TS3 [11.01.2021...] O wszystkim i o niczym.

• Myślicie,że dwie amby starczy na Wikingów?

Proponuję jeszcze jedną zrobić,dacie radę ;)

Kolego ale o co chodzi bo nie rozumiem, nie lubie jak ktos kreuje jakis fałszywy obraz rzeczywistosci. Co ma do gry ilosc Ambasad? Ilosc kont to nie wszystko.... Wkleje moze screen jak to wyglada obecnie na serwerze zeby nie było ze Wik musi biedne walczyc jedna Amba vs Dwie :D

Z tego co widze Wik ma tez troche pfek wiec nie ma co koloryzowac ze Bzik z racji 2 ambasad ma tutaj jakas przewage nad Wami bo tak odebrac mozna Twoj post ;)

Pozdrawiam

• jak oni podobną tą grabę robią bez pf-ek , pewnie z tego latania gromami po oazach oddalonych o kilkanaście pól :D

a od kogo takie info że tak zapytam druga sprawa że nikt wam nie broni ich też mieć

• Tylko po co nam pfki skoro mozemy miec dwie ambasady :D

Sorki ale my Wam nie zazdroscimy pfek, to Wasi gracze tutaj placza ze nas jest wiecej o jedna ambasade a ja tylko chcialam zobrazowac jak to sie przeklada w rzeczywistosci zeby ktos nie pomyslal ze serwer jest z gory przesadzony z powodu jakiejs znaczacej przewagi u nas wynikajacej z ilosci kont :D

JAk ktos jest kumaty to nie trzeba mu tlumaczyc ze ilosc kont w tej grze nie ma znaczenia ....

• JAk ktos jest kumaty to nie trzeba mu tlumaczyc ze ilosc kont w tej grze nie ma znaczenia ....

jakbyś była kumata to byś przeczytała ten post mówiący o dwóch ambach ze zrozumieniem i nie powtarzała tego co jest tam napisane ;)

• Kolego ale o co chodzi bo nie rozumiem, nie lubie jak ktos kreuje jakis fałszywy obraz rzeczywistosci. Co ma do gry ilosc Ambasad? Ilosc kont to nie wszystko.... Wkleje moze screen jak to wyglada obecnie na serwerze zeby nie było ze Wik musi biedne walczyc jedna Amba vs Dwie :D

nie ma co kreowac,praktycznie dopiero poczatek zabawy-samo sie z biegiem czasu wszystko wykreuje.

ilosc kont to rzeczywiscie nie wszystko,ale nie zaprzeczysz,ze daje wieksze opcje zarzadzajacymi sojuszem:),ot prosta matematyka

Nikt nie placze z tego powodu,wrecz przeciwnie-moze nareszcie jakies wyzwanie bedzie,a czy 2 czy 3 czy 10 ambasad u Was-to tym lepiej dla nas,lepsza zabawa bedzie.

Wkoncu to takie pospolite na naszych rodzimych serwerach-ktos sie wydaje silnym,to zbierzmy wszystkie cwiartki przeciwko niemu:)

ps Mam nadzieje Katniss Everdeen,ze na tej edycji ts3 tak szybko sie nie skasujesz,jak cos pojdzie nie tak...

pzdr

Drwi z blizn, kto nigdy nie doświadczył rany.

• Spoko, ja tutaj jestem rekreacyjnie od niedawna, znajomy mnie sciagnął na CP a co do poprzedniego ts3 to prosze Cie, o czym my mowimy :D TO tam sojusz zrobił koalke na 3/4 mapy prawie wiec nie było sensu walczyc z wiatrakami ale nie bede rozwijac tematu bo jak ktos chce to sobie archiwum z tamtego serwera sprawdzi :D

Jak tak czytam te Wasze posty to mam coraz wieksza motywacje zeby jednak sie zaangazowac mocniej na tym serwerze.

No nic, do zobaczenia na polu walki :)