ORDU BİRLİKLERİ Saldırı ve Savunma Raporları

• Bölgevian ekibi geri donuş sağlamadı. Altınordu ekibi yonetımıne duyrulur. Tr4 den geliyorum , wow kurulacaksa yanınızda yer almak isterim.

Eğer oyun sonuna kadar oynıyacaksanız. Wow kurulacaksa ben wowada bakabilirim. Referansım kim diye sorarsanız .

KAOS DERSİNİZ :) TR4DEN KAÇANLAR EL KALDIRSIN !!!! O SAHISLAR KENDİLERİNİ BİLİYORRR..

• Bölgevian ekibi geri donuş sağlamadı. Altınordu ekibi yonetımıne duyrulur. Tr4 den geliyorum , wow kurulacaksa yanınızda yer almak isterim.

Eğer oyun sonuna kadar oynıyacaksanız. Wow kurulacaksa ben wowada bakabilirim. Referansım kim diye sorarsanız .

KAOS DERSİNİZ :) TR4DEN KAÇANLAR EL KALDIRSIN !!!! O SAHISLAR KENDİLERİNİ BİLİYORRR..

bekleriz herzaman s1 de jasse james hesabıyla lütfen irtibata geçin kaos cular kardeşimizdir her zaman

• Bilgilendirme;

Öncelikle bir kaç haftadır saldırı ve savunmada aktif olarak emek harcayan yavuzselim hesabına bakan oyuncu arkadaşları göstermiş oldukları mücadele ve emeklerinden dolayı tebrik ederiz.

yavuzselim hesabı her iki birlik içinde önemli bir konuma köy atmış, uzun zamandır topladığı yüksek sayıdaki hayvanlar ve almış olduğu savunma ile direniyor aynı zamanda da taktire edilesi şekilde mancınıkla saldırı çıkıyordu.

Bu yüzden yıkılan bu köy ciddi emeğin,zamanın ve maddiyatın verildiği bir köydü.

Ayrıca yıkılmasını reislenmesini beklediğimiz, rakiplerimizin konuşlandığı yerlerdeki çıkış köylerimize mancınık yollamaya benzemiyor bu operasyon. ikisi arasındaki farkı bilelim ve ayıralım.

Bir diğer konuda, Altın ordu yan köy yıkıyormuş!

Vahalara giriyormuş!

Merkez köylerimizin çevresine atılan ortalama 20 birim ve daha kısa mesafedeki köyler ister merkez ister yan köy olsun ayırt edilmeksizin yıkılacaktır.

Siz ki 150 200 birim öteden gelip bizim merkezlerimizin 7 10 12 20 birim uzaklığına 3 5 - 9 10 köy atarsanız her türlü saldırıyı da kabul etmiş sayılırsınız.

Şimdi soruyoruz;

Sizler 15 li merkezlerimiz etrafına attığınız 15 tarlalı köylerinizi oyun sonuna kadar merkez yapmadan tutmayı mı düşünüyorsunuz?

Merkezlerimizin etrafına yolladığınız oyuncu arkadaşlarınızı ne niyetle yolladınız?

Merkezlerimizin etrafına yolladığınız 15 tarlalı köylerinizin yanlarına konuşlandırdığınız 4446 lı farklı hesaplara ait köyler ne amaçla oralarda bulunuyor? Hangi mantıkla uzaklardan gelipte 4446 lara köy atıyorsunuz,ki ne hikmetse bu

Koca - - bölgesinde dibimize köy, köyler attırmakta ki mantığı bize açıklayın bizde yanlış birşey varsa hatamızı kabul edelim.

Bizler bir sonraki köylerimizi sizin merkezlerinizin dibine atsak ve bunların sayıları 1 2 de değil daha fazla olsa sizler o köyleri yıkmayacakmısınız?

İnsanları kandırmaya, yanlış bilgiler vermeye ve hatta yalan konuşmaya utanmıyor musunuz?

Devam edelim; Sizler yan köy yıkılmaz kuralını bize hatırlatmadan önce çıkış köylerimize yolladığınız mancınıkları neye dayanarak yolladınız?

Biz diyoruz ki, çıkış köyleri yıkılır reislenir ve bu oyunun içinde olan birşeydir. 100 lerce birleşmenizin olduğunu bölgenizin içinde kalmış çıkış köylerimizi yıkmadığınız her gün size de bize de zarardır. Yıkarsanız da buralarda, alakasız insanların özellerinde yada birliğinizin oyuncularının özellerine gidip de dert yanmayız, çocukça isteklerle kendimizi küçük düşürmeyiz.

vaha konusuna gelir isek,

yavuzselim ve tembelkarınca hesabına bakan arkadaşlarımız karşılıklı olarak köylerinin içerisinde kalan 2 adet %50 tahıl vahasına saldırı atmıştır. Bir gün biri ertesi gün diğeri ve hatta aynı gün vahalar el değiştirmiştir. Mücadelenin çok çetin olduğu her iki oyuncu arkadaşında oyunun hakkını verdiği bir vaha savaşı yaşanmıştır. Bunun harici vahalarınız dan birine yağma atan bir başka oyuncu arkadaşımız varsa yönetim kadrosuna bildirmeniz durumunda etiklik durumuna bakılarak gerekli müdahale yapılacaktır.

Bilgimiz haberimiz olmayan benzeri durumlardan dolayı Altın ordu birliği genelleme yapılarak suçlanamaz ve bu suçlamalar hiçbir zaman kabul edilmeyecektir.

