İFTİRA ve İHTİRAS ile şahsım adına kara propaganda yapılıyor !!!

• Sayın s3 oyuncuları ve forum ahalisi.

rh birliklerinin küçük ve çapsız yönetici ve oyuncu grupları şahsi WhatsApp numaramdan bana mesaj ve telefonlar ile ağız dolusu küfür, hakaret ve tehtidler etmiştir. Foruma özel mesajlaşmalar atılması yasak olduğu için buraya atamıyorum. Lakin, böyle bir karalama kampanyasına alet olmak istemiyor ve kendi beceriksizliklerini benim üzerine yıkmalarına izin vermek istemediğimi belirtmek isterim.

Saygılar AXU

• Ya sen git 2 yıldır şifreni değişme. Sonra bişeyler bişeyler olsun kim yaptı Aksu yaptı. Kim yaptı ise eline sağlık adaletin kılıcını göstermiş

• Böyle bir konu açma gereksinimin bile senin yaptığını kanıtlıyor. Ada yaz hesabının sahibi miraç abi direk aradı. Senin yaptığını söyledi. Bunu söyleyen senin reelde görüştüğün , abi dediğin birisi. Aradım sana sordum inkar ettin. Miraç abi aradı

' Kerem aksu yaptı, beni arada abi beni neden ele verdin itiraz edeceğim ben dedi ' dedi . Tekrar seni aradım geçmişin hatırına, tekrar itiraz ettin. Miraç abi ile tekrar görüştük senle tekrar görüştüğünü hala daha ' kıvırmaya çalışacağım dediğini 'dedi.

Hala daha ısrarla itiraz etme derdindesin. Sana yaptığın hatayı telafi etme şansı sunduk ama reddettin.

Konuya düşecek şakşakçı çok olacak. Aksu'nun yaptığına dair miraç abinin söylemleri ve miraç abi ile yapılan konuşmalar , telefonumun ses kaydı hepsi kayıtlı. Miraç abinin onayı olduğu sürece de paylaşmaya hazırım. Kendisi ile tekrar görüştüm. Her şey kanıtları ile ortada yani.

Boşa burada şakşakçılık yapacaklara duyrulur.

• neyse bizimde 2-3 numaramiz var elbet

winter is coming :evil:

Original® 2006

s3,s4 ,sx3 ڪےimڪےiy∂H

s4 Jumper

s3 Imperial

DÜNYA ROMA REKORLARI

T4.4 Normal Server / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

Fpub0.png

5r90IS.gif

Professore di ROMANS

Uzlaşmaya değil, sawaşmaya geldik...

ڪےiy∂H

• Sayın s3 oyuncuları ve forum ahalisi.

rh birliklerinin küçük ve çapsız yönetici ve oyuncu grupları şahsi WhatsApp numaramdan bana mesaj ve telefonlar ile ağız dolusu küfür, hakaret ve tehtidler etmiştir. Foruma özel mesajlaşmalar atılması yasak olduğu için buraya atamıyorum. Lakin, böyle bir karalama kampanyasına alet olmak istemiyor ve kendi beceriksizliklerini benim üzerine yıkmalarına izin vermek istemediğimi belirtmek isterim.

Saygılar AXU

Dostum regnum ve areniel küfür edip engel atmayı seven yaşları küçük ve terbiyesiz iki şahıs sana önerim wp konuşmaları mahkemeye taşıyabilir ve dava açabilirsin geçen S6 a haince areniel ve regnum bize aynısını yapmışlardı adelet bu her kim yaptıysa eline areniel ve regnum denen şahıslar da yaşadığımızı yaşadıkları için çok sevindim selam olsun Areniel e

• Dostum regnum ve areniel küfür edip engel atmayı seven yaşları küçük ve terbiyesiz iki şahıs sana önerim wp konuşmaları mahkemeye taşıyabilir ve dava açabilirsin geçen S6 a haince areniel ve regnum bize aynısını yapmışlardı adelet bu her kim yaptıysa eline areniel ve regnum denen şahıslar da yaşadığımızı yaşadıkları için çok sevindim selam olsun Areniel e

Terbiye diyene bak ajshshd s6nın küfürbaz haydosu 😅 haince dediğin olayın müsabbibi de aksuydu. Klasik aksu, ben şaşırmadım.

• Dostum regnum ve areniel küfür edip engel atmayı seven yaşları küçük ve terbiyesiz iki şahıs sana önerim wp konuşmaları mahkemeye taşıyabilir ve dava açabilirsin geçen S6 a haince areniel ve regnum bize aynısını yapmışlardı adelet bu her kim yaptıysa eline areniel ve regnum denen şahıslar da yaşadığımızı yaşadıkları için çok sevindim selam olsun Areniel e

Axu'ya mesaj atmadım. Kendisi ziyadesiyle mezhebi geniş biri, yapar normaldir kızmadım bile. Siz kendinizi bana hatırlatırsanız sevinirim. Nerede küfür etmişim, kime küfür etmişim ve engellemişim bilmek isterim. Madem ismim geçmiş eklemeden edemeyeceğim. AXU5261 bir zarar verememişsin be. Senden daha iyi bir performans beklerdim.

Retired Super Moderator

Martin Luther

• Biz bir şey yaşamadık ama. Giden sadece bir kaç altın ve 20 k tokmak 8 k toyton. Adaletin kılıcı Areniel başınız çok daha büyük vurmuştu :D

Kerem gokturkle oynadığın zamanları hatırla senin adına üzüldüm senin emeğine ve ugrasina yazık olmuş ama geçen sw yapılann arkasında duruyor gibi konuşman sana yakışmıyor

Post was edited 1 time, last by HuN ().

• Merhabalar, söylemlerinizi forum kuralları dışına çıkmadan yapmanızı rica ederim.

• Hakaret, ima vb. söylemlerde bulunan kullanıcılar tolerans gösterilmeksizin uyarılacaktır.
  • Göktürk birliği ile ben oyun oynamadım. Değer verdiğim bir abi yardım istedi ( bayx ) ona yardım ettim. Zaten o server göktürk birliği bölgesindeki 40 kişilik birliklere bile tek op yapamayacak halde olduğu için 150. günde falan hesabın asıl sahibi bıraktı. Bende cekildim serverden.

Gerçekten geçen sene ne yapıldı detaylı bilgim yok. Ama burada bu şahısa şakşak yapacaksanız haketmişsinizidir.

AXU5261 Aynen işte bak kanıtlarını kendin atıyorsun. Bu ss attığın hesaplarla geçen sene seninle operasyonlar yaptık. Hepsinin şifresi zaten vardı sende. Şimdide sıvama çabasındasın.

Madem yapmadın. Al miraç abiyi konferansa al beni de. Yüzleşelim. 3 kere aradım seni yüzleşmek için reddettin.

E zaten sen yapmasaydın takır takır konuşur yüzleşirdin miraç abiyle. Ama ona bile cesaretin yok senin.

• Yanlış anlasildi

Axu zamaninda bana durduk yere küfür etmişti telden şimdi kendisine ediliyor ona binayen yazdım takdirini geri al :))

Ben sana dedim bak hemen düştü sjdjfhf

CVS

ÜÇOK / RH

• Bu nasıl bir soylem kerem Mehmet abi yi bı ara istersen hesabı bırakma sebebini ogren