İFTİRA ve İHTİRAS ile şahsım adına kara propaganda yapılıyor !!!

• yav zafercik benim hangi hesapta olduğumu oynadığım ekip ve çevrem biliyor. Sizin bilmemeniz normal çünkü ben reklamcı bir adam değilim. Ve benim çevremede dahil değilsiniz. Öğrenirsiniz zamanı gelince acelen ne. Sen şimdi yağmalarını son kez at çünkü 2-3 güne hepsi silime alınacak sonra ah vah deme. Tüh ya tılsım önceside nasıl olacak. Fotolarda gördüm 4 köyden ordu basıyormuşsun.:D

gördüklerini iyi not al bir yere, sakın unutayım deme. hepsini teker teker soracağım sana

RH Hipokrat

Biz firari saatlerin ardından gelen isyankar sokakların tövbekar çocuklarıyız.

• aspapaz61 seninle ayrı ilgilenmek isterdim. Fakat tanımadığın bir insana ' iki lafı bir araya getiremeyen ' diye bir ithamda ....

sayfalarca küfür dolu mesaji, telefon görüsmesini gördügüm kisi hakkinda cok fazla kafa yormama gerek yok. ayrica burdan bakinca pek gülüyor gibi durmuyorsunuz. Baya baya agladiniz :)

T4.5 1X Sunucuları - :rep07: En Fazla Vuruş Gücü - :teu03: Balta Sallayan - :teu06: Toyton - :teu08: Mancınık Rekorları

• haha olum ne tür bi adamsın sen ya görende realde bi halt olmuş sanar daha telefon faturalarını ödeyemiyormuşsun hattın kapanmış ne tür bi trolsün. Bi halt yiyiyorsan sonuçlarınada katlanırsın. her ne kadar tasfip etmedğim olaylar oluyor olsada engelde olmayacağım. Instanı gizleyerekte iyi yaptın fakat biraz geç kaldın

fatura ödeyemiyormussun fln bu birşey olamamissin demek mi acaba sizce ?

• İftira ve ihtiras adını kaldırabilirsin dostum bence başlıktan..bunlar itiraf niteliğinde ..

Bi laf vardı neydi kilit bozuk olursa tutmaz mı,anahtar içerde kalmışsa çilingir lazım mı neydi yaa? @savcı HuN modlarım bilir doğrusunu ben hatırlayamadım

Hain içerdeyse, kapı kilit tutmaz.

Ama şu çilingir lafı iyiymiş.

2013/14 s4 Provokatör(Ecel Birlikleri Şampiyonu)

2014 s2 Provokatör(Ecel Birlikleri Şampiyonu)

• AXU5261 bu tehditler çok tanıdık geliyor bana çapsız :) Sen geçen sene bizimle iken de böyle forumda atıp tutmuştun. Gelip 2 haftada her operasyonda çakılmıştın. Sonra da @EL RH Ali kardeşim seni şutlamıştı.

Aksu zaten düzenli şikayet edip hesap kilitletmeye çalışıyorsun :) O yüzden bunları yazdığın zaman korktuğumuzu falan zannetme. Boşa da kendini rezil etme.

RUH HASTALARI

• Kç sayfasında da tartışma var ama buranın seyir zevki daha üst düzey kopamıyorum😂 devam devam 👏👏

kc sayfası kısır günü gibi sarmıyor artıkasdhasdhsa

c3ebf1a37d9f668c7893eae63b5003c035e82566.gifv

• gördüklerini iyi not al bir yere, sakın unutayım deme. hepsini teker teker soracağım sana

kıskanmış zafer abi :D ilk defa 4 köyden asker basılan bi hesap gördü herhalde :) Aksucum elinde kayda değer bilgiler varmış fakat faydalanamadan teslim ettin. He kendi adınlada bizim ekipte bir yerlere gelmedin gelemezdin de zaten ismail ve şuan görüşmediğimiz için adını kullanmayacağım bir arkadaşımızın ricası üzerine bu bilgilere eriştin. Onlarında o kadar hatrı vardı. onlarında canları sağolsun Hadi kendine ailene çok dikkat et iyi bir çocuk olursanda telefon faturanıda hallederiz.:)

• sayfalarca küfür dolu mesaji, telefon görüsmesini gördügüm kisi hakkinda cok fazla kafa yormama gerek yok. ayrica burdan bakinca pek gülüyor gibi durmuyorsunuz. Baya baya agladiniz :)

Sana nerede vurdum ben :) hatırlat kendini de bileyim kiminle muhatap olacağımı canım benim :)

• Burası premier lig orası tff 1. Lig

Fazla cömertsinsadhsadh tff 1.lig değil bölgesel amatör lig orası

c3ebf1a37d9f668c7893eae63b5003c035e82566.gifv

• Sana nerede vurdum ben :) hatırlat kendini de bileyim kiminle muhatap olacağımı canım benim :)

la sen bu zamana kadar kime vurmuşsun da böyle yazıyorsun. Geçen sene silip gittiniz wowu bile silime aldınız. ağlamaya devam hadi hadi

“Power is dangerous. It corrupts the best and attracts the worst. Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.” Ragnar Lothbrok

2008 TS6 Aksu Öğütlü / ÇAHRA

2009-2012 TS4,TS4,TS4 hnnbl_clnel_rdn  / SİYAH

2013-2014 TS7 hnnbl_clenl_rdn / NAR

2015-2016 TS7 De Las Pompas / NAR

2016-2017 TS9 NAR /// 2017 TS1 AXU / NAR

2019-2020 TS4 NAR OF AXU / BESTN

2020 TS6 NAR OF AXU - ada & yaz / HAN

2020-2021 TS3 Kuzgun / VEFA

An ex NAR player.

• Sana nerede vurdum ben :) hatırlat kendini de bileyim kiminle muhatap olacağımı canım benim :)

traş aynasından çek artık yüzünü.Şimdiye dek ne yapmışsın ki bana bir şey yapmış olasın 😁😁 güldürdün komük çocuk:)

T4.5 1X Sunucuları - :rep07: En Fazla Vuruş Gücü - :teu03: Balta Sallayan - :teu06: Toyton - :teu08: Mancınık Rekorları

• AiLE KASABI Size de iyi eğlence çıktı , takipte kalın siz yazdıkça bende gülüyorum :D

AXU5261 işte sende habersiz habersiz yaz burada. Ben o wow da debelenirken sen ortada yoktun aksucuk :D. O wowu da silmeye aldıkları anda ben iptal ettim. Son güne kadarda baktım. Bunu hebele ibrahim abi ve salih abide bizzat bilir. O wowda herkesten çok benim emeğim vardı :) Ama bu seni hiç alakadar etmez. Sen bizden postalandıktan sonra kayıplara karıştın.

aspapaz61 Aynaya bakıp senin gibi biri olmadığım için Tanrı'ya teşekkür ediyorum şuan :D

RUH HASTALARI