İFTİRA ve İHTİRAS ile şahsım adına kara propaganda yapılıyor !!!

• Hocam sen ne kullanıyorsun. Evet sessiz oynamayı seviyorum dedim ve serverin başladığı günden bu yana 90 gündür 1 tane mesajım bile yok gir bak araştır. En son mesajım s6 da ekibim ile rekor kırıp HAN ve GÖKTÜRK olarak wow kurduğumuz forumun sayfasında. Birde burada altın zam yapılınca ona 1 - 2 yorum attım. Ama senin de üzerine küfürler hakaretler gırla gelirse sende gelir konu açarsın ki, senin bulunduğun ağlak, vasıfsız ekip her halta konu başlığı açıp ortalığı yaygaraya veren tiğler. Benim hakkımda yazacakmışsında önce beni tanı. Hadi ağlamaya ileriden sola dön.

“Power is dangerous. It corrupts the best and attracts the worst. Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.” Ragnar Lothbrok

2008 TS6 Aksu Öğütlü / ÇAHRA

2009-2012 TS4,TS4,TS4 hnnbl_clnel_rdn  / SİYAH

2013-2014 TS7 hnnbl_clenl_rdn / NAR

2015-2016 TS7 De Las Pompas / NAR

2016-2017 TS9 NAR /// 2017 TS1 AXU / NAR

2019-2020 TS4 NAR OF AXU / BESTN

2020 TS6 NAR OF AXU - ada & yaz / HAN

2020-2021 TS3 Kuzgun / VEFA

An ex NAR player.

Post was edited 1 time, last by HuN ().

• Hocam sen ne kullanıyorsun. Evet sessiz oynamayı seviyorum dedim ve serverin başladığı günden bu yana 90 gündür 1 tane mesajım bile yok gir bak araştır. En son mesajım s6 da ekibim ile rekor kırıp HAN ve GÖKTÜRK olarak wow kurduğumuz forumun sayfasında. Birde burada altın zam yapılınca ona 1 - 2 yorum attım. Ama senin de üzerine küfürler hakaretler gırla gelirse sende gelir konu açarsın ki, senin bulunduğun ağlak, vasıfsız ekip her halta konu başlığı açıp ortalığı yaygaraya veren tiğler. Benim hakkımda yazacakmışsında önce beni tanı. Hadi ağlamaya ileriden sola dön.

:)

Çek dilini vü epsem ol ben bu lisâna sığmazam