Férovosť v hre

• Stretol som sa s tým bohužiaľ posledné servery a zaujímalo by ma či sa s tým nedá niečo urobiť. Je podľa vás s pravidlami mať support účty a buď je vykrádať alebo preberať ich dediny? Na servery czsk2 sa to deje. Nemenovanému hráčovi okolo hlavnej dediny zakladajú dediny a on si je len veselo preberie. Príde vám to fér takáto hra? Ostatní o dediny bojujú s okolím a on prakticky jedným senátorom zaberie dediny tesne vedľa hlavnej. Asi som moc poctivý človek ale toto je svinstvo s prepáčením.

• Travian týmu to nevadí, protože ti co mají chuť klikat 20 účtů většinou mají chuť koupit velký pytel zlatek. A tato hra je provozována za účelem zisku, ne za účelem zábavy.

• mne osobne vadí, že z pravidiel hry vypadla veta "účet má byť hraný vo svoj prospech"

to by se muselo blokovat vsechny farmy na serveru a to se nedelo ani kdyz to v pravidlech bylo

• Jak by se postavil div pokud by jsi nemohl využívat ostatních účtů? Ale jinak s tebou souhlasím tato hra již dávno není co bývala. Nyní hraji na turnaji a těch support účtů je více než skutečných hráčů. Vyrábějí si jednotky jen pro účel být top obránce nebo útočník, přebírání vesnic z důvodu popky a korunu tomu nasadil nejmenovaný arab (velitel aliance) který mě řekl o heslo že pošle útoky. Moje odpověď byla samozřejmě že ne a on že to je naprosto normální že takto posílá útoky ze skoro celé aliance.

Jsou určité hranice které by se neměli tolerovat tak nějak nechápu co je potom na té hře ještě zábavného. Mám trošku pocit že veškerou kontrolu nechaly na systému který je jak vidno velice nedokonalý a nikdy nemůže nahradit logické myšlení člověka.

I'm never afraid of the future. He will soon come.

• názorná ukážka hráča, ktorý si prebral 32 dedín z dvoch support účtov

MILOS - Players - nysx5.europe.travian.com - Getter-Tools

je to TOP1 POP hráč

všetci traja hráči boli spočiatku vo vlastnej aliancií .. neskôr sa vždy presúvali do inej aliancie, avšak vždy spolu

už som toho hráča nahlásil, support s tým nič nespravil

vytvoril som okolo toho topic tu na fóre s podrobným vysvetlením, avšak moderátori ho zmazali

• Jak by se postavil div pokud by jsi nemohl využívat ostatních účtů? Ale jinak s tebou souhlasím tato hra již dávno není co bývala. Nyní hraji na turnaji a těch support účtů je více než skutečných hráčů. Vyrábějí si jednotky jen pro účel být top obránce nebo útočník, přebírání vesnic z důvodu popky a korunu tomu nasadil nejmenovaný arab (velitel aliance) který mě řekl o heslo že pošle útoky. Moje odpověď byla samozřejmě že ne a on že to je naprosto normální že takto posílá útoky ze skoro celé aliance.

Jsou určité hranice které by se neměli tolerovat tak nějak nechápu co je potom na té hře ještě zábavného. Mám trošku pocit že veškerou kontrolu nechaly na systému který je jak vidno velice nedokonalý a nikdy nemůže nahradit logické myšlení člověka.

to chceš porovnavat podporu učtov k postaveniu divu s tym ze si niekto zalozi alianciu nazve ju este sup a oni mu zakladaju blizko jeho hlavnej dediny a on si to iba prebera. Vtipny je aj farm ked som kontroloval off rank farmarov ktori sa tyzden co tyzden objvuju v TOP10 tento hrac bol prvy a za jeden tyzden mal len 500 off bodov :D nahoda? pri tolkych utokoch a tolkych nakradnutych surovinach... Kazdeho kto hra cestne to serie

• Pokud to hraje více lidi tak je to v pořádku, problém je že se tak neděje. To co popisuješ by se nedělo kdyby to byli skutečný hráči nebo určitě ne v tak velké míře, přece jen se špatně hledají hráči co ti budou klikat vesnice na farm a přebírku. Při dnešní ceně virtual serveru, VPN a podobných věci není problém aby jeden hráč hrál více účtů. To je hlavní problém s kterým nikdo nic nedělá.

I'm never afraid of the future. He will soon come.

• mna len serie to ked ja hram jeden ucet bez podpory a dany hrac na czsk2 hrá takto necestne, kazdy to vie ale nikto to neriesi. Ze ich je na ucte ale 7 mi je fuk ale ze kazdy bojuje o dediny s okolim a jemu to niekto zaklada pri hlavnej dedine a on to za cenu senatora preberie a ma za minimalne straty.

• Dokud se jedná o "TECH" a ne "MULTIACCOUNT", tak je to v naprostém pořádku. A tato hra není fér od momentu co založíš účet, přeci jen ostatní mají lepší spawn než ty ;(

• Dokud se jedná o "TECH" a ne "MULTIACCOUNT", tak je to v naprostém pořádku. A tato hra není fér od momentu co založíš účet, přeci jen ostatní mají lepší spawn než ty ;(

Nicméně realita je taková, že 99% případů je multiaccount, jenž TG nemůže/nechce detekovat a trestat. Tech accounts, které by nebyli zároveň multiaccounty, neexistuje podle mě ani to jedno procento.

Viz na aktuálním czsk speedu Raymo Parfield (beast a jeho povedení dualové), nebo na PLX ally AY + PAN, hráči s nicky farmtop, topfarm atp...

Zkrátka doufejme že vstoupí v platnost toto, a to co nejdříve -

Post was edited 2 times, last by Legionella ().

• Nicméně realita je taková, že 99% případů je multiaccount, jenž TG nemůže/nechce detekovat a trestat. Tech accounts, které by nebyli zároveň multiaccounty, neexistuje podle mě ani to jedno procento.

Viz na aktuálním czsk speedu Raymo Parfield (beast a jeho povedení dualové), nebo na PLX ally AY + PAN, hráči s nicky farmtop, topfarm atp...

Zkrátka doufejme že vstoupí v platnost toto, a to co nejdříve - wbb.forum.travian.com/wcf/index.php?attachment/181712/

Kdyby to bylo tak lehké detekovat, tak se to banuje více. Každopádně věř, že tu je více než 1% tech účtů hraných reálnými lidmi. Někteří za to dostávají i zaplaceno a nebo výměnná služba tech za tech.

• mna len serie to ked ja hram jeden ucet bez podpory a dany hrac na czsk2 hrá takto necestne, kazdy to vie ale nikto to neriesi. Ze ich je na ucte ale 7 mi je fuk ale ze kazdy bojuje o dediny s okolim a jemu to niekto zaklada pri hlavnej dedine a on to za cenu senatora preberie a ma za minimalne straty.

Hej tak sa zmierim s tym ze to neni fer :D

• Ve hře, kde si můžeš za peníze zvýšit produkci, stavět věci okamžitě nebo přeměňovat obilí na dřevo, neexistuje něco jako ,,nefér" jednání. To je jediný důvod, proč se tu tohle neřeší.

Pokud chcete hrát fér hru, nehrajte travian.