SAS BİRLİKLERİ Saldırı ve Savunma Raporları

• Rakip birliğin içine hesap sokup kendi dibine köy atan biri için fazla iddialı konuşmuyor musun sen ya?

Dayı biz bu oyunun ithalatanı ihracatını yeri geliyor allah seni inandırsın imalatını yapıyoruz :))

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

• Burası harareti yüksek bir ortammış sevdim. Burayı da takip edelim bakalım, kumarınız bol olsun beyler :)

Sercan kanka burası her zaman hararetli sirtimizdan bıçaklayan da. Çok 😂 wow hevesi olanda biliyorsun her zaman son şampiyon çekilemez ya aynı mantik

• Dayı biz bu oyunun ithalatanı ihracatını yeri geliyor allah seni inandırsın imalatını yapıyoruz :))

zerre kadar şüphemiz yok 1k tokmakla dünyanın yağmasını kaldırmak sizin gibilerin yapabileceği iş zaten :D

• zerre kadar şüphemiz yok 1k tokmakla dünyanın yağmasını kaldırmak sizin gibilerin yapabileceği iş zaten :D

akıl tutulması yaşıyorsun herhalde ben roma hesabıyım roma ile yapıyorum gömlek farkı var fazla düşünme conta yakarsın pıtırcık :))

zerre kadar şüphemiz yok 1k tokmakla dünyanın yağmasını kaldırmak sizin gibilerin yapabileceği iş zaten :D

akıl tutulması yaşıyorsun herhalde ben roma hesabıyım roma ile yapıyorum gömlek farkı var fazla düşünme conta yakarsın pıtırcık :))

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

Post was edited 1 time, last by Amirbey: Amirbey tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• akıl tutulması yaşıyorsun herhalde ben roma hesabıyım roma ile yapıyorum gömlek farkı var fazla düşünme conta yakarsın pıtırcık :))

O kadar umrunda olmamış ki acipta bakmamış Kubat hangi hesapta diye 😂😂

• Ertem abi herşey güzel olacak az sabret :)) umrunda olmadığım arkadadaşın en son 23 lejyoneri vardı ne yaptı 30 oldu mu ? :D :D :D

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

• akıl tutulması yaşıyorsun herhalde ben roma hesabıyım roma ile yapıyorum gömlek farkı var fazla düşünme conta yakarsın pıtırcık :))

akıl tutulması yaşıyorsun herhalde ben roma hesabıyım roma ile yapıyorum gömlek farkı var fazla düşünme conta yakarsın pıtırcık

• bi akıl tutulması da sen yaşa bari :D ha bi de Canakkaleli17 dediği gibi o kadar umursamıyorum ki :D istersen ben mısırım de gene bakmam ne oynadıgına :D tek bildiğim multi hesaplarla oynadığınız o da beceriksizliğinizin en büyük göstergesi :D bu konuda serverın da reklam yüzü ŞİKİ ŞİKİ zaten :D sizde bu kervana katılıp aleni gösterdiğiniz için teşekkürü borç bilirim :D MH falan zaten evlere şenlik :D onun için takmıom sizi :D

2579095 yağmayı hangi liste ile yaptın reis öğrenmek isterim..

Bir dönemin popüleri ıskarta şimdi -,-

• Ertem abi herşey güzel olacak az sabret :)) umrunda olmadığım arkadadaşın en son 23 lejyoneri vardı ne yaptı 30 oldu mu ? :D :D :D

sorma kardeşim sorma 30 lejyoner ile multicilere taş cıkartıyoruz maşallah :D altı çizili bak LEJYONER :D

• sorma kardeşim sorma 30 lejyoner ile multicilere taş cıkartıyoruz maşallah :D altı çizili bak LEJYONER :D

yorum yapmaya ne hacet ağlamaya devam et herşey ortada herkes herşeyi görüyor.

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

• yorum yapmaya ne hacet ağlamaya devam et herşey ortada herkes herşeyi görüyor.

cmylmz fundamentali geçtin kardeşim sen takılmacalarına devam et ağla vs yazmak yaşıma uygun değil benim bundan sonra muhattabın kendinsin :) kolay gelsin iyi multiler size

• bi akıl tutulması da sen yaşa bari :D ha bi de Canakkaleli17 dediği gibi o kadar umursamıyorum ki :D istersen ben mısırım de gene bakmam ne oynadıgına :D tek bildiğim multi hesaplarla oynadığınız o da beceriksizliğinizin en büyük göstergesi :D bu konuda serverın da reklam yüzü ŞİKİ ŞİKİ zaten :D sizde bu kervana katılıp aleni gösterdiğiniz için teşekkürü borç bilirim :D MH falan zaten evlere şenlik :D onun için takmıom sizi :D

Gargara yapmayı unutma adımızı ağzına alırken..

İlk aydan ağlamaya başladınız!

OO_MY_GOD merkez

Kafasına göre herkes    

Şiki Şiki Baba

• 2579095 yağmayı hangi liste ile yaptın reis öğrenmek isterim..

telefonunu özelden atta sana cidden excel atim ordan öğrenirsiniz multi açacagınıza adam gibi oyunu ögrenmeye kafa yorarsınız belki varsa böyle babayiğit ben multisiz yağma atıom top10 dayım diyen onu da görelim hangi mantıkla yağma atıyormuş ispatlasın bize

Gargara yapmayı unutma adımızı ağzına alırken..

