ORDU BİRLİKLERİ Saldırı ve Savunma Raporları

• Amirciğim manco desteği lazım olursa söyle sana bir cümle uzağım

bizim bizden başka dostumuz yok 8):thumbup:

Güzel İşler yapacağız ama şimdi değil ramazanda köy yıkmayı sevmem barış ve kardeşlik ayıdır ramazan. :)

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

• Ustaların ustası(!) idiamini tebrik ediyorum, mancınıklarla yıkmaya geldiği yan köylerde bile çakılmayı başardı. Başkanımız konuyla ilgili raporları paylaşacaktır ben önden bu kadar küçülen rakibimizi tebrik etmek istedim sadece.

• Ustaların ustası(!) idiamini tebrik ediyorum, mancınıklarla yıkmaya geldiği yan köylerde bile çakılmayı başardı. Başkanımız konuyla ilgili raporları paylaşacaktır ben önden bu kadar küçülen rakibimizi tebrik etmek istedim sadece.

jasse james  KURMAY  yyusa  HASTALIK O idiamin değil EKBER in kırıntıları ları bide cevap verse surdan yan koyculer deyip te yankoyleri yıkmaya gelip çakılan EKBER EKBER  EKBER EKBER hadi ekber ettiğin lafr nereye kactı multilerin nerde seni herkes terketti herkes bu serveri da bitrdin sanırım EKBER  EKBER  EKBER ekber papucu yarım çık dılşarıya oynayalım EKBER  EKBER

• jasse james  KURMAY  yyusa  HASTALIK O idiamin değil EKBER in kırıntıları ları bide cevap verse surdan yan koyculer deyip te yankoyleri yıkmaya gelip çakılan EKBER EKBER  EKBER EKBER hadi ekber ettiğin lafr nereye kactı multilerin nerde seni herkes terketti herkes bu serveri da bitrdin sanırım EKBER  EKBER  EKBER ekber papucu yarım çık dılşarıya oynayalım EKBER  EKBER

boş beleş oyuncular işte nasıl racon kesiyordu server başında :D

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

• Hocam geç foruma girmiyorum uzun zamandır :) Başkan uyuyor derken siz niye üstünüze alındınız bizimkiler beni kast etmiş :D Onun dışında tebrik ederim güzel savunma :D

Youtube'dan sevgilerle. Türkçe Rap sokaktır.

Saygılarımla;Semboza:!:

• Maşallah abiler .

Birlikte nice mutlu senelere inşallah ;)

SR 4 2020 - 2021 / Lipton / Altın ordu

SR 5 2010 - 2011 / KURMAY / Altın Ordu

SR 5 2008 - 2009 / KURMAY / Altın Ordu

SR 5 2006 - 2007 / NaRKoZ / Altın Ordu

//.......ALTIN ORDU BİRLİKLERİ .......//

• A.ordu Birliklerine amirbey olarak savaş ilanı yaptım ilk hedefim jasse james :)

kingraptor26 manco desteği lazım ayarla bişiler ;)

valla yeni gördüm yazdığını :)

benim gibi bi garibandan ne isterler bilmemki :D:D

Sen saldır ben arkandan geliyorum :D

siz gelmeden ben köyü yıkarım boş yere yormayın askeri mancoyu :D

Amirciğim manco desteği lazım olursa söyle sana bir cümle uzağım

bizim bizden başka dostumuz yok 8):thumbup:

sendemi hakan :D

A.Ordu anlatılmaz yaşanır...

Post was edited 2 times, last by jasse james: jasse james tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• Herkese merhaba,

Altın ordu birlikleri adına uzun süren sessizliğimizin ardından bir açıklamada biz yapalım istedik.

Altın Ordu birliği bugüne kadar müttefik oldukları kadar müttefik olmadıkları birliklerin oyuncuları ile de aynı seviye,üslup ve ahlak kuralları doğrultusunda yoluna devam etmeye her zaman dikkat etti ve bu hep böyle olmaya devam edecektir, öncelikle bunu buradan bizi seven ve sevmeyen herkese duyurmak isteriz.

Bu güne gelir isek, müttefiklerimizin tamamen değiştiğini ve yeni bir sayfa açarak yolumuza devam ettiğimizi tüm oyuncu arkadaşlarımıza duyurmak istiyoruz.

Daha önce birleşmemizde olan BGV - BF birliklerindeki tüm dost ve arkadaşlarımıza bugüne kadar bizle yürüdükleri için teşekkür eder ve bundan sonrası için ise başarılar dileriz, S1 geçici dostluğumuz bakidir.

Bundan sonra ne olacak derseniz,

Birliğimizdeki `` tüm oyuncu arkadaşlarımızın`` görüşleri ve yönetim kadromuzun aldığı kararlar doğrultusunda,

Altın ordu kendi ismi ve yeni bölgesel ittifakı ile yoluna devam edecektir.

Bu süreç içerisinde birliğimizin üyesi tüm oyuncu arkadaşımızın mutsuz olacağı herhangi bir konu, Altın ordu birliğinin tüm üyelerini etkileyecek ve gerektiği şekilde etkiye tepki olarak geri dönecektir.

Beyaz gül, beyaz güvercin ve hatta zeytin dalı dahil tüm stoklarımızın tükendiğini üzülerek belirtmek isteriz.

Tüm s1 oyuncularına başarılar diler hak edenin mutlu sona ulaştığı bir server olmasını dileriz.

Keyifli bir oyun ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve neşe dolu günler yaşamanız dileğiyle...

• Hayırlı uğurlu olsun ..

Herkese başarılar iyi oyunlar dileğiyle... :thumbup:

SR 4 2020 - 2021 / Lipton / Altın ordu

SR 5 2010 - 2011 / KURMAY / Altın Ordu

SR 5 2008 - 2009 / KURMAY / Altın Ordu

SR 5 2006 - 2007 / NaRKoZ / Altın Ordu

//.......ALTIN ORDU BİRLİKLERİ .......//

• Ağzına Sağlık dostum <3:love:

• Gunaydın Herkese

6*300 var devamı manco Emeği gecen tüm dostlarımın eline sağlık defler için A.Ordu :love::thumbup:<3<3  jasse james  Smyrna  yyusa  Lord Ekinci  KURMAY  garibaldi  sismanbalina

WOOW YO CAN REALY DANCE :) güzel deneme 4 sıra kafa karıştırır avukat abimizi kutluyorum, a.ordulu kardeşlerimi de koydukları def için tebrik ediyorum.

#AslanÇakkalileyolyürümezzz #ZamanıgelinceAnlaşılacak :)

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat