SAS BİRLİKLERİ Saldırı ve Savunma Raporları

• Şimdi ben anlamadım sas ve akrep ayrılmış kalan ittifak boşluğu da a.ordu ve bf ile mi doldurulmuş demek bu? E şimdi server ayvayı yemedi mi -/-'de çok güçlü bi ittifak olmuş, hayırlı olsun herkese yeni ittifak

yanlız bır cozumleme yapmısınız

BF BIRLIKLERI

• A.ORDU birliği ile dostluk arkadaşlık abilik kardeşlik ittifakı yaptık . Forumda yazmak ya da yazmamak birşey ifade etmediğinden ilgilenmemiştik ancak duymak istediğiniz buysa evet yaptık . 1000 kişiyi geçtik 100 kişiye karşı savaşacağız . Sayılarla arası iyi olan rakiplerimizin ebabil kuşlarını kullanacağı duyumu bizleri çok sevindirdi zira keyifli bir server olması İçin şarttı. Volkan Konak ittifakına en az rakiplerimiz kadar sevindik . Kuzeyin çocuklarına başarılı keyifli bir oyun diliyorum . Rakiplerimize saygılar ve sevgiler sunuyorum .

• Server a hayirli ugurlu olsun üstad  ;)

-------- Bol şanslar herkese 😁✊---------

SR 4 2020 - 2021 / Lipton / Altın ordu

SR 5 2010 - 2011 / KURMAY / Altın Ordu

SR 5 2008 - 2009 / KURMAY / Altın Ordu

SR 5 2006 - 2007 / NaRKoZ / Altın Ordu

//.......ALTIN ORDU BİRLİKLERİ .......//

• Sas mas hikaye a.ordu korkutur beni. Yalnız anlamadığım nokta aslan nasıl çakkal ile aynı safta olur hayretler içerisindeyim.

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

• A.ORDU birliği ile dostluk arkadaşlık abilik kardeşlik ittifakı yaptık . Forumda yazmak ya da yazmamak birşey ifade etmediğinden ilgilenmemiştik ancak duymak istediğiniz buysa evet yaptık . 1000 kişiyi geçtik 100 kişiye karşı savaşacağız . Sayılarla arası iyi olan rakiplerimizin ebabil kuşlarını kullanacağı duyumu bizleri çok sevindirdi zira keyifli bir server olması İçin şarttı. Volkan Konak ittifakına en az rakiplerimiz kadar sevindik . Kuzeyin çocuklarına başarılı keyifli bir oyun diliyorum . Rakiplerimize saygılar ve sevgiler sunuyorum .

Tahmin ettiğim gibi oyun şekil almaya baslıyor bölgesel birlesmeler

RID & KOR ittıfakı 2 güçlü ekip süper iş :thumbup:

- - De SAS-Altın Ordu-Ayyıldız Görünüşe göre wow yolunda

- - bölgesi oyuna yön verecek gibi...oldukça kalabalık ekipler..

Yorumlarda kalabalık olmaları birşey ifade etmez gibi yazılar okudum...

Kendizi avutmayın beyler cok ciddi sayılar bunlar...

Bakalım takibe dewam süreç ne gösterecek :)

Başarılar herkese.. :thumbup:

• Tüm servere hayırlı olsun.

Üstat düzeltmek isterim. SAS, AYYILDIZ, ALTINORDU ve AKREP birlikleri. Karşıda da BGV birliklerini unutmuşsunuz sanırım onlar da RİD için kayda değer müttefikler.

• Tüm servere hayırlı olsun.

Üstat düzeltmek isterim. SAS, AYYILDIZ, ALTINORDU ve AKREP birlikleri. Karşıda da BGV birliklerini unutmuşsunuz sanırım onlar da RİD için kayda değer müttefikler.

sağolasın dile getirmişsin ben yazacaktım :)

Bizi unutanlara zamanı gelince çok güzel hatırlatacağız bazı şeyleri ;)

Bir dönemin popüleri ıskarta şimdi -,-

• Analiz gücünüz çok yüksek serverda oynamadığınız halde her şeyi ilk önce siz öngörüyorsunuz, yanıldığınızı da görmedim. Ne diyeceğimi bilmiyorum subayım :D

• İnaktif hesapta da çakılmazsın be 😂

Bunun peşine 7 sıra daha çakıldı, totalde 1600 manco.

keylogger.jpg

Şöyle demek daha doğru olmaz mı;

Multi hesabımı... Pardon yağma yaptığım hesaba saldırı geliyordu, bende savunma çektim. Bu ifade sanırım daha doğru olur dimi😉

• Kahraman başka köyde mi unutuldu yine?

Yalanlar albayım yalanlar. Kötü bir huyu vardır. Her zaman gün yüzüne çıkarlar. Benim içim her zaman rahat. Söylediğim de yaptığım da her şeyin arkasındayım.

Rapor gölgelenmesin uzatmak istemiyorum. İyi oyunlar. Umarım en çok tılsımı siz alırsınız, ben sizi tutuyorum :D

HERKES HADDİNİ BİLECEK🔥

• Benim bildiğim gerçek bu başka bir gerçek varsa soylensin öğreneyim.

Aklıma şu da geldi imzayla sas ordular vurmuştu eşsiz tilsim alınmıştı. O tılsımı rkya birakmislardi alan rkdaki arkadas tilsimla hesabı satmaya çalışıyordu. Sahi ne olmuştu ona bilen var mı?

• Benim bildiğim gerçek bu başka bir gerçek varsa soylensin öğreneyim.

Aklıma şu da geldi imzayla sas ordular vurmuştu eşsiz tilsim alınmıştı. O tılsımı rkya birakmislardi alan rkdaki arkadas tilsimla hesabı satmaya çalışıyordu. Sahi ne olmuştu ona bilen var mı?

Gerçekleri Taha kardeşine sorabilirsin, daha bu server başında "kahraman olayını" yanlış(!) hatırladığını itiraf edip, suçu yıkmaya çalıştığı Ceyhun'dan özür diledi.

Bunu da mı size söylemedi yoksa, tam yakışır hareket. :)

Eşsiz şaşkın olayına gelince büyütülecek bir şey değil, profile troll amaçlı satılık yazısı yazmıştı 4 aydır sıkıntı yoktu sanırım oyunun 220. Günü kimse gidip eşsiz şaşkın satın almazdı 😅 sen gidip "ittifağındaki" hesabı şikayet ettin ve sildirdin(tasvip etmesem de anlayabilirim, ayrı bir konudur).

Bu da vukatlar zincirine eklenen küçük bir parça oldu.

Yalanları yazsak İstanbul'a yol yaparız. Bir şey yazarken arkasından gelecekleri de düşünelim, raporu gölgelememek adına bu kadarı yeterli sanırım. :)

Tebrikler.