SAS BİRLİKLERİ Saldırı ve Savunma Raporları

• İttifak birliğimin güzel ordular basan oyuncularını tebrik ederim. Savunan arkadaşların da eline sağlık

Bu tarz durumlarda köyün sıfırlanmayacağı bariz belliyse tarlaları hedeflemek faydalı olacaktır, iyi oyunlar ..

Üstat biraz aceleye geldi. :) Alarm kurup uyumuştum bazı şanssızlıklar olunca aceleyle çıkardım askerleri :D Teşekkür ettim.

• Taşçının öenmi hakkında bir çalışma kar zarar iyi hesaplanmalı :)

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

• Uzun zamandir rapor atmamişiz ben atiyım bari sonra forumdaki gördükleri raporlara göre sas bitiyor sas eriyor gibi soylemler duyuyorum 😅

Evet bitiyoruz ama yikim yaptigimiz her rapordan sonra gülmekten bitiyoruz😅

İyi oyunlar

• cıkıs koyunu aldınız merkezı sıfırlamısınız gıbı davranma :D

BF BIRLIKLERI

• Tebriklerrr canimm ittifakim benim elleriniz dert gormesin ama olmuyor boyle bana wp den attiginiz raporlari buraya atmiyorsunuz sonra arkanizdan dedikodu cikiyor yok bittiler yok ettiler bende bundan sonra her raporu atacam bos birakmayin burayi yaa 😊😊😅

Caner125

Cabbar

Muallim125

• tebrikler fakat raporu daha düzgün paylaşabilirsiniz kenarlardan keserek vs. tavsiye olarak söylüyorum iyi oyunlar :thumbup:

Bir dönemin popüleri ıskarta şimdi -,-

• cıkıs koyunu aldınız merkezı sıfırlamısınız gıbı davranma :D

Bf nin bir tane 1500 nufus ustu sifirladigi merkez raporu bekliyorum senden 😅 cunki bf birlikleri saldiri raporlarinda 100 rapor var ama 1 tane goremedim yanlis anlama beni 😅

• Bf nin bir tane 1500 nufus ustu sifirladigi merkez raporu bekliyorum senden 😅 cunki bf birlikleri saldiri raporlarinda 100 rapor var ama 1 tane goremedim yanlis anlama beni 😅

orada da belırttım hep savunmadayız saldırıya gecmemız gerek dıye ınan oda gelecek D:D BF yı tanıyacak tum arkadaslar

Üstat sizde Şizofren çıkışta çakıldınız rapor diye attınız, tebrik edelim geçelim olması gereken bu.

BF BIRLIKLERI

Post was edited 1 time, last by KERTENKELE: KERTENKELE tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• Rapor atmayınca bazı insanlara ortam oluşmuş spekülasyon yapmaya başlamışlar.

Rakibimizi tebrik ederim. Savunan ekibime de teşekkür ederim, elinize sağlık.

KZxPxA.png

8ho4js.png

fMxB73.png

BF Başkanı Kertenkele asker köy reisleme raporumuz. Atmayacaktım aslında ama maksat boş kalmasın sonra ağzı olan herkes boş boş konuşuyor.

mgKgvI.png

s2-k̷i̷n̷g̷r̷a̷p̷t̷o̷r̷2̷6̷

s1-k̷i̷n̷g̷r̷a̷p̷t̷o̷r̷2̷6̷

s3-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

s1-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

s4-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

George Gruz - Bandit ✵ Russian ✵ - YouTube

SAS

BAND OF BROTHERS ~

Post was edited 1 time, last by kingraptor26: kingraptor26 tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• dostum diğer raporlara saygım büyük ama benim raporum u atman inan yakışmadı o köyü alan Neymar bir hafta önce ağlıyor Hamlet mesajları gördü ben askere gideceğim 2 ay içinde bir düşmanım var diyor akrep birliğinden ona saldiracagim diyor bende bölgede tek tehlike o onunla da uzlasinca rahat birakiyorum o haince gece sabaha karşı köyü alıyor sizce normal ise güzeldir o zaman💪😀 bizce değil bizim hepsine verecek cevap bulacağız çünkü BF yiz

BF BIRLIKLERI

• dostum diğer raporlara saygım büyük ama benim raporum u atman inan yakışmadı o köyü alan Neymar bir hafta önce ağlıyor Hamlet mesajları gördü ben askere gideceğim 2 ay içinde bir düşmanım var diyor akrep birliğinden ona saldiracagim diyor bende bölgede tek tehlike o onunla da uzlasinca rahat birakiyorum o haince gece sabaha karşı köyü alıyor sizce normal ise güzeldir o zaman💪😀 bizce değil bizim hepsine verecek cevap bulacağız çünkü BF yiz

Hamletle konuşmanızdan haberdar olduğunu sanmıyorum. Hatta bence seni onore ediyor paylaşarak. Çok rapor paylaşmıyoruz, her önemsiz yıkımı paylaşsak gereksiz rapor dolar buralar. Sadece önemli raporlar paylaşılıyor. arkadaşım rakip birliğin yöneticisi olduğun için bunu başarılı bir yıkım saymış diye düşünüyorum. Yani senin kendi birliğin içerisindeki konumundan geliyor hocam. Benim görüşüm bunda alınacak bir şey yok tam tersine senin adına gururlanacak bir şey var. Birlik yönetmek de kolay iş değil sonuçta. Eline rapor gelmiş, arkadaşımnda paylaşmaya değer bulmuş koymuş buraya :)

• Hamletle konuşmanızdan haberdar olduğunu sanmıyorum. Hatta bence seni onore ediyor paylaşarak. Çok rapor paylaşmıyoruz, her önemsiz yıkımı paylaşsak gereksiz rapor dolar buralar. Sadece önemli raporlar paylaşılıyor. arkadaşım rakip birliğin yöneticisi olduğun için bunu başarılı bir yıkım saymış diye düşünüyorum. Yani senin kendi birliğin içerisindeki konumundan geliyor hocam. Benim görüşüm bunda alınacak bir şey yok tam tersine senin adına gururlanacak bir şey var. Birlik yönetmek de kolay iş değil sonuçta. Eline rapor gelmiş, arkadaşımnda paylaşmaya değer bulmuş koymuş buraya :)

Eğer 1 saat telefonda konuştuğum kişi Hamlet değilse dediklerinin hepsinde haklısın😀

BF BIRLIKLERI

• Eğer 1 saat telefonda konuştuğum kişi Hamlet değilse dediklerinin hepsinde haklısın😀

Benim kastım kingraptor'un hamletle senin konuşmanız hakkında fikrinin olmayabileceğiyle ilgiliydi hocam.

• Benim kastım kingraptor'un hamletle senin konuşmanız hakkında fikrinin olmayabileceğiyle ilgiliydi hocam.

Özür dilerim bir hisimla yazılmış mesaj oldu düşünülmeden 😀

BF BIRLIKLERI