ORDU BİRLİKLERİ Saldırı ve Savunma Raporları

• sana çok şey yazacaktım. yazdım yazdım yazdım. sona baktım kendime % 25 vahalı 9 tarlalı bi hesabla burda gider yapana ne yazın dedim. hepsini sildim.

bizimle bu oyunu oynamak zevktir. izleyin

şu yorumu ciddi yaptıysan oyun bilginden şüphelenirim. :) illa saldırı mı oynamak lazım bu oyunda? Onun zevkini geçen sene rk wowu yıkarken tatmıştım. Bu sefer farklı arayışlardayım.

izleyeceğiz. iyi olan kazansın

• RID & SAS Birlikleri...

Sayın başkanlarımız...

Herşey geçmişte kalmış güzel bir server geçireceğiz hep birlikte..

Anlaşılan o ki Mevzu lar eskilere dayanıyor Fakat eskide kalmış Bu server iyi olan kazansın inşallah...

- - De ALTIN ORDU birlikleri olarak 10 sene aradan sonra toplanıp geldik yıkarız yıkılırız oyuna renk katmak

amacımız..HEDEFİMİZ WOW dur... Biline..(artislik yapmayalım lütfen gider e gerek yok :Biz varken ne wow gibisinden)

Öyle toparlama Ekip değiliz biz..Sıkıntı yaratırız her zaman oldugumuz bölgede..

2 Rapor atıyo Yönetimimiz..Ortalık yıkılıyo Tartışmaların sonu gelmiyo

Ufak Ufak Gerilmeye başlıyoz Ekip olarak...

Kimseyi kırmak üzmek değil amacımız..

Bu sayfada bu tarz rajon kesmelerin Yeri yoktur ...Sizlerden RicAdır

Bir operasyon 4 5 saat harcanıyo insanlar işinden gücünden feragat edip gecenın 3 ünde kalkıp Op a destek veriyo..

Verilen emekler Yaptığınız tartışmalar dolayısıyla geri planda kalmakta..

Lütfen Artık klavyeler Değil askerler konuşsun ...RAPOR GÖRELİM ....

Sadece sizler bizim sayfaları değil bizlerde sizlerin sayfalarınızı takip ediyoruz..

Fakat bu şekilde Meşgul etmiyoruz...

Herkese iyi oyunlar

saygılar sewgiler..

• Üstat ben şahsım adına özür dilerim. Sayfanız da kalabalık yaptık, raporlara daha fazla gölge düşürmemek adına zabıta arkadaşa daha fazla cevap vermeyeceğim. Diyeceğim tek şey şu: çamur at izi kalsın. İftira atmadan önce dön bir bak araştır çok delikanlısın ya çok mertsin ya :) 9 ay boyunca savunduğun arkadaşınla biz muhatap olunca doğal olarak hiç bir boktan haberin olmaz gelir burada kemküm edersin.

Hiç bir birlikte de casusum yok. Beni yıkmak isteyen buyursun gelsin elimizden gelenin en iyisiyle karşılamaya çalışırız. Yıkılırsak da ucuz bahanelerin arkasına saklanmayız tebrik ederiz.

Kimseden korkumuz yok biz de eğlenmeye geldik. SAS geldi diye -/- bölgesindeki birliklerin kapısını çalan arkadaşlar bizleri kendileriyle karıştırmasınlar. A.ORDU-BF-BGV bu üç birlikle de savaşacağız, ittifak gibi bir düşüncemiz yok. Onların da olduğunu sanmıyorum. Bize düşen rekabeti saygı çerçevesinde devam ettirmek.

Herkese iyi akşamlar.

• Server 4 te gördük sizleri orda tanıdım

Hepiniz gösterdiniz kim olduğunuzu

Çok güzel ekip arkadaşlık dostluk kardeşlik

Dayanışma mucadele harika işler çıkardınız

Bu serverdada değişen cok birsey olmayacaktır

Altin Ordu birligi beni tanımaz iken el uzatmaya

Destek olmaya calisiyo bu zor günlerde önce

Baskana sonra ekibe sonsuz teşekkürler..

❤❤❤❤

Kocaman yureginiz var

Basarilar dilerim ..👏👏👏👏👏

• Hocam ben zaten daha önceki yazılarımda sa belirttim bu konunun yerinin bu olmadıgını arkadaşları ikna edemedik demek ki.

Bunun dışında bölgedeki mücadelimizde başarılar dilerim. Umarım kazanan biz oluruz tabii ama iyi olan kazansın.

Herkese keyifli oyunlar.

• güzel dileklerin ve sözlerin için biz teşekkür ederiz

Bir an önce senide hesabının başında ikinci ailen ile savaşa bekliyoruz inşallah :)

klawye delikanlısından beklenmedik sözler

merhaba dostum

Kimsin nereden geliyosun bilmiyorum ama senden son ricamdır

Birliğimizin sayfasında birlik arkadaşlarımı kışkırtır tarzda meajlar yazmaz isen sevinirim.

Oyun ile alakalı her türlü eleştirin kabulumüzdür ancak böyle şahsa karşı yaptığın yorumlar bizi rahatsız etmektedir.

Kişiye saygı her zaman önceliğimizdir

Siszdende bunu bekleriz.

Tşekkürler anlayışın için

A.Ordu anlatılmaz yaşanır...

Post was edited 1 time, last by jasse james: jasse james tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• Yazdığıma karşılık verdiğiniz nazik cevap için çok teşekkür ederim, daha dikkatli olacağım.

• basarılar arkadaslar herkese

HEY GİDİ ESKİLER YARIDA KALAN BİR S3 HATIRASI , TRAVİANI OYNAMAK DEGIL HAZMETMEK MESELEDİR ...

• selam bu raporlarının bizimle ne alakası var anlamadım? .. kolay gelsdin

RAPOR DEGIL IMZA BASARI DILEDIM

HEY GİDİ ESKİLER YARIDA KALAN BİR S3 HATIRASI , TRAVİANI OYNAMAK DEGIL HAZMETMEK MESELEDİR ...

• Türkiye cumhuriyeti vatandaşi isen öyle kabul ediyorum seni ...

Düşmanlık olmaz rakip oluruz kardeş

Hesap ayni isimle aha orda ..oyundur bu

Herseyin hayirlisi oyunumuza bakalim

................

• wowa yine eski dostum yeni dusmanim kurmayim mi bakicak eski gunlerdeki gibi... KURMAY

Bu arada eski dost derken onu bilemedim benim wow a baktigimi nereden biliyorsun ozamanlar varmiydin oyunda olsan bu sekilde konuşamazdin zaten konusturmazdim seni git abilerine sor 10 sene önceyi