SAS BİRLİKLERİ Saldırı ve Savunma Raporları

• Herkekse gunaydin çok sessiz kalmış buralar rapor atmayı mi unuttuk naptik 😂 dün akşam ormanda ava çıktık bilin bakalım ne yakaladık 😉 bilene ödül var

• Herkekse gunaydin çok sessiz kalmış buralar rapor atmayı mi unuttuk naptik 😂 dün akşam ormanda ava çıktık bilin bakalım ne yakaladık 😉 bilene ödül var

Tavşan, sincap, orangutan, solucan, yılan 🤣🤣 Başka ne olabilir acabaaa yoksa yoksa kertilenkele mi avladın ne yaptın 😁

• boş ya

Kesinlikle erken birçok rapor vardı hala daha geliyor hepsini toplu atmak yerine video yapalım da merak eden baksın istedim

:))))))))))))) cok güzel video olmuş ama dikaktimi cekti hiç merkez göremedim hepsi yan koy ve çıkış köyü sanırım, isteseydiniz zaten verirdik bizim orda işimizin olmadığını hala anlamamış ve yıkmak çin bu kadar caba gösteriyorsan tebrikler yanlız reislenmeye bekleyen koylerimizi içi muhtesem :)))))))) video ya yanlız eklmediğin bazı şeyler var hani 1 nufus kalıp gidip gelkdikelrin falan filan bence videoculuk oynamak içim cok ama cok erken tebrikler ve cok teşeşkur ederiz bizi yıktığın içinnnnn :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

• bak seni bekliyorlar hazırladık :)))

hahahah

ders verene bak hahhah

KURMAY

ezigine ver sen o dersi 30 nufuslu koyü daha yikamadı

git ona anlat sen o dersi birde sirali saldiri atmayi ogret sana zahmet her salririda ara yapiyor malum ara yapinca ara yiyor 😂😂

• boş ya

:))))))))))))) cok güzel video olmuş ama dikaktimi cekti hiç merkez göremedim hepsi yan koy ve çıkış köyü sanırım, isteseydiniz zaten verirdik bizim orda işimizin olmadığını hala anlamamış ve yıkmak çin bu kadar caba gösteriyorsan tebrikler yanlız reislenmeye bekleyen koylerimizi içi muhtesem :)))))))) video ya yanlız eklmediğin bazı şeyler var hani 1 nufus kalıp gidip gelkdikelrin falan filan bence videoculuk oynamak içim cok ama cok erken tebrikler ve cok teşeşkur ederiz bizi yıktığın içinnnnn :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Bu kadar mı oyun bilmez insanlarsiniz 😂 sıfırlamak istediğim an sifirlarim 1.si

hiçbiri yan köy değil 2. Si

3. Sü ya merkez ya çıkış köyü madem çok iyisiniz savunun

4.su savunma raporlarını atmadim rezil olmayın diye 😂

5

.si içi komple sığınak olup üretim olmayan yeri yikipta ben size niye yeni köy hakki veriyim ki zaten korkudan uzaklara kacmissiniz 😂

6. Si turnuva basmaya basladim 100 birimde farketmez benden yıkılmayan hesabınız kalmamisken.....

sadece ben tek başıma niye yikamadiniz bu zamana kadar .....

😂 madem o kadar iyisiniz 😂😂😂 iyiler siziiiii .....

videoculuk oynamak değil forumdaki arkadaşlar da görsün bir sürü rapor var hangi birini atiyim sen söyle 600 SS var sen seç lütfen ..

😂 hangisine yorum yapacaksın çiçeğim hadi göster gücünü 😂....

dipnot: sırf benden korkunuza sifirlamiyom diye 15 tane sığınak kurmussunuz 😂😂😂 bu önemsememek se😂😂😂....

bu arada merkez demisken ittifak kurduğunuz birliğin genel başkanının merkezine bir bakın derim 😂 ...

hee sizin başkan jasse James te yıkıldı ama neyse susuyorum biraz daha yazarsam olmuyacak bunlar benim yaptıklarım ama şunu anlayın sizle şuan sas savasmiyor ben savaşıyorum 😂 eğleniyorum (sas savaştığı an sizinle siz diye bişey olmayacak 😂)

• işte forumun gereksiz adamı laf etti gene :D

heesaba mesaj atıp durmasın diye engelledim en son ...

bıraksan sabaha kadar mesaj atar harbi sıkıntı var kafada lafta anlamıyo ..

sıfır icraat atar gider diz boyu :D:D

.........

