ORDU BİRLİKLERİ Saldırı ve Savunma Raporları

• Amirbeyciğim bu ittifak fısıltıları iyi hoş ortalıkla dolanıyor da bizimle masaya oturanların + + bölgesinden olmadığı aşikar :)

Öyle sayın bilzerian kolaylıklar dilerim iyi oyunlar :)

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

• Aktif olarak oynadığım her serverda yeri gelir saygı çerçevesinde ufak ufak takılırım yeri gelir hararetli bir şekilde laf atarım forum ahalisine. Görüldüğü üzere bu tarz tatlı sürtüşmeler, atarlı giderli konuşmalar bizleri kişisel olarak oyuna daha çok bağlayıp, rekabet ortamını arttıracaktır. Çok güzel bir server olacağa benziyor :) Herkese keyifli oyunlar

merhaba sevgili dost

Aordu birliği var ise o server yada o bölge mutlaka güzel olur :)

Ama kendi adımıza :)

Atışmalar sürtüşmeler saygı çerçevesinde her zaman aramızda vardır olacaktırda ama üstüne basarak söylüyorum her zaman insana hakettiği değer ve saygı çerçevesinde.

Burdan sizinde vesileniz ile bütün s1 oyuncu ve birliklerine iyi oyunlar diliyorum.

Bütün Ordu birlikleri adına saygılarımızla.

A.Ordu anlatılmaz yaşanır...

• Ya kusura bakma üstat kurmay daha bi kalbe dokunuyor o enerjiyi alamadım bu yazıda :)

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

• Post was edited 1 time, last by A.ORDU ().

• Tebrik ederim Güzel yıkım Güzel çakım :) başarılarınızın devamını dilerim :)

Youtube'dan sevgilerle. Türkçe Rap sokaktır.

Saygılarımla;Semboza:!:

• Ya kusura bakma üstat kurmay daha bi kalbe dokunuyor o enerjiyi alamadım bu yazıda :)

10 SENE OLDU REİS TAM tamına Daha öncede bahsettiğim gibi...

AŞKIN ABİMİZ bir araya getirdi bizleri ..

çok değişmiş önceden bukadar gevşek değildi oyun...

MH ler nefes aldırmazdı herşeye ceza keserdi

şuan durum çok başka

nerde böyle multi mümkünmü sıra dalgaya ceza kesiyolardı :

Bizler WOW ile ugraşırken belkide yorum yapan oyuncular yoktu piyasada o zamanlar 24 yaşındaydım yaşça büyük abilerimiz vardı ekibimizde

görüyorumki arrtık durumlar farklı

oyun bir yana abiler unutmamış

genede kadroda çok eksiğimiz olsada toplayabildiğimiz kadarıyla dewam ediyoruz oyun falan inan önemli değil onların varlığı önemli olan..

amacımız servera rajon kesmek iddia atmak değil....tek amaç eskiden oldugu gibi oyunun hakkını vermek - - ye renk katmak amacımız..

ve ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM SIKINTI BÜYÜK AGALAR.. : ..USTA isimler var kadromuzda..

birlik beraberlik dostluk kardeşlik ne onu göstermeye geldik toplama ekip değiliz...3 server omuz omuza mücadele verdik...

hiçbirzaman toplama olmadık biz başımızı hep kendimiz kaşıdık...

kımseyede sıgıntı olmadık asla olmayızda...

10 Sene çnce ALTIN ORDU da oyun oynayan arkadaşlar kardeşlerimiz..

Şu anda Serverlarda ismi tanınır Birliklerde

BAŞKANLIK yapmakta bu onur verici gurur vericidir bizlere ....

Bunca sene sonra isimlerimizi hatırlayıp mesaj atıyorlar ..

TÜM DOSTLARA selam olsun...

Tüm server a Altın Ordu ekibinin bir parçası olarak saygılar sewgiler

iyi oyunlar....

Post was edited 3 times, last by KURMAY ().

• Hastayım size üstad

güzel işlere imza atacağınızı düşünüyorum

sağlam ekipsiniz..

takip e dewam....

• Eskiler bilir üstad

sürekli bizi sıkıştıran :D

sonlahmacun

şişmanbalina

Kurmay

caferoğulları bi ara duydum oynuyomuş arada..hanedan dı öyle hatırlıyom ozamanlar gözdeydi..

satanisfare

xmen

reload

cambaz

remsy

daha ne isimler çetin savaşlar...

• abi biz seni çıkaramadık yaw hangi hesaptaydın sen uzum zaman oldu..