Altın ordu birliği 12 yıl aradan sonra şuan oynanan s4 server in 2 yarısında Başkanımızın çağırması ile bir belirli bir sayıdaki oyuncu ile geri dönmüştür. Şimdide S1 de rakiplerimizle birlikte keyifli bir şekilde oyun oynama amacındayız.

Bizler yıkmayı da yıkılmayı da bilir kimseye tepeden bakmayız.

Kimsenin koruması altına girmez, kimseninde alt birliği olmayız. Bu ikisinden birini dahi yapanları da hiç sevmeyiz!

Bizler tarafından haksızlığa uğradığını düşünen tüm oyuncu arkadaşlar forum sayfalarında, alakasız insanların hesap özellerinde gezinmek yerine yönetim kadrosundan konusuna uygun arkadaşımıza ulaşarak her türlü dert, tasa ve düşüncesini paylaşabilir.

Son olarak;

Karşınızda muhattap bulabilmek ve her hangi bir konu üzerinde tartışmak istiyorsanız, doğru,objektif ve mantık çerçevesi içerisinde olduğu sürece bize her daim yazabilirsiniz.

Mesajın uzun olduğunun farkındayım ama hiçbir şüphe kalmamasına adına böyle uzun tutuldu, Bu açıklamalardan sonra hala açığa kavuşmamış bir konu kaldığını düşünüyorsanız ne kendinizi ne bizi yorun, klavyelerden çok askerler konuşsun ve bize karşı yapılan her başarılı operasyon sonrası bizlere saygı ile yaklaşan rakip yada rakiplerimize aynı üslup ile ile cevap vererek tebrik etme onuruna ulaşalım.

Kılıcınız keskin, oyununuz keyifli ve günlerinizin sağlıklı geçmesi dileklerimizle.

Altın Ordu birlikleri adına.

yusa

• Dün yoğun bakim

Bugün yokum bakin 🤣🤣🤣

👏👏👏👏

lan çakal s4'te yakalatığın askerleri ne çabuk unuttun sen uyuma bir gece ansızın 82 marloboro 83 parliament

• lan çakal s4'te yakalatığın askerleri ne çabuk unuttun sen uyuma bir gece ansızın 82 marloboro 83 parliament

Ne yakaladin lan artıs 1600 koc 1800 mancomu 🤣

hesap orda bak KURMAY yaziyo

• madem 1600 koç 1800 manço vardı ne diye tatava yaptın günlerce koçum

🤣🤣🤣🤣

şakamisin aslan sen

Lipton hesabi sr da saldirida ilk 20 de kapattı oyunu oyle hile hurdayla gelen rakam değil o

Varmi aksini iddia eden

Kelime yapma hadi bakim 😁

Hangi WoW'a bakacaksın kardeşim? Bizim olduğumuz bölge de WoW düşünmekte ne bileyim. Başkanınız beni iyi tanır. :)

• eline sağlık yusa abicim ayrıca KERTENKELE  Canakkaleli17  EKBER  Mr individual  KURMAY  jasse james

• Yuşa abi eline sağlık 👍

7x7 merkezimin dibine köy atılırsa yıkmayı denersin yıkamazsan da bu yolda ölürsün🤷‍♂️ aman yan köy ellemiyim ee 1 sene komşuculuk mu oynayacaktınız yani yıl olmuş 2021 hala bu tartışılıyorsa vah halimize 😂

Dip: Muhabbete tam hakim değilim. Galiba bir merkezinn 7x7 sine köy atılmış o köy yıkılınca yan köy yıkıyorsunuz muhabbeti dönmüş....

Bir dönemin popüleri ıskarta şimdi -,-

• AKREP ..... attığım resme iyi bakın ne işiniz var sizin 4446 larda bu 3 hesap hemen hesaplarımızın dibine dostluk için atıldıysa bizim birliğe verin bakalım ama siz varya siz sadece orda burda konuşup bizi kötülemeye çalışıyorsunuz bundan sonra hepsini burdan atacağım yanımı tılan 4446 koylerinizi ... EKBER  Canakkaleli17  KERTENKELE  Mr individual

• AKREP ..... attığım resme iyi bakın ne işiniz var sizin 4446 larda bu 3 hesap hemen hesaplarımızın dibine dostluk için atıldıysa bizim birliğe verin bakalım ama siz varya siz sadece orda burda konuşup bizi kötülemeye çalışıyorsunuz bundan sonra hepsini burdan atacağım yanımı tılan 4446 koylerinizi ... EKBER  Canakkaleli17  KERTENKELE  Mr individual

burada eger 15 lı farklı bır bırlık oyuncusunun yanına 6 4 4 4 lu koy atılıyorsa aynı bırlıkte degılse nıyet hıc bır zaman ıyı olamaz arada ıttfak olsa bıle ben aramam cunku bu travıanda ıttıfaklar bır cumle ıle bozulabılıyor

BF BIRLIKLERI

• Hangi WoW'a bakacaksın kardeşim? Bizim olduğumuz bölge de WoW düşünmekte ne bileyim. Başkanınız beni iyi tanır. :)

Şifresini çalar ,rotaları iptal etmek için birlikten atar, wowun yağma askerini bile çakar, defleri dağıtır verilmiş inşaat emri varsa iptal eder. Tanımayan var mı ?

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

• Merhaba, güzel bir çekişme mevcut raporları bizzat takip ediyorum yukarılarda bahsedildiği gibi hem savunan hem saldıran için çok büyük öneme ve emeğe sahip tebrik ediyorum, ciddi anlamda bir mücadele var oyunun baslarındaki bu zevki yaşayan saldırıya ve savunmaya katılan herkesi ayrıca tebrik ediyorum..

SAS

SAS PRESIDENT