TS2 [30.10.2020...] O wszystkim i o niczym.

• Anarchiści uciekli z serwera

Jako funkcyjny zrobiłeś cokolwiek żebyśmy jednak nie musieli "uciekać"? W końcu kasowało się największe konto def na serwie.

Ktoś inny z rady zrobił coś, cokolwiek żeby to konto nie znikło?

No nie, nikt prócz Okapijki i Tchibo nawet słówka nie napisał :)

dobrze że z łaski swojej chociaż artki oddali i jedne fundamenty

Arty zdobyte przez S, więc w S zostały - raczej normalne zachowanie, nie jakaś łaska.

Po fundamenty te drugie trzeba było przylecieć osobiście jeśli masz teraz jakiś problem z tym, każdy w radzie wiedział że się kasujemy, więc mieliście czas żeby to wszