S1 Bölgeler ve Birlikler

• KUZEYDOĞU BÖLGESİ (+/+)

SAS05

KUZEYBATI BÖLGESİ (-/+)

GÜNEYBATI BÖLGESİ (-/-)

SAS

GÜNEYDOĞU BÖLGESİ (+/-)

SANCAK

Birlik ve Bölgenizi ekletmek için görevli moderatör arkadaşlarımızdan herhangi birini etiketleyerek ya da özel sohbet ile ulaşarak belirtebilirsiniz.

AA_MOD_Sig.png

Post was edited 13 times, last by Prater ().

• Altın Fiyatları çok yüksek .

Biz popüler değiliz adamız, bizim durumlarımız değil adamlığımız beğenilir.

:!:2015-- tr5 GENTLEMAN -SPEEL NU GENTLEMANTÜRK

:!:2017--tr2 gentleman-- S3x matkap

:!:2018--Matkap

:!:2019--Tr3 MATKAP

:!:2020--PapazRatür

• Altın zamları hakkında adminlerin hepsi ile konuştum Oyunun bedava bi oyun olduğunu ve altının tercihen alındığını söyleyip kafa yapıyor admin arkadaşlar , oyunda gayeniz para elbette ama burası Türkiye uçmayın ve Avrupa ülkeleri ile mukayese etmeyin ona göre fiyat değerlendirmesi yapın hadi ben zenginim önemli değil de stres atan keyif alan onca arkadaşımız var s6 nın hali ortada zamlardan sonra 100 oyuncu 400 multi takılıyorlar kendi ayağınıza sıkmayınız haddinizi biliniz derhal tez vakitte altınlarda indirime giriniz ki insanlar tekrar hesap açsınlar ve keyifli bi oyun olsun ...

• Herkesin malumu altın fiyatları çok yüksek. Server'a başlıyacak arkadaşlarıma bir öneri altın almayınız. Emin olun hem daha çok zevk alacaksınız hemde rekabet çok üst seviyede olacaktır. Aynı zamanda altın almamak oyuna karşı bir tepki oluşturacaktır. Multihesaplara gelince onlara yapacak bir şey yok. Arkadaşların zevk anlayışı malesef böyle! Bu server da herkese tek bir çağırım var altınsız ve multi hesaplar olmadan gelin zevkli ve rekabetin yüksek olacağı bir server geçirelim. Akıl ve zamanı doğru kullanan oyuncular kazansın.

• siz avazınız çıktığı kadar bağırın arkadaşlar ama inanın göz atmak amacıyla 5x international da hesap açtım 5-6 tane full dolu türk birliği var ve çoğu da çatır çatır altınla oynuyor :D yani siz ne tepki verirseniz verin bunların kafası sadece parada :D 1 kişi bile altın alsa tüm oyuncuları kaybetmek uğruna aynı şekilde devam edecek maymundan daha geri bir zeka düzeyine sahip yönetim anlayışına sahip bir oyun dünyası ekibi var travianda :D

• S3 s5 s6 birsürü adam kaynıyor öyle yada böyle oynuyorlar bu oyunu 3-5 kişinin tepkisi ile olacak iş değil zaten toplum olarak alışığız yerleştirilmeye . Bu altın fiyatlarında ben oynamam etmem diyen arkadaşlara sesleniyorum kimse umursamıyor sizi parası olan hele hiç . Bu sistem artık değişmez oynamak isteyen oynar . İstemeyen oynamaz . Fakirler oynamasın tantana da azalır parası olan oynasın biz bi ekip olarak gireceğiz gelen gelsin fakir olanlar oynamak isteyenler altınsız oynasın. Dostumsa ben alırım altınını değilse geçmiş olsun :)

• İsanlar altın fiyatlarının muhabbetini açınca merak ettim ve baktım. Fiyatlar biraz yükselmiş evet ikiyüz₺ aldığım altın 342 ₺ olmuş.ne ara oldu onu da bilmiyorum😅. Bakalım s1 nasıl olacak 🙅‍♀️😎

• Var var gelecek edecek güzel 2-3 ekip var tanıdığım gelem gelsin şöyle kıran kırana bi oyun olsun keyif olsun tr1 ne zaman boş kalmışta şimdi kalsın zayıf Elemanlar s3-s5-s6 da zaten sağlam kafa oyuncular tr1 e gelecek mevzu burada dönecek ahanda görün demişti dersiniz :D

• Sanırım speed ve s1 boş geçecek, s1'e gelmeyi düşünenler biraz daha beklesin 1 Şubat'ta 3x speed başlıyor :)

• Başkan savaş borusunu üfledi...!

Rohirrim knıghts birlikleri olarak, kemik kadromuz ve dışarıdan davamız için savaşacak yeni ekip arkadaşlarımızla serverde yerimizi alacağız. Yapılan hiçbirşey unutulmaz ve unutulmayacaktır. Ölüler yeminlerini bozdu ne yazıkki onları kurtaracak ve sadakatlerini sağlamalarına yardımcı olacak hiç kimse yok. Gün hesap günü, bakalım RK birliklerine ilk günden rakiplik etme cesareti bulunmayanlara ilk günden rakip olduklarında neler olacağını göstereceğiz, serseri mayınlara dikkat edin kime patlayacağı belli olmaz. Yaptıklarımız bu Server yapacaklarımızın teminatıdır. Saygı çerçevesinde oynayacağımız bu serverde herkese başarılar dileriz.

(Hangi bölgede oynayacağımızı duyuracağız )

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat