İFTİRA ve İHTİRAS ile şahsım adına kara propaganda yapılıyor !!!

• Axu'ya mesaj atmadım. Kendisi ziyadesiyle mezhebi geniş biri, yapar normaldir kızmadım bile. Siz kendinizi bana hatırlatırsanız sevinirim. Nerede küfür etmişim, kime küfür etmişim ve engellemişim bilmek isterim. Madem ismim geçmiş eklemeden edemeyeceğim. AXU5261 bir zarar verememişsin be. Senden daha iyi bir performans beklerdim.

Sana kendimi hatırlatmak la uğraşmam boşver hatırlama yaptığını 😁

• Bu nasıl bir soylem kerem Mehmet abi yi bı ara istersen hesabı bırakma sebebini ogren

Valla ben o server de göktürükün savaştığı birliklere bile bakmadım . Mehmet abi ile de uzun zamandır görüşmedim. Niye bıraktı neden bıraktı bilmiyorum. Bana ' hesabı devrettim kardeşim ' dedi. Bende ' Tamam abi ' dedim. Gerisi beni bağlamaz. o server 3-4 kişi dışınd akimseyle görüşmedim ve iletişim kurmadım. Ömer dışında da hatırımda kalan bir isim yok. Birde geçen sene bize destek için gelip rakip olma cüretine kalkışan ferhat vardı.

Konu bu değil. Konu Aksunun yaptığını destekleyip desteklemediğiniz.

1 hesabımız % 10 ceza yedi. Bir hesabımızın da Asker köyünde köyde bulunan 20 k tokmak 7.5 toyton ve 1.4 k manco cakıldı. Aynı köyün iç binaları altınla yıkıldı. He arkadaşın kafası çalışmıyor ki .? İçeriden merkez binasını yıktığı için kalan iç binaları yıkamamış.

• Ben konuşurum no problem sen onu bana yazarken arkadan hipokrat zafer abilerin falan küfür ediyordu saatlerce.

Peki hadi ben yaptım hani diyorsun ya bu hesaplar geçen sene operasyonda sana verilen hesaplar.

Ben SX birliğinden kaç kişi ile oynadım yada HED birliklerinden kaç kişi ile oynadım.

Yapan adam bana HED yöneticilerinin ordularını , yağmaladıkları köyleri SX teki defans hesaplarının içini dışını, WhatsApp gruplarınızdaki konuşmaları hepsini en güncel ve en eski hali ile foto attı. 200 tane foto yolladı adam bir seferde resmen DATA BANK gibi adam.

• DURIN kavga etmeyin:d

Kim yaptıysa hiç zarar verememiş doğru

Ama bu kötü oldu sizin için açık ettiniz kozunuzu :) Bu da son çakışınız olur

Çek dilini vü epsem ol ben bu lisâna sığmazam

• :popcorn:

2013/14 s4 Provokatör(Ecel Birlikleri Server Şampiyonu)

2014 s2 Provokatör(Ecel Birlikleri Server Şampiyonu)

2020/21 s3 Ür-Ay (Kötü Çocuklar)

2021 s1 KoR_Provokatör (Kingdom of Rhovanion)

• Valla ben o server de göktürükün savaştığı birliklere bile bakmadım . Mehmet abi ile de uzun zamandır görüşmedim. Niye bıraktı neden bıraktı bilmiyorum. Bana ' hesabı devrettim kardeşim ' dedi. Bende ' Tamam abi ' dedim. Gerisi beni bağlamaz. o server 3-4 kişi dışınd akimseyle görüşmedim ve iletişim kurmadım. Ömer dışında da hatırımda kalan bir isim yok. Birde geçen sene bize destek için gelip rakip olma cüretine kalkışan ferhat vardı.

1 hesabımız % 10 ceza yedi. Bir hesabımızın da Asker köyünde köyde bulunan 20 k tokmak 7.5 toyton ve 1.4 k manco cakıldı. Aynı köyün iç binaları altınla yıkıldı. He arkadaşın kafası çalışmıyor ki .? İçeriden merkez binasını yıktığı için kalan iç binaları yıkamamış.

O kadar biliyorlar idare edecen kerem 😁

Şu çekirdek koladan bize de paslayın eccuk FERRARI

CVS

ÜÇOK / RH

• :popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:

giphy.gif

• Valla ben o server de göktürükün savaştığı birliklere bile bakmadım . Mehmet abi ile de uzun zamandır görüşmedim. Niye bıraktı neden bıraktı bilmiyorum. Bana ' hesabı devrettim kardeşim ' dedi. Bende ' Tamam abi ' dedim. Gerisi beni bağlamaz. o server 3-4 kişi dışınd akimseyle görüşmedim ve iletişim kurmadım. Ömer dışında da hatırımda kalan bir isim yok. Birde geçen sene bize destek için gelip rakip olma cüretine kalkışan ferhat vardı.

Peki sizin bu nefret söylemlerinizden sonra bana yollanan ispatli fotoğraf ve linkler ile 200 kişiden bunları adminlere resimli bir şekilde şikayet ettirip multi ağından sildirmem yok mu multilerinizi. Tabiki var :D

• Ben konuşurum no problem sen onu bana yazarken arkadan hipokrat zafer abilerin falan küfür ediyordu saatlerce.

Peki hadi ben yaptım hani diyorsun ya bu hesaplar geçen sene operasyonda sana verilen hesaplar.

Ben SX birliğinden kaç kişi ile oynadım yada HED birliklerinden kaç kişi ile oynadım.

Yapan adam bana HED yöneticilerinin ordularını , yağmaladıkları köyleri SX teki defans hesaplarının içini dışını, WhatsApp gruplarınızdaki konuşmaları hepsini en güncel ve en eski hali ile foto attı. 200 tane foto yolladı adam bir seferde resmen DATA BANK gibi adam.

E çok basit. ' Kerem ben yapmadım, Kanıtı da burada' de Çıkıp herkesin içinde özür dileceğim senden. Ver bana isimi olsun bitsin. Ama yok öyle birisi demi :)

DURIN kavga etmeyin:d

Kim yaptıysa hiç zarar verememiş doğru

Siz zaten bizi ancak nereye gittiğimizi görüp çakabilirsiniz :) Hacminiz o çünkü. Çaktığınız ordular da sinek ısırması kadar acıtmadı bizi. Güldük geçtik.

Oyun oynadifin karaktersiz insanlar yüzünden böyle durumlar yaşıyorsun o zaman mesajını yazarken düzgün yaz hesabı sattı gitti diye konusmaman lazım o servar da hesabı ve birliği Ali ye birakip gitmiştim herşeyi yanlış hatırlıyorsun eğer rakip olmak istesem cürret etmem karisiniza dikilir düşmanınizim derim yanındakilerin yaptığını yapmayız

• E çok basit. ' Kerem ben yapmadım, Kanıtı da burada' de Çıkıp herkesin içinde özür dileceğim senden. Ver bana isimi olsun bitsin. Ama yok öyle birisi demi :)

Siz zaten bizi ancak nereye gittiğimizi görüp çakabilirsiniz :) Hacminiz o çünkü. Çaktığınız ordular da sinek ısırması kadar acıtmadı bizi. Güldük geçtik.

La bebe , yapmadığım şeyi nasıl kanıtlayayım, ayrıca ben sizin gibi küçük insanlara neden böyle güzel bir şey yapmış adamı ele vereyim. Uğraşın bulun ben şunu bilirim Freud' un makalesinden. ''Suçlu er yada geç kendisini açık eder. Çünkü bundan zevk alır.''

Aynı Freud birisi ne ise odur demişti. Yani siz safsanız şifreleriniz yıllardır aynı ise hesaplarınıza tanımadığınız adamları ortak edip tanımadığınız adamlara büyük ordular bastırıyor iseniz bilemem.

• benim biraz kafam güzel diyecem ama yalan, çünkü içmedim ama yime de anlamadım.

Foruma taşınmış ama konu ne? Birisi birisine mi daldı, yoksa multiler mi patladı?

2013/14 s4 Provokatör(Ecel Birlikleri Server Şampiyonu)

2014 s2 Provokatör(Ecel Birlikleri Server Şampiyonu)

2020/21 s3 Ür-Ay (Kötü Çocuklar)

2021 s1 KoR_Provokatör (Kingdom of Rhovanion)