İFTİRA ve İHTİRAS ile şahsım adına kara propaganda yapılıyor !!!

• Siz zaten bizi ancak nereye gittiğimizi görüp çakabilirsiniz :) Hacminiz o çünkü. Çaktığınız ordular da sinek ısırması kadar acıtmadı bizi. Güldük geçtik.

kerem komtanım madem bu kadar iyi op yapıyorsunuz neden s4teki komutanınız aksuydu :rolleyes:

Haytanın biriyim ben, bunu bilsin insanlar

Göktürk ∞

J1eEOY.jpg

• yorum yaptırmayacaksan yazmayalım sayın mod

T4.5 1X Sunucuları - :rep07: En Fazla Vuruş Gücü - :teu03: Balta Sallayan - :teu06: Toyton - :teu08: Mancınık Rekorları

• Oyun oynadifin karaktersiz insanlar yüzünden böyle durumlar yaşıyorsun o zaman mesajını yazarken düzgün yaz hesabı sattı gitti diye konusmaman lazım o servar da hesabı ve birliği Ali ye birakip gitmiştim herşeyi yanlış hatırlıyorsun eğer rakip olmak istesem cürret etmem karisiniza dikilir düşmanınizim derim yanındakilerin yaptığını yapmayız

Hesap bizden kimseye bırakılmadı. Kimsin bilmiyorum. O servere gelenler bize rakip oldu. postaladık bitti gitti.

Peki sizin bu nefret söylemlerinizden sonra bana yollanan ispatli fotoğraf ve linkler ile 200 kişiden bunları adminlere resimli bir şekilde şikayet ettirip multi ağından sildirmem yok mu multilerinizi. Tabiki var :D

O her gün yaptığınız şey zaten aksu :) Zaten bizimle oyun ekranında baş edecek potansiyele sahip olmadın ki sen hiç :) Anca böyle bel altı vur. Onu da beceremiyorsun :D.

aspapaz61 kanıt o değil. Ne demek istediğimi anlamışsın zaten.

RUH HASTALARI

• benim biraz kafam güzel diyecem ama yalan, çünkü içmedim ama yime de anlamadım.

Foruma taşınmış ama konu ne? Birisi birisine mi daldı, yoksa multiler mi patladı?

bu rh lerin bir kaç hesabının şifresi 2 yıldır falan aynıymış. Bu hesapların bir kısmı ceza yemiş bir kısmınında askerleri patlatılmış. Bunlar da geçen sene bana şifreleri vermişti. Benden biliyorlar olayı ama ben yapmadım kendilerine söyledim. Söyledikten sonra ise sayfalarca, dakikalarca küfür hakaret yedim.

“Power is dangerous. It corrupts the best and attracts the worst. Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.” Ragnar Lothbrok

2008 TS6 Aksu Öğütlü / ÇAHRA

2009-2012 TS4,TS4,TS4 hnnbl_clnel_rdn  / SİYAH

2013-2014 TS7 hnnbl_clenl_rdn / NAR

2015-2016 TS7 De Las Pompas / NAR

2016-2017 TS9 NAR /// 2017 TS1 AXU / NAR

2019-2020 TS4 NAR OF AXU / BESTN

2020 TS6 NAR OF AXU - ada & yaz / HAN

2020-2021 TS3 Kuzgun / VEFA

An ex NAR player.

Post was edited 1 time, last by HuN ().

• Hesap bizden kimseye bırakılmadı. Kimsin bilmiyorum. O servere gelenler bize rakip oldu. postaladık bitti gitti.

