WOW SÜRECİ

• Hadi herkese hayırlı olsun baktım kimseden ses çıkmıyor ben bu konuyu açmak istedim umarım keyifli bir wow çekişmesi izleriz herkese başarılar :P:P

• Selamlar..

Öncelikle bu başlığı açtığın için şahsım adına teşekkür ederim. Oyunda wow süreci başlamışken forumda sessizlik iyi olmuyordu :)

Claw ailesi olarak rekor orduları bizde görmek istiyoruz.Fakat wow seviyeleri hızlı ilerlediği için rekor orduları da yakında görecek gibiyiz..

Oyunu kazanmaktan daha önemli olan iyi bir arkadaşlık ve aile ortamına sahip olmaktır. Biz Claw ailesi olarak bunu başardık. 😎

• The CaPTaiN hiç sesin çıkmıyor keptan

• Herkese merhaba uzun zaman oldu yazı yazmalı uzaktan takip ediyorum :)

WOW sürecinde tüm birliklere başarılar dilerim.Oyunun bitmesine az bir süre kaldı wowlar 30 olmuş bile yıkılır-yıkılmaz bilemem lakin emekler orta da...

Kimisi çok ittifak yaptı,kimisi az ittifak yaptı.Kimisi hiç ittifak yapmadı.KİMİSİ BİRİLERİ MAŞA OLARAK KULLANDI:thumbsup1: vs gibi durumlar oldu.

HERKESİN BİR STRATEJİSİ VAR saygı duymak lazım.

Orduların kimde oldukları belli aşağı yukarı ne kadar çıkar bi tahminim de var ama hiç bilmediğimiz bir ordu çıkar mı merakla bekliyorum...

İZLEMEDEYİM:yy::popcorn:

• kardeş siz taklacıya sahip çıktından sonra bende bittiniz :)

• en azından bu sayfada direk raporları görelim. doğru dürüst tek yerden takip edelim. iyi olmuş. oyunun son deminde amacından sapmayan bir konu kalsın

S4 Unforgiven

• herkese merhabalar

bence ufaktan burayı hızlandıralım kim ne düşünüyor onu yazsın bari raporlar gelene kadar ben başlayayım hatta

ordular zmde bu açık

rekor denemeleri de var bildiğim duyduğum kadarıyla

benim oyundan beklentim bu dakikadan sonra kim kazandıdan ziyade kazananın son ana kadar belli olmadığı heyacanlı bir son düzlük olması

eh bunun içinde şahsen diyorum kendi fikrim bu SALLIYORUM A birliği 99 a gelsin ben ordu vurmam ZM mecbur vuracak zaten mantığıyla devam edicem

böyle böyle sonlara doğru güç dengesi oturur ve herkes wow için savaşabilir diye düşünüyorum

• sen de az köftehor değilsin he keptan ilk 10 ordunun 8 i Z.M de biliyoruz daha neyi merak ediyorsun :*

• zm de ordu oldugunu soyleyen iftira atıyordur.Biz hakan the captainle beraber csk kardeşimizide alıp beraber traktör almaya gittik.Biz ciftci adamız 30 k emperyanla oyun oynuyoruz.İnsallah cskya kredi cikarsa tarla basacak bitirecek serveri

S4 ZM BİRLİKLERİ

• ben o işten geçtim edoşş emeklerime kast eden orhan denilen byhelsing oynayan meczuptan hesabını soracağım öyle tarla kasması değil bitirdik o işleri şimdi icraat zamanı.

zm de ordu oldugunu soyleyen iftira atıyordur.Biz hakan the captainle beraber csk kardeşimizide alıp beraber traktör almaya gittik.Biz ciftci adamız 30 k emperyanla oyun oynuyoruz.İnsallah cskya kredi cikarsa tarla basacak bitirecek serveri

• ben o işten geçtim edoşş emeklerime kast eden orhan denilen byhelsing oynayan meczuptan hesabını soracağım öyle tarla kasması değil bitirdik o işleri şimdi

Orhana saldirma biz orhanla kumar oynuyoruz kibrista saldirirsan yikarim seni csk habarın olsun

S4 ZM BİRLİKLERİ