İlk aydan ağlamaya başladınız!

gargara yapmaya gerek yok tadı kötüyse ''spit'' daha mantıklı geliyor.. amir için verdiğim cevap sanada geçerli ağla yazacak kadar küçülmedim maalesef sen devam et ona buna bu şekilde yazmaya :)

Post was edited 1 time, last by TeutonOfYutland: TeutonOfYutland tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• telefonunu özelden atta sana cidden excel atim ordan öğrenirsiniz multi açacagınıza adam gibi oyunu ögrenmeye kafa yorarsınız belki varsa böyle babayiğit ben multisiz yağma atıom top10 dayım diyen onu da görelim hangi mantıkla yağma atıyormuş ispatlasın bize

dostum sen neyden bahsediyorsun ? laf ettiğin adamlarla aynı yağmayı yapıyorsun server da öyle yağma veren köyler var bizim mi haberimiz yok.. :mmm: balık yüzeyi gibi gerginsin kolay gelsin :yy:

Bir dönemin popüleri ıskarta şimdi -,-

• dostum sen neyden bahsediyorsun ? laf ettiğin adamlarla aynı yağmayı yapıyorsun server da öyle yağma veren köyler var bizim mi haberimiz yok.. :mmm: balık yüzeyi gibi gerginsin kolay gelsin :yy:

bak özelden sana yazıom numaranı serverda bahsettiğin adamlarda ispatını sana sunsun uyar mı ? ben gergin değilim başkan :D çok rahat insanımdır

• telefonunu özelden atta sana cidden excel atim ordan öğrenirsiniz multi açacagınıza adam gibi oyunu ögrenmeye kafa yorarsınız belki varsa böyle babayiğit ben multisiz yağma atıom top10 dayım diyen onu da görelim hangi mantıkla yağma atıyormuş ispatlasın bize

gargara yapmaya gerek yok tadı kötüyse ''spit'' daha mantıklı geliyor.. amir için verdiğim cevap sanada geçerli ağla yazacak kadar küçülmedim maalesef sen devam et ona buna bu şekilde yazmaya :)

Come on sunshine.. Maybe you should try to taste it first.. İf it tastes bad, we can use whipped cream ;) everybody likes wwhipped cream..

OO_MY_GOD merkez

Kafasına göre herkes    

Şiki Şiki Baba

• Öncelikle AYYILDIZ ailesine ve SAS oluşumundaki kıymetli insanlara selamlar ve saygılar.

(Bu yazı sadece aşağıda bahsi geçen ve sürekli sebepsizce etrafa sataşan şahsa hitaben yazılmıştır.)

Burası, bazı kişilerin sürekli aynı teraneleri döndürmesinden dolayı, asıl amacına hizmet etmekten çıkıyor ve sohbeti, paylaşımı gölgede bırakıp gereksiz tartışmalara yol açıyor bu sebeple foruma sık bakmıyorum ancak gördüğüm kadarıyla yine gözyaşları sel olmuş gidiyor. "Tüton.........." isimli hesap her server yaptığı ve tek bildiği işi yapmaya devam ediyor maalesef bir oyuncunun/oyuncu grubunun bu denli yerinde sayması gerçekten üzücü. Biz onlardan, yapabiliyorlarsa, ordularını basıp oyun içerisinde güzelce savaşmalarını hatta gelip bize vurmalarını isterken; kendileri hala çocuklar gibi davranmakta ısrarcı... Çocuklara sevgimiz sonsuz lakin şımarıklığa yer vermiyoruz. Bu adı geçen hesap ve içindekilerin büyük çoğunluğu geçen S1'de tılsım dolaylarına kadar dayanabilmiş ve "bir kaç minik hareket" dışında varlık gösterememişlerdir ve kaçmışlardır. Şimdi hal böyle iken gerek profillerinden, gerekse buralardan duygu dolu anlar yaşayıp insanlardan mendil beklemektedirler. Asıl şaşırılacak nokta ise hesaptaki gözü yaşlı mavi esinti(bilmeyenler için StormBlue) adlı ortakları; geçen server kaçarken yaklaşık 30 hesap ile birlikte ana hesabının devir işlemlerini gerçekleştirmesi ve burada da aynı çizgide devam edip henüz daha algı oluşturmaya çalışmasıdır. Bize Excel atmanıza gerek yok, siz giderken biz dönüyorduk nasıl yağma yaptığınızı da bizzat biliyoruz ve kendimize yakışır şekilde laf etmeyip kolay gelsin diyoruz.

Acizlik ile insanları kandırmaya çalışmayın atık, her yanlışın bir düzelticisi vardır. Bizim de var ise gelin ve oyunda düzeltin tabii düzeltebiliyorsanız :) buralardan sızlanmayı bırakın artık yoksa sinek muamelesi görmeye devam edeceksiniz gençler. Azıcık delikanlı olun zor değil inanın zararını görmezsiniz...

Unutmadan Excelleri hazırda tutmaya devam edin oradan size oyun öğreteceğiz zamanı gelince.

Ar edene oyun sonuna kadar bu yeter,

Bol yağmalar.

• Cimadan reportladım kanka seni :)

HERKES HADDİNİ BİLECEK🔥