• işte forumun gereksiz adamı laf etti gene :D

heesaba mesaj atıp durmasın diye engelledim en son ...

bıraksan sabaha kadar mesaj atar harbi sıkıntı var kafada lafta anlamıyo ..

sıfır icraat atar gider diz boyu :D:D

.........

lan ezik sen sırali saldiri atmayi ogren sonra konuş

senin forumda yazman bile abeste istigal

beni yikcakmis birde

ey forum ahalisi bu varya 30 nufuslu koyu yikamayan

yan 3. koy falan dinlemeyen yan koycu ezigin beceriksizin biri

sirf ben hesaptan mesaj attim diye korkusundan saldiri atmayi falan da biraktı

okadar korkak bir varlik kendisi

korkaklarin ve acizlerin şahı hatta 😂😂

• boş bunlar canım benim benim başkan nın yazışmalarını burdan paylaşsam ne istediğimi anlarsın senin oyun bilgine edeyim emi yahu bizim orda işimiz yok çiçek böcek işlerini bıurak dikeni mi sana bi sokarım çiçek miyim böcekmiyim anlarsın adam gibi konuşmayı öğren ....hadi başh başh abicim

• boş bunlar canım benim benim başkan nın yazışmalarını burdan paylaşsam ne istediğimi anlarsın senin oyun bilgine edeyim emi yahu bizim orda işimiz yok çiçek böcek işlerini bıurak dikeni mi sana bi sokarım çiçek miyim böcekmiyim anlarsın adam gibi konuşmayı öğren ....hadi başh başh abicim

Kardeşim benim istediğini paylasabilirsin 😂 burası forum paylassam diye gelme madem varsa paylaş.... O kadar söz söyledim 1 tanesine cevap yok laf ebeligi yapma bana çiçek misin arimisin bal misin göster hadi madem bu kadar iyisin niye yoksun aslanım 😂😂 savunma raporlarından baslayabilirim ally mesajınızdan baslayabilirim hangisini istersin aslanim 😂😂

• Kardeşim benim istediğini paylasabilirsin 😂 burası forum paylassam diye gelme madem varsa paylaş.... O kadar söz söyledim 1 tanesine cevap yok laf ebeligi yapma bana çiçek misin arimisin bal misin göster hadi madem bu kadar iyisin niye yoksun aslanım 😂😂 savunma raporlarından baslayabilirim ally mesajınızdan baslayabilirim hangisini istersin aslanim 😂😂

bak abicim aslanım falan bu lugatları gecicen adam gibi konuscaksın ally mesajımı hahahahah biz ally gecmeyiz birlikte ancak yan birlikten senin gibi HAYVAN lugatı yapan insanlara gonderme olsun diye geceriz

• bak abicim aslanım falan bu lugatları gecicen adam gibi konuscaksın ally mesajımı hahahahah biz ally gecmeyiz birlikte ancak yan birlikten senin gibi HAYVAN lugatı yapan insanlara gonderme olsun diye geceriz

Kardeşim 😂 gulduruyosun ama eğlenceli değilsin neyse senin oyundaki Hesap adın neydi ?

• Kardeşim 😂 gulduruyosun ama eğlenceli değilsin neyse senin oyundaki Hesap adın neydi ?

bak hala sana abicim diye hitap edicem kardeşin olarak hesap adımı ara bul madem forum seviyorsun üstelik napcan adımı nasılsa hepimizi yıkacan :))))))))))))))))

Kardeşim 😂 gulduruyosun ama eğlenceli değilsin neyse senin oyundaki Hesap adın neydi ?

eğlence istiyorsan senin yaşındakileri lunaparka yada hayvanat bahcesine gönderiyoruz biz

Post was edited 1 time, last by A.ORDU: A.ORDU tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• A.ORDU çanakkaleli17 adlı arkadaşa el sürme lütfen o benim benden başkası yıkamaz git diğer sascıkları yık :D

Abi benim ismi biliyorsunuz değil mi Rk Amirbey lütfen bekliyorum siz gelmezseniz ben gelicem biraz yüzsüzüm bu konuda :))

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

Post was edited 1 time, last by Amirbey: Amirbey tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• A.ORDU çanakkaleli17 adlı arkadaşa el sürme lütfen o benim benden başkası yıkamaz git diğer sascıkları yık :D

Abi benim ismi biliyorsunuz değil mi Rk Amirbey lütfen bekliyorum siz gelmezseniz ben gelicem biraz yüzsüzüm bu konuda :))

Kubatcim sana ayrı hazırlanıyorum altınordu çerez 😂 tilsimi göremez bunlar 😂 sana hazırladıklarımi bunlara kaldirsam kaçacak delik ararlar 😂

Rakip birliğin içine hesap sokup kendi dibine köy atan biri için fazla iddialı konuşmuyor musun sen ya?