• A.Orduda bizim abilerimiz oynardı, gerçek abiler oynardı yiğitçe mertçe çarpışırdı.
    Şimdi senin gibi kurabiyeler oynar olmuş. Olsun gerçek abilerle kurabiyelerin farkı da zaten oyunda ortaya çıkıyor onlar senin gibi asker yakalatmıyor köyünde.

• Cageroğluda aramızda merak etmeyin

A.Orduda bizim abilerimiz oynardı, gerçek abiler oynardı yiğitçe mertçe çarpışırdı.
    Şimdi senin gibi kurabiyeler oynar olmuş. Olsun gerçek abilerle kurabiyelerin farkı da zaten oyunda ortaya çıkıyor onlar senin gibi asker yakalatmıyor köyünde.

İşte tamda seni gibi sebzelerden bahsediyorduk adam gibi muhabbet yaparken de get

Post was edited 1 time, last by A.ORDU: A.ORDU tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• A.Orduda bizim abilerimiz oynardı, gerçek abiler oynardı yiğitçe mertçe çarpışırdı.

aynen ozamanlar sen meşe oynarken biz oyndaydık aslan oyundur nu

yakalanırsın yakalanırsın mevzu o değil hadi bakim abilerin oynamışsa az ders al.. :D

• Cageroğluda aramızda merak etmeyin

İşte tamda seni gibi sebzelerden bahsediyorduk adam gibi muhabbet yaparken de get

Askim sizi de altın ordunun gerçek abilerinden sayarım, severim ancak sebze falan yakışmıyor. Ben size soruyor muyum sizin başkanlığınızdan son lahmacun sabri abinin haberi var mı kofti başkan diye? Sormuyorum, çünkü neden? Gerek yok. Saygı, sevgi baki kalsın. Benim buradaki düşmanım siz değilsiniz, marlboro muro. İyi forumlar dilerim.

• Askim sizi de altın ordunun gerçek abilerinden sayarım, severim ancak sebze falan yakışmıyor. Ben size soruyor muyum sizin başkanlığınızdan son lahmacun sabri abinin haberi var mı kofti başkan diye? Sormuyorum, çünkü neden? Gerek yok. Saygı, sevgi baki kalsın. Benim buradaki düşmanım siz değilsiniz, marlboro muro. İyi forumlar dilerim.

selam Adım Aşkın Sabri abini bu kadar iyi tanıyorsan açarsın sorarsın....Sen bizim ekipteki bir kişi için bile aşağalayışı kelime kullanamazsın bunu bil yeter Kofti olup olmadığımı öğrenmek istersen sana numaramı vereyim ara beni klavyeden insanlara bu tip laf etmek çok kolay Hayatında kaç kere bir ekibe liderlik etdin sen? beni sen ne say ne sev seni gibi sebze bile olmayan azı dili bi yereni dolanmış insanlarla işimiz olmadı olmayacak . hadi de get şimdi Sabri ABİNE TELEFON AC aŞKIN ABİ BANA BUNLARI BANA DEDİ DERSİN ... Ayrıca bir daha bizim ekipten bir allahın kuluna aşağalayışı laf edersen kalbini burdan kırarım ........... KURMAY  jasse james  HASTALIK  sismanbalina  yyusa  Mr individual

• selam Adım Aşkın Sabri abini bu kadar iyi tanıyorsan açarsın sorarsın....Sen bizim ekipteki bir kişi için bile aşağalayışı kelime kullanamazsın bunu bil yeter Kofti olup olmadığımı öğrenmek istersen sana numaramı vereyim ara beni klavyeden insanlara bu tip laf etmek çok kolay Hayatında kaç kere bir ekibe liderlik etdin sen? beni sen ne say ne sev seni gibi sebze bile olmayan azı dili bi yereni dolanmış insanlarla işimiz olmadı olmayacak . hadi de get şimdi Sabri ABİNE TELEFON AC aŞKIN ABİ BANA BUNLARI BANA DEDİ DERSİN ... Ayrıca bir daha bizim ekipten bir allahın kuluna aşağalayışı laf edersen kalbini burdan kırarım ........... KURMAY  jasse james  HASTALIK  sismanbalina  yyusa  Mr individual

beni de koruma altına alsan beni sevmiyormusun ? amiriniz ya ben amiriniz :(((

Serseri mayın

s6 Gerçekamir

s1 amirbey

s3 plekubat

• beni de koruma altına alsan beni sevmiyormusun ? amiriniz ya ben amiriniz :(((

beni beni amirini

External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.