TR Speed Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları

• Teşekkür mesajımı daha sonra yazarım ..

2m pret üstü basmış bir hesap ..

4m kesim yapan bir hesap ..

Elinde hala 1600 üstü askeri olan hesap ...

Çetonun yan köyleri ATİLLAHAN yıktırdı diye hesabıma bu mübarek günde ana bacı küfürler edenler veya ettirenler ..

Wow kuramıyorsunuz umrunuzda değil..

Adam akıllı op yapamıyorsunuz umrunuzda değil .

Savunma basamıyorsunuz umrunuzda değil .

Çetonun yanlar yıkıldı diye ver yansın yapıp ana bacı küfürler geliyor işte sizdeki sorun budur Birlik değilsiniz kişisel başarı peşinde koşan 2 3 kişisiniz ..

O Küfür edenlere gelince Oyun için kendini satacak ucuz kişiliklersiniz ....

• unknown.png

Herkesin emeğine sağlık. Son Tr serverin da WOW' unu kuran Akar (Seliiiiiiiiiiim) i tebrik eder. Tüm KB Ekibine özellikle Aydoğan'a teşekkür ederim.

neden orduyu akar a attın diye sormayın karşımızda rakip wow bulamadık...

Ordu geri dönünce sanırım yapacak bişey kalmadı :)

Bennadas

• bir serverin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız,wow hedefine ulaşan başta selim abi ve aydoğan abi olmak üzere tüm kb ekibini tebrik ederim harikaydınız..

servere damga vuran yaptıkları saldırı puanını daha önceden hiç hatırlamadığım FAT&SİVASSPOR hesabındaki gardaşlarımı özellikle tebrik ederim her zamanki gibi harikaydınız

server rekorunu ve yanında ona yakın ordular basarak servere aynı şekilde renk katan savaş kardeşimi ve kerem abiyi de tebrik ederim

son olarak bastığı roma pret rekoruyla tekrar rüştünü ıspatlayan ati abim bu oyunun artık bir efsanesisin bunu herkes kabul etmiştir :)

bizde miroğlu hesabında elimizden geldiğince yardımcı olduysak ne mutlu bize hayırlı ramazanlar,iyi forumlar

• 30 fake ye de köy sileni de gördük bu server :D

Sanırım ondan orduyu selim abiye çaktın :) hadi söyle içinde uhte kaldı. bende elde kalanları gideyim ceyhun abime çakayım dedim. Baktım şükrü sema951 hesabına çakmadı şaşırdım onun yerine ben çaktım.Görevi tamamladım. 😂

Bennadas

• Sanırım ondan orduyu selim abiye çaktın :) hadi söyle içinde uhte kaldı. bende elde kalanları gideyim ceyhun abime çakayım dedim. Baktım şükrü sema951 hesabına çakmadı şaşırdım onun yerine ben çaktım.Görevi tamamladım. 😂

Mustafa şimdi sen entrikalar içinde oyun oynamaya alışkınsın ya herkesi de öyle zannediyorsun. Şükrü ordusunu ne selime ne bana ne de semaya çakardı. Hiç şaşırmadım. Ordumuzu çakacak rakip mi vardı da biz mi çakmadık. Selim bile kendi ordusunu en son kendi WOW'una çaktı. 3x serveri için, son zamanların en iyi oyununu oynadı K&B, bunu kabul et olur mu. Tahmin ediyorum sema'nın durumu yüzünden onun hesabına emanet sen bakıyordun. (30 fake görünce merkezini sildin(Bu da bir varsayım)) ben oyun oynamayacaktım. Selim WOW kuracağım, son server, gelir misin? dedi tamam dedim. dün surr ve Batalla01'nın WOW'ları seviye basarken vurabilirdim. Ama 12 yıldan bu zamana kadar görmediğim bir dayanışma ile oynanan oyunla ben son dakikaya kadar beklemeyi tercih ettim.sen bunu anlamazsın. anlasaydınız bu server WOW da en büyük rakibimiz siz olurdunuz?

• Selim paşkan Kb li Arkadaşlar Akar wow Hayırlı olsun ..

Saldırıda 1. olan FAT&SİVASSPOR hesabını Tebrik ederim .

Savunmada 1. olan 3kafadar hesabını tebrik ederim ...

Şimdi gelelim bize :) Atillahan hesabı olarak

Çok güzel asker bastık 1.700 pret ile inşalara girdik 4.300 kesim ile savunmada 3 cü bitirdik .

Bize bu imkanı sağlayan FAT&SİVASSPOR hesabına teşekkür ederim onların yaptığı bizim için çok büyük fedakarlıktı belki 5 ordu daha fazla basacakları yerde bizler için vazgeçti hakkınız büyük herşey için teşekkürler kardeşlerim Seviliyorsunuz ...

İnşalara kadar 1,700 askere bakan BYBUTTON&TVS hesabına sabırlarından anlayışlarından dolayı teşekkür ederim .( herkese rota sordular bize asla sormadılar zevkle baktılar ) Bastığınız ordulardan yaptığınız kesimlerden dolayıda tebrik ederim . Savaş & Kerem

Yine varlığını hiç esirgemeyen köyse köy madde ise madde herşeyi önümüze sunan Büyükgöz ( hakan kardeşime ) Union trakya (Emre ve serdar ) çok teşekkür ederim ..

Testereden 5 10 kişi geldiğimiz bu oyunda Akar wow için bişeyler yapabildiysek ne mutlu bizlere ...

Jontürkler ilkerim herşey için tşkler :love:

Nufus 1. olma gibi düşüncemiz hiç olmadı o konuyada açıklık getireyim ..

Biz adam gibi adamız kimseden köy istemedik aksine duruşumuzu adamlığımızı bilen tanımadığımız kişiler bile şu köyleri reisle kp varsa dediler reisliye reisliye 1. olduk

Smg NORTH STAR babazula hesaplarıda buna en güzel örnektir köyler için teşekkürler arkadaşlar ...

Son olarak ortağım gralım emeklerine sağlık hesaba geldiğinde direk rekor basalım dedin :) Hakkın çoktur emeklerine sağlık kardeşim :love:

Unuttuğum arkadaşlar varsa hakkını helal etsin herkesin emeklerine sağlık ..

Elde kalan asker 1,600 pret ( yanılmıyorsam pret roma rekoru ) ss sivas kardeşim atar herkese hayırlı ramazanlar 8)

Tartışmasız en büyük kahraman FAT&SİVASSPOR, elbette tarih kitaplarında yerini aldı ayık olun :)))

ATİLLAHAN gün sonunda barış içinde, uzun yıllar hüküm sürecek krallığının başına geçebilme şansını elde etti. Ati yerine kralım diyebilirsiniz :))))))

• Mustafa şimdi sen entrikalar içinde oyun oynamaya alışkınsın ya herkesi de öyle zannediyorsun. Şükrü ordusunu ne selime ne bana ne de semaya çakardı. Hiç şaşırmadım. Ordumuzu çakacak rakip mi vardı da biz mi çakmadık. Selim bile kendi ordusunu en son kendi WOW'una çaktı. 3x serveri için, son zamanların en iyi oyununu oynadı K&B, bunu kabul et olur mu. Tahmin ediyorum sema'nın durumu yüzünden onun hesabına emanet sen bakıyordun. (30 fake görünce merkezini sildin(Bu da bir varsayım)) ben oyun oynamayacaktım. Selim WOW kuracağım, son server, gelir misin? dedi tamam dedim. dün surr ve Batalla01'nın WOW'ları seviye basarken vurabilirdim. Ama 12 yıldan bu zamana kadar görmediğim bir dayanışma ile oynanan oyunla ben son dakikaya kadar beklemeyi tercih ettim.sen bunu anlamazsın. anlasaydınız bu server WOW da en büyük rakibimiz siz olurdunuz?

İnan hiç bir entrikam yok.aynı fikirde olmak zorundada değiliz.selim abiyide özelden tebrik ettim sorabilirsin.30 feyk varsayımınıza bız ongörü dedik oyun bıtmıs sıze def koymaya bıle deger gormeyıp kendı koyumuzu kendımız sıfırlama zevkıni tattıkson olarak;

“Dede korkut masallarındaki gibi bir varmış bir yokmuş oyun bitmiş“

Bennadas

• İnan hiç bir entrikam yok.aynı fikirde olmak zorundada değiliz.selim abiyide özelden tebrik ettim sorabilirsin.30 feyk varsayımınıza bız ongörü dedik oyun bıtmıs sıze def koymaya bıle deger gormeyıp kendı koyumuzu kendımız sıfırlama zevkıni tattıkson olarak;

“Dede korkut masallarındaki gibi bir varmış bir yokmuş oyun bitmiş“

:) dediğin gibi “Dede korkut masallarındaki gibi bir varmış bir yokmuş oyun bitmiş“ görüşmek üzere...

• Bizim ekipte olan herkesin ellerine sağlık saldırı,savunma oynayan herkes hakkını verdi şu zamana kadar oynadığım en rahat, en kolay kazanılmış wow oldu :)  akar19_TR selim abim tebrikler her zaman ki gibi arada destek çıktı :D ortağım aywen sinan abiye teşekkürler işlerinden dolayı yoğun olupta hesaba giremese de sponsor olarak katkısı büyük :)

bvRdEm.png 5Nz1n5.gif

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

TRX - Maranga28

TT Turnuva Maranga28 - Zürafa Kafası

Post was edited 1 time, last by Maranga28 ().

• Nüfus ilk 20 yeter dediler yaptık

Savunmada ilk 10 yeter dediler yaptık

Bu da oyun sonu genel bir profil olsun

Hedefimiz planlar öncesi 1 milyon mızrak basmaktı , onu da yaptık

Oyun sonu ss almamışız yaklaşık 560k mızrak elimizde kaldı 2 milyon savunma puanına göre gayet yeterli diye düşünüyoruz

Emekleri olan başta kuzenim Swordbreaker/Lord Grim a , beni hiçbir sw yanlız bırakmayan geORC16 Salih abime , aramıza yeni katılan hırçın saldırgan kiwi Kivanç'a ve ortağı mezqq Mert'e , def basımında çok büyük emeği olan Gms Halil abime , deflerini asla aksatmadan basan esrum Yunusa , köylerini bizim için feda eden Haydar hesabından Orhan Kardeşime çok teşekkür ederim .

Akar Selim abiye wow kurdurmaya geldiğimiz serverda başarılı olduk Selim başkan wow kurmadı demezler en azından :)

Ayrıca bu sw maddi manevi desteklerini esirgemeyen FAT Fatih'e , SIVASSPOR Hakan'a , Turkish Power Eren'e Bektasimov_TR Emre'ye bir teşekkürü borç bilirim.

Ayrıca adını sayamadığım bütün KB oyuncularına , Rus Tuatara ekibine çok teşekkürler ,bu emeği geçen herkesin hakkıdır.

Zack&Lazerjet Team görevini layıkıyla yerine getirmiştir. Diğer serverlarda oynayacak olursak kendimize görev edinip layıkıyla yerine getiririz umarım :) herkesin emeklerine sağlık

İyi günler

Zack

Yahya

• Saldırı ve savunmayı birinci bitiren arkaşlar

Bastıkları askerleri istatistik olarak atsa güzel olur bakmış oluruz