla başkan şu çelişkilerine bakıyorum resimli anlatıma bakıyorum yazılarını okuyorum sana hak veremiyorum ilk başta neden o yazını görünce yazdığım daha iyi anlaşılmıştır şimdi.

Bizim sizinle bağımız olmayacaktır sizlere başarılar dileriz.

Lütfen şimdiden bağlarımızı koparalım güçlü veya güçsüz demeden oyunda asla ittifak hakkında birbirimize yazışmayalım

iyi geceler

Post was edited 1 time, last by Prater: Söylemlerinize biraz daha özen göstermenizi rica ederim. ().

Biz bu yazıyı yazan gibilerle Türkte olsa müttefik değiliz şimdiden söylüyoruz, en fazla bulaşma bize oyununu oyna, geçen 5x tede bunun başka versiyonun wowunu yıktık dosta düşmana duyurulur...

Aslansın sen :) bağımız olamaz diyor çok üzüldüm şimdi 😞 konuşma tarzını gördükçe haksız olduğunuz net belli oluyor 😁 insanın kendini belli etmesi çok güzel yıktık dediğiniz wowun foto su var server sonu biraz tutarlı sallayın hahaha 😁 sizlerin wow alamadığı da var yabancıların wowuna yamanmanız da vs vs ama gerçekten bu yazışmalar insanların gözünü yeterince açmıştır :) ama biraz eleştiriye açık olun zorunuza gidince hemen çirkefleşiyorsunuz sözde küfüre karşısınız ama 2 nizde tutarsız sallıyorsunuz dilin kemiği yok ya ;)

• Üstte yazdığım şeylerden ekip toplama aşamasına nasıl geldin İnan hiç algılayamadım. 5x servera forumdan tanıştığım birisiyle girdim. Bireysel olarak girecektim sonradan ekip olduğunu öğrenip onlara dahil oldum. Sonrasında birlik yönetimine dahil oldum. Yabancılarla anlaşmayı da o dönem yaptık.
    Benim yazdıklarımla söylediklerinin hiçbir ilgisi yok. Giyotin birliği bölgede bulunan yabancı birliklerle savaşırken yeterince hasar almıştı. Ayrıca Giyotin birliğiyle bizim o WoW olayları olurken bir bağımız yoktu. WoW olayından sonra yönetim ekibi dahil olmak üzere (hepsi değil) çoğu oyuncusu hesap sildi. Bu olaydan sonra Giyotin birliğinden kalanlar bize dahil oldu. Bunda başrol ise son.wow’du. Çünkü kendisi mesajlarında, ordum (aşağı yukarı 50k) ve reislerim kesilmesin diye defi dağıttırmıştı WoW’dan.
    Evet merkezini sıfırlayamadık çünkü onun yerine WoW köyünü yıkıyorduk.
    Tekrar söylüyorum ve umarım bu sefer anlarsın, 2018 i 2019 a bağlayan sene oynanan 1x Roa serveri (Bölgeli olan) dışında ekip kurmadım bu zamana kadar. Ben geçtiğimiz 5x e bireysel girecektim forumdan tanıştığım bir arkadaşla beraber girdim.
    Bu servera da ekibi 0’dan ben kurmuyorum. Zaten halihazırda bu servera gelecek olan arkadaşlarıma dahil oldum ve kendi çevremde ki kişileri de çağırdım. Forumu da benim açmamı rica ettiler bu yüzden ben açtım.

Ben Başkan veyahut Yönetici değilim. Yanlızca oyun bilgimin belirli bir düzeyde olması, 5 ırk, hastane, köy reisleme gibi roadan gelen özellikler, Uluslararası serverlar hakkında deneyimim olduğu için arkadaşlarıma yardımcı oluyorum.

