ORDU BİRLİKLERİ Saldırı ve Savunma Raporları

• Nefis güzel şeyler dönüyor yavaştan dahil olalım bölge boş canımız sıkılıyor :))

tebrikler-/- alev aldı a.ordu bgv bf sas derken

not : +/+ hala hareketlenmedi ilginç daha kalabalıklar halbuki :)

+ + sessizliği hiç hayra alamet değil belli ki gizli kapaklı ittifaklar dönüyor sessizlik bozulunca kim ne olmuş anlaşılır :)

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

Post was edited 1 time, last by Amirbey: Amirbey tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• Tebrikler

Güzel raporlar

op yerken op mu yaptınız :

Agresif oyuncularsınız :D:D

Evet doğru, op yapan arkadaşların askerleri yoldayken op yediler.

Gelen askerlerinide biraz önce sevgi ile karşıladık.

Raporları Başkanımız paylaşacaktır.

Saldıran, savunan her iki birlik oyuncularını ve emeği geçen herkesi tebrik ederiz.

Keyifli oyunlar.

• gunaydın Herkese Bundan 3 gun evveldi ..... 74 saate saldırı attım bunu kesin fake sanarlar 7k asker ile içinden gecerim bu A.Ordunun lafları vardı kim dedi bu kelamları herkesin bildiği biri raporda görürsünüz :)) bizde zaten içimnizden gecsin dedikti

ama OP yaparken Op yediler o arada kamikaze arkadaşlarımız girdiler opcuya ..... üstteki raporda görürsünüz sonra ne mi oldu :)))))))) hakkaha tufanı 01,00 da kahkaha attık o anda uyanık olan yaklaşık45 hesap :)))) raporları veriyorum .. bu arada bu kadar fake bu kadar güzel çalışma fakeleri toplasaydınız bir Ordu yapardınız :D:D:D

hani bizim içimizden gececekti ya arkadaş ama biz tahmin ettik :)) KURMAY  jasse james  haydarZ  Mr individual  Amirbey  noirz  HASTALIK  yusablink11  tusunami  KERTENKELE

• gunaydın Herkese Bundan 3 gun evveldi ..... 74 saate saldırı attım bunu kesin fake sanarlar 7k asker ile içinden gecerim bu A.Ordunun lafları vardı kim dedi bu kelamları herkesin bildiği biri raporda görürsünüz :)) bizde zaten içimnizden gecsin dedikti

ama OP yaparken Op yediler o arada kamikaze arkadaşlarımız girdiler opcuya ..... üstteki raporda görürsünüz sonra ne mi oldu :)))))))) hakkaha tufanı 01,00 da kahkaha attık o anda uyanık olan yaklaşık45 hesap :)))) raporları veriyorum .. bu arada bu kadar fake bu kadar güzel çalışma fakeleri toplasaydınız bir Ordu yapardınız :D:D:D

hani bizim içimizden gececekti ya arkadaş ama biz tahmin ettik :)) KURMAY  jasse james  haydarZ  Mr individual  Amirbey  noirz  HASTALIK  yusablink11  tusunami  KERTENKELE

muazzam gerçekten toplanan defans sayısı falan.

koçbası önemli artık herkes anlamıstır umarım :)

tebrikler

EKBER 75 saatten op a cikimisin 1200 tokmakla

Heryere fake attirmişsin

Bide üzerine çakilmişin puhaha sesli güldüm🤣

Senin acilen oyunu birakman lazim

Senin yüzünden insanlar bildiğini unutacak 🤣🤣

• Neler Yapmişsiniz gene 👏👏👏👏

Oyunun şu asamasinda efsane savunma toplanmış

Op yerken hizli aksiyon alip yikim yapmanız en önemlisi bukadar fake lerin arasında gercek saldiriyi tespit etmeniz savunlari dogru noktada konumlandirmaniz ustalık ister...

Çok güzel oyun sergiliyorsunuz

Hepinizin emegine yüreğine sağlık

Tebrikler 👏👏👏👏

• Öncelikle raporlar için tebrik ederim, çetin bir mücadele oluyor. + + hakkında bazı asılsız söylemlerde bulunulmuş onlara istinaden yazıyorum. Ben ve ekibim öyle 2-3K tokmak basıp yanına atlı ve hatrı sayılır bir mancınık koymadan yıkım yapacak oyuncular değiliz. Raporlara baktım 10 seviye tarlalar 8-9’a düşürülmüş, ambar ve depolardan 1-2 seviye alınmış. Sizin nazarınız da yıkım ve mücadele böyle ise + + raporları çıktığında vay be ne yiğit mert delikanlılar varmış dersiniz :) Herkese iyi oyunlar, KoR birliği olarak + + da hiçbir birlik ile anlaşmayacağız bu da böyle biline

FORZA REBELS!