O her gün yaptığınız şey zaten aksu :) Zaten bizimle oyun ekranında baş edecek potansiyele sahip olmadın ki sen hiç :) Anca böyle bel altı vur. Onu da beceremiyorsun :D.

aspapaz61 kanıt o değil. Ne demek istediğimi anlamışsın zaten.

bana at özelden bahsettiğin kanıt niteliğindeki safsatayı:)

T4.5 1X Sunucuları - :rep07: En Fazla Vuruş Gücü - :teu03: Balta Sallayan - :teu06: Toyton - :teu08: Mancınık Rekorları

• Ben doğru düzgün foruma yazı yazan bir insan değilim, birlikteki arkadaşlarım da oynadığım serverlarda ki forum sayfalarımızı takip edenler bilir. Fakat madem arkadaş beni ilgilendiren bir konu açmış, cevap vermek gerekli. Özelden ben arkadaşa küfür ettim. Ağza alınamayacak laflar da ettim. Fakat içimde bu işi aksunun yapmamış olabileceğine dair tek bir şüphe yok. Zaten arkadaş da delikanlı gibi yapmadım da diyemiyor. Yaptım da diyemiyor. Yine de diyorum ki beceriksizmiş, eğer şifre paylaşımından ceza almasak ilerleyen günlerde daha büyük bir problemle karşı karşıya kalabilirmişiz.

Şimdi tekrar söylüyorum, Bu konu başlığını açan arkadaşa ben bir güzel mesajlar aracılığı dokundum. Hatta delikanlılıktan birazcık nasibini almışsa TR3 serverda hangi hesapta olduğunu söyleyebilirse oyundan da dokunacağım. Fakat hangi hesapta olduğunu bile söyleyemeyen birine çokta itibar etmemenizi öneririm.

Kalın sağlıcakla... AXU sen hariç !

RH Hipokrat

Biz firari saatlerin ardından gelen isyankar sokakların tövbekar çocuklarıyız.

Post was edited 1 time, last by HuN ().

• Areniel kendi bastığı orduyu gf birliginin yancı başkanı nin sonradan desteklediği wowa vurdu ve karşılık olarak başkasının emek verererek bastigi askerler çöp ediliyor he doğrumu anladık

• Alakazam- o seni hiç ilgilendirmez :) Sana da by by diyorum. Sende gereksizsin :)

FERRARI Eğlenin valla beyler. :) hakkınız :)

AXU5261 Sen yapmadıysan yapanı ifşa ederek kanıtlayabilirsin :)

Ama sen yaptın aksu. itiraz etmeye devam et. Ben daha fazla vaktimi sana harcamayacağım. Sen kaybettin :)

Kendiniz çalıp kendiniz oynayın.

Konuyu merak eden arkadaşlar varsa tekrar edeyim geçen sene bir kaç operasyonumuzu yöneten axu hesabı şifresi aynı olan hesapalardan 1 tanesine % 10 ceza yedirtti. Diğer hesabında asker köyünü altınla yıktı ve orduyu 100/100 natara gönderdi. Durum bundan ibarettir.

RUH HASTALARI

• Şu anaokulu imlanla kendini ne sanıyorsun sen ya güldürme beni:D

Haytanın biriyim ben, bunu bilsin insanlar

Göktürk ∞

J1eEOY.jpg

• bu rh lerin bir kaç hesabının şifresi 2 yıldır falan aynıymış. Bu hesapların bir kısmı ceza yemiş bir kısmınında askerleri patlatılmış. Bunlar da geçen sene bana şifreleri vermişti. Benden biliyorlar olayı ama ben yapmadım kendilerine söyledim. Söyledikten sonra ise sayfalarca, dakikalarca küfür hakaret yedim.

Cevabın için tesekkürler. En azından konudaki fransızlığım gitti.

2013/14 s4 Provokatör(Ecel Birlikleri Şampiyonu)

2014 s2 Provokatör(Ecel Birlikleri Şampiyonu)

• bu rh lerin bir kaç hesabının şifresi 2 yıldır falan aynıymış. Bu hesapların bir kısmı ceza yemiş bir kısmınında askerleri patlatılmış. Bunlar da geçen sene bana şifreleri vermişti. Benden biliyorlar olayı ama ben yapmadım kendilerine söyledim. Söyledikten sonra ise sayfalarca, dakikalarca küfür hakaret yedim.

Ne oldu incındın mı?

Çek dilini vü epsem ol ben bu lisâna sığmazam