İFTİRA ve İHTİRAS ile şahsım adına kara propaganda yapılıyor !!!

• Ben doğru düzgün foruma yazı yazan bir insan değilim, birlikteki arkadaşlarım da oynadığım serverlarda ki forum sayfalarımızı takip edenler bilir. Fakat madem arkadaş beni ilgilendiren bir konu açmış, cevap vermek gerekli. Özelden ben arkadaşa küfür ettim. Ağza alınamayacak laflar da ettim. Fakat içimde bu işi aksunun yapmamış olabileceğine dair tek bir şüphe yok. Zaten arkadaş da delikanlı gibi yapmadım da diyemiyor. Yaptım da diyemiyor. Yine de diyorum ki beceriksizmiş, eğer şifre paylaşımından ceza almasak ilerleyen günlerde daha büyük bir problemle karşı karşıya kalabilirmişiz.

Şimdi tekrar söylüyorum, Bu konu başlığını açan arkadaşa ben bir güzel mesajlar aracılığı dokundum. Dokunmaya da gerek mesajlarla, gerekse reel ortamda devam edeceğim. Hatta delikanlılıktan birazcık nasibini almışsa TR3 serverda hangi hesapta olduğunu söyleyebilirse oyundan da dokunacağım. Fakat hangi hesapta olduğunu bile söyleyemeyen birine çokta itibar etmemenizi öneririm.

Kalın sağlıcakla... AXU sen hariç !

Zafercik , hipokratcık ben yapmadım. İçinde bu işi benim yapmadığıma dair tek bir şüphe yokmuş.

Ya adama sormazlar mı ?

-Zafercik neden şifren yıllar aynı tosunum.

Z- Bilmiyoyum abi, bilmiyoyum ben safım , Akşu yapmıştır ama Akşu.

şuan durumun bu ağla. Devam et

“Power is dangerous. It corrupts the best and attracts the worst. Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.” Ragnar Lothbrok

2008 TS6 Aksu Öğütlü / ÇAHRA

2009-2012 TS4,TS4,TS4 hnnbl_clnel_rdn  / SİYAH

2013-2014 TS7 hnnbl_clenl_rdn / NAR

2015-2016 TS7 De Las Pompas / NAR

2016-2017 TS9 NAR /// 2017 TS1 AXU / NAR

2019-2020 TS4 NAR OF AXU / BESTN

2020 TS6 NAR OF AXU - ada & yaz / HAN

2020-2021 TS3 Kuzgun / VEFA

An ex NAR player.

• Niye kardaş sen adaletin kılıcı mısın ?

yok adaletin kılıcı bu Areniel sahdsahdsahdsahd

c3ebf1a37d9f668c7893eae63b5003c035e82566.gifv

• Konuşanları izliyodum onu kapattım geldim 😂 siz bize bakmayın devam devam dikkatizi dağıtmayalım 😂😂

• ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(

c3ebf1a37d9f668c7893eae63b5003c035e82566.gifv

• özelden abi bana sövme nolur diyordun, canın devamını buradan mı çekti ?

RH Hipokrat

Biz firari saatlerin ardından gelen isyankar sokakların tövbekar çocuklarıyız.

• External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Haytanın biriyim ben, bunu bilsin insanlar

Göktürk ∞

J1eEOY.jpg

küfür de en çok adamliktan bahsedip iki lafi bir araya gerireneden hakaret eden sizlere yakisiyor. Magrifetse et:)

T4.5 1X Sunucuları - :rep07: En Fazla Vuruş Gücü - :teu03: Balta Sallayan - :teu06: Toyton - :teu08: Mancınık Rekorları

• küfür yok. Ban atılıyor, konu kapanıyor.

2013/14 s4 Provokatör(Ecel Birlikleri Şampiyonu)

2014 s2 Provokatör(Ecel Birlikleri Şampiyonu)

OH NO OH NO OH NO NO NO NO NO.

Nediyim sövmü diyeyim daha çok mu küfür et diyeyim. Abi demişim bak sana ne istiyorsun ama sen 12 sayfa küfür ettin.

“Power is dangerous. It corrupts the best and attracts the worst. Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.” Ragnar Lothbrok

An ex NAR player.

Post was edited 1 time, last by HuN ().

• Ülkemizde bulunmanın makus talihi, normalde " Suç ispatlanana kadar herkes masumdur. " ama ülkemizde " Masumluğunu ispatlayana kadar herkes suçludur."

• OH NO OH NO OH NO NO NO NO NO.