• Öncelikle raporlar için tebrik ederim, çetin bir mücadele oluyor. + + hakkında bazı asılsız söylemlerde bulunulmuş onlara istinaden yazıyorum. Ben ve ekibim öyle 2-3K tokmak basıp yanına atlı ve hatrı sayılır bir mancınık koymadan yıkım yapacak oyuncular değiliz. Raporlara baktım 10 seviye tarlalar 8-9’a düşürülmüş, ambar ve depolardan 1-2 seviye alınmış. Sizin nazarınız da yıkım ve mücadele böyle ise + + raporları çıktığında vay be ne yiğit mert delikanlılar varmış dersiniz :) Herkese iyi oyunlar, KoR birliği olarak + + da hiçbir birlik ile anlaşmayacağız bu da böyle biline

tebrik için tşk ederim ama yazdıklarınızın bizim birlikle lakası nedir anlamadım (+/+ ) bölgesi için bizi buraya yıkım raporu koymadık sdadec olan bir şey, kendi forum sayfamızda paylaştık oyunun hangi safhasındayız bakarsanız cevapları kendi kendinize bulursunuz

saygılar sevgiler

• tebrik için tşk ederim ama yazdıklarınızın bizim birlikle lakası nedir anlamadım (+/+ ) bölgesi için bizi buraya yıkım raporu koymadık sdadec olan bir şey, kendi forum sayfamızda paylaştık oyunun hangi safhasındayız bakarsanız cevapları kendi kendinize bulursunuz

saygılar sevgiler

Tebrik ederim tekrardan raporlar için. Sizin raporlar üzerinden bu sayfada + + muhabbet döndüğü için buradan cevaplama gereksinimi duydum. Tekrardan iyi oyunlar, raporların konuşulacağı bir server olması dileğiyle :)

FORZA REBELS!

• + + sessizliği hiç hayra alamet değil belli ki gizli kapaklı ittifaklar dönüyor sessizlik bozulunca kim ne olmuş anlaşılır :)

30. Günde ittifak mı yapılır dostum hahahaha

KoRpus Callosum

Oyunun bu evresi heyecanlı gecer dost

herkes elinden geldiğince birlik olarak mucadele veriyo

Burda bunu yazmaktaki amacını anlayamadim

Guzel op lar dönüyo savunma ve saldiri anlamında

Emin ol o dediğin yiğitler sadece sizde degil cogu birlikte mevcut

Bi 2 haftaya rakamlar böyle kalırmı saniyosun

Şuraya bi hatri sayılır 1 k mancolu yikim raporu

Koy canımı ye 😁

bunu 2 hafta sonra degil yanliz Bugun yarin ...

Kesin vardır elinde 150 200 mancoyu gözün gormedigine göre 😀

....Emege saygı gösterelim...

Merkezlerimizin kurulduğu bölgeye geldiğimizden beri Akrepsas ile savaş halindeyiz. Önce çiftçilik ile yatış sonra asker basıp asker gösterme sevdasında olan bir birlik hiç olmadık. Kısacası ilk günden bu yana aksiyon alan bir birlik olduk.

Tabiri caizse askeri çakar sonra basar yine çakarız, asker bekletmeyi sevmeyiz, umarım bu açıklayıcı olmuştur.

Seviye alma meselesine gelirsek; Bu rakibimizin az seviye verme başarısına saygısızlık bizim emeğimize de ayıp etmektir.

Saldırı alan Akrepsas üyesi arkadaşımız başarılı bir şekilde kendisini savunmuş güzel streteji belirlemiş ve daha fazla seviye almamıza engel olmuştur. Kendisini ve birlik arkadaşlarını bu vesile ile bir kez daha tebrik ederiz.

+ + Bölgesi ile ilgili birliğimizin bir açıklaması bulunmuyor, açıklama yapan sayfa misafiri arkadaşlarında fikirlerine saygı duyuyoruz.

+ + bölgesindeki tüm birliklere başarılar diler, güzel raporlarını en kısa sürede görmeyi dileriz.

Keyifli oyunlar...

• Aktif olarak oynadığım her serverda yeri gelir saygı çerçevesinde ufak ufak takılırım yeri gelir hararetli bir şekilde laf atarım forum ahalisine. Görüldüğü üzere bu tarz tatlı sürtüşmeler, atarlı giderli konuşmalar bizleri kişisel olarak oyuna daha çok bağlayıp, rekabet ortamını arttıracaktır. Çok güzel bir server olacağa benziyor :) Herkese keyifli oyunlar

FORZA REBELS!

• 30. Günde ittifak mı yapılır dostum hahahaha

Bizimkisi sadece tahmin :)

gunaydın Herkese Bundan 3 gun evveldi ..... 74 saate saldırı attım bunu kesin fake sanarlar 7k asker ile içinden gecerim bu A.Ordunun lafları vardı kim dedi bu kelamları herkesin bildiği biri raporda görürsünüz :)) bizde zaten içimnizden gecsin dedikti

Eee Biz söyleyince diyorsunuzki yok 30 k tokmak yok 20 k tokmak yok şunu yaptım yok bunu yaptım yav ekber kim seni kandırdı da getirdi buraya bilmiyorum ama hala lafımın arkasındayım :D Ne olduğun konusunda yorum yapamam ama oyuncu değilsin kardeşim bırak artık :D biz gülmekten sıkıldık.

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

Post was edited 1 time, last by Amirbey: Amirbey tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().