• Üstte yazdığım şeylerden ekip toplama aşamasına nasıl geldin İnan hiç algılayamadım. 5x servera forumdan tanıştığım birisiyle girdim. Bireysel olarak girecektim sonradan ekip olduğunu öğrenip onlara dahil oldum. Sonrasında birlik yönetimine dahil oldum. Yabancılarla anlaşmayı da o dönem yaptık.
    Benim yazdıklarımla söylediklerinin hiçbir ilgisi yok. Giyotin birliği bölgede bulunan yabancı birliklerle savaşırken yeterince hasar almıştı. Ayrıca Giyotin birliğiyle bizim o WoW olayları olurken bir bağımız yoktu. WoW olayından sonra yönetim ekibi dahil olmak üzere (hepsi değil) çoğu oyuncusu hesap sildi. Bu olaydan sonra Giyotin birliğinden kalanlar bize dahil oldu. Bunda başrol ise son.wow’du. Çünkü kendisi mesajlarında, ordum (aşağı yukarı 50k) ve reislerim kesilmesin diye defi dağıttırmıştı WoW’dan.
    Evet merkezini sıfırlayamadık çünkü onun yerine WoW köyünü yıkıyorduk.
    Tekrar söylüyorum ve umarım bu sefer anlarsın, 2018 i 2019 a bağlayan sene oynanan 1x Roa serveri (Bölgeli olan) dışında ekip kurmadım bu zamana kadar. Ben geçtiğimiz 5x e bireysel girecektim forumdan tanıştığım bir arkadaşla beraber girdim.
    Bu servera da ekibi 0’dan ben kurmuyorum. Zaten halihazırda bu servera gelecek olan arkadaşlarıma dahil oldum ve kendi çevremde ki kişileri de çağırdım. Forumu da benim açmamı rica ettiler bu yüzden ben açtım.

Ben Başkan veyahut Yönetici değilim. Yanlızca oyun bilgimin belirli bir düzeyde olması, 5 ırk, hastane, köy reisleme gibi roadan gelen özellikler, Uluslararası serverlar hakkında deneyimim olduğu için arkadaşlarıma yardımcı oluyorum.

Dipnot: Lütfen iletişimimizi burada bırakalım. Hedefimizi ve konuyla alakalı düşüncelerimizi yukarıda yazdım. Bize saldırı gelmediği sürece hiçbir Türk birliğiyle savaşmayız. Başarılar.

Post was edited 1 time, last by Prater ().

• Aslansın sen :) bağımız olamaz diyor çok üzüldüm şimdi 😞 konuşma tarzını gördükçe haksız olduğunuz net belli oluyor 😁 insanın kendini belli etmesi çok güzel yıktık dediğiniz wowun foto su var server sonu biraz tutarlı sallayın hahaha 😁 sizlerin wow alamadığı da var yabancıların wowuna yamanmanız da vs vs ama gerçekten bu yazışmalar insanların gözünü yeterince açmıştır :) ama biraz eleştiriye açık olun zorunuza gidince hemen çirkefleşiyorsunuz sözde küfüre karşısınız ama 2 nizde tutarsız sallıyorsunuz dilin kemiği yok ya ;)

Seni tanımıyorum ama belliki bir şeyler yaşatmışız sana ki bizim sayfamıza gelip bulaşıp saçmalıyorsun, sırayla son kez cevap vericem, başka türlü muhatap olacağım birisi değilsin,öncelikle sana inanmayı seçen senin peşinden gitmek isteyen herkese saygım sonsuz senle oynasınlar oyunu, belliki bireysel olarak oyuna gelip oynayacakları manipule etmeye çalışıyorsun

1-yıktık dediğimiz wowun raporu da var, son halide var bende, paylaşırız buradan

2-wow alma düşüncesiyle girmedik servere 15 20 kişi girmiştik eğlence amacıyla büyük ekip olarak gitmemiştik yaz 5x e, zaten sağdan soldan toplanıp oyun oynadık

3-neden senin abilerinin wowunu yıktığımıza gelince , abilerin Türklük diyip milliyetçilik taslayıp ismi giyotin olan başka bir Türk birliğinin wowunu çaldılar, onlarla da aramız olmamasına rağmen ben ve arkadaşlarım başkanınınızın merkezini de yıktık wowunu da sıfırladık, öyle ki ondan sonra natar saldırıları bile seviye aldı wowdan en sonda inşa planlarının 2 side gitti, yoksa tanımayız etmeyiz problemimiz derdimiz yoktu kimseyle şahsi olarak...

Dediğim gibi eğlenmek için girmiştik güzel eğlence oldu sen veya senin gibiler... Son olarak küfre karşı değilim ben yüz yüze gelsek yüzüne karşı çok güzel söverdim :)

Neyin kafasını yaşıyorsun belli değil :)

• Öncelikle herkese mutlu sabahlar ve pazarlar, güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle, konuya ben de dahil olmak zorunda kalıyorum sLench yaz 5x'e benim davet etmem üzerine gelmişti ve sağolsun oyunda tanıdığım ender güzel insanlardan birisi, benim zamanım yoktu bazı özel sebeplerden dolayı ilgilenemiyordum ama yaz yoğunluğunda gece gündüz demeden toplanmış olan birliğin daha zevkli bir oyun geçirmesi için elinden geleni yapıyordu, bir diğer güzel insan Alperbaba abi sağolsun birliği idare ediyorlardı, bazı sebeplerden dolayı oyunu bırakmak zorunda kaldım ve daha fazla tatsızlık olmasın huzursuzluk sona ersin yanlış anlaşılmalar yaşanmasın diye hesabı silip gitmiştim.

Şimdi yeni bir server, eski yaşanmışlıklardan ders alınıp daha güzel bir server olması ve başarıyla devam etmesi dileğiyle.

Saygı ve sevgilerimle

Yakup...

since 2oo8 / imgham - GNR - KoMuTaN - N'Golo Kanté - Cruciate - Ja qoob
    sakaryaspor-0810107.jpg

• Öncelikle herkese mutlu sabahlar ve pazarlar, güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle, konuya ben de dahil olmak zorunda kalıyorum sLench yaz 5x'e benim davet etmem üzerine gelmişti ve sağolsun oyunda tanıdığım ender güzel insanlardan birisi, benim zamanım yoktu bazı özel sebeplerden dolayı ilgilenemiyordum ama yaz yoğunluğunda gece gündüz demeden toplanmış olan birliğin daha zevkli bir oyun geçirmesi için elinden geleni yapıyordu, bir diğer güzel insan Alperbaba abi sağolsun birliği idare ediyorlardı, bazı sebeplerden dolayı oyunu bırakmak zorunda kaldım ve daha fazla tatsızlık olmasın huzursuzluk sona ersin yanlış anlaşılmalar yaşanmasın diye hesabı silip gitmiştim.

Şimdi yeni bir server, eski yaşanmışlıklardan ders alınıp daha güzel bir server olması ve başarıyla devam etmesi dileğiyle.

Saygı ve sevgilerimle

Yakup...

Haberin olmadan ismini kullanmak istemedim. Bu yüzden dolayı bir arkadaş olarak bahsettim. Düşüncelerin için teşekkürler. :)

• Haberin olmadan ismini kullanmak istemedim. Bu yüzden dolayı bir arkadaş olarak bahsettim. Düşüncelerin için teşekkürler. :)

Ben teşekkür ederim böyle açıklamalarda bulunduğun için, ortada yanlış anlaşılma olmasın netlik kazandın diye mesaj yazmak zorunda kaldım, Bu tarz lekelemeler hoş değil, sizi bizi bilen biliyor zaten :)

since 2oo8 / imgham - GNR - KoMuTaN - N'Golo Kanté - Cruciate - Ja qoob
    sakaryaspor-0810107.jpg

• sağdan soldan değil + / - tam ordasında bende varım kaldığımız yerden devam bütün arkadaşlara başırılar dilerim..

Bir saniyesine bile hakim olamadığımız, hükmedemediğimiz bir hayat için, bir dünya için, bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur!"

ŞEHİT LİDER MUHSİN YAZICIOĞLU