Nediyim sövmü diyeyim daha çok mu küfür et diyeyim. Abi demişim bak sana ne istiyorsun ama sen 12 sayfa küfür ettin.

sende bir tek kelime yazıp şu hesaptayım diyemedin

RH Hipokrat

Biz firari saatlerin ardından gelen isyankar sokakların tövbekar çocuklarıyız.

• Bak size akıl vereyim. Ben yaklaşık 150 aktif kullanıcıdan bana atılan yağma fotolarınız ile şikayet ettirmem 1,5 günümü alır.

Tüm hesaplarda maillerinizi değişin, şifreleri değişin yağmada atmayın. Benden demesi sonra gelip yine ağlamayın çünkü öyle böyle gelmicem bundan sonra üstünüze. 90 gündür foruma girmedim çünkü ben ve benim bu oyunda yetiştiğim ekip arkadaşlarım icraatimiz varsa rapor atar çıkarız mantığı ile oynadık bu oyunu hep. Beni foruma soktunuz ve dakikalarımı çaldınız. Hadi gidin ağlamaya ve dediklerimi yapmaya.

An ex NAR player.

• External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Bu olmaz onlar hard rock ve metallica dinliyor ?(

• Beyler burada tartışmanın bir alemi yok. Biz almamız gerekeni aldık. Aksu geçen sene kendisine verilen şifreleri patlattı. Ama biraz beceriksiz olduğu için çok daha efektif yapabileceğini eline yüzüne bulaştırdı :)

Teşekkürler aksucuğum. Yardımların hala devam etmekte bize :)

aspapaz61 seninle ayrı ilgilenmek isterdim. Fakat tanımadığın bir insana ' iki lafı bir araya getiremeyen ' diye bir ithamda bulunuşsun. Güldüm.

RH Hipokrat Abi bunlara cevap verme. Hadi biz uğraşıyoruz. Ama senin ' adamlığında ' ' abiliğinde ' bunların çok çok üzerinde. o sebepten iletişim kuramazsın bu vasıfsız sürüsüyle.

RUH HASTALARI

Post was edited 1 time, last by HuN ().

• Bak size akıl vereyim. Ben yaklaşık 150 aktif kullanıcıdan bana atılan yağma fotolarınız ile şikayet ettirmem 1,5 günümü alır.

Tüm hesaplarda maillerinizi değişin, şifreleri değişin yağmada atmayın. Benden demesi sonra gelip yine ağlamayın çünkü öyle böyle gelmicem bundan sonra üstünüze. 90 gündür foruma girmedim çünkü ben ve benim bu oyunda yetiştiğim ekip arkadaşlarım icraatimiz varsa rapor atar çıkarız mantığı ile oynadık bu oyunu hep. Beni foruma soktunuz ve dakikalarımı çaldınız. Hadi gidin ağlamaya ve dediklerimi yapmaya.

İftira ve ihtiras adını kaldırabilirsin dostum bence başlıktan..bunlar itiraf niteliğinde ..

Bi laf vardı neydi kilit bozuk olursa tutmaz mı,anahtar içerde kalmışsa çilingir lazım mı neydi yaa? @savcı HuN modlarım bilir doğrusunu ben hatırlayamadım

• Beyler burada tartışmanın bir alemi yok. Biz almamız gerekeni aldık. Aksu geçen sene kendisine verilen şifreleri patlattı. Ama biraz beceriksiz olduğu için çok daha efektif yapabileceği bir karaktersizliği eline yüzüne bulaştırdı :)

Helal olsun usta işte aradığım yönetim şekli budur. Bardağın hep dolu tarafını görmek, bravo! :D Ama böyle yaparsanız konu çabuk kapanır sorunlar çözülür aksiyon istiyoruz.

• sende bir tek kelime yazıp şu hesaptayım diyemedin

yav zafercik benim hangi hesapta olduğumu oynadığım ekip ve çevrem biliyor. Sizin bilmemeniz normal çünkü ben reklamcı bir adam değilim. Ve benim çevremede dahil değilsiniz. Öğrenirsiniz zamanı gelince acelen ne. Sen şimdi yağmalarını son kez at çünkü 2-3 güne hepsi silime alınacak sonra ah vah deme. Tüh ya tılsım önceside nasıl olacak. Fotolarda gördüm 4 köyden ordu basıyormuşsun.:D

An ex NAR player.

• Axu yediğin haltı itiraf edersen sana 2010-2011 Süper Lig Şampiyonluk Kupasının başkandan imzalı minyatürünü gönderirim. Artık ne yaparsan yaparsın orası beni ilgilendirmez.

Çek dilini vü epsem ol ben bu lisâna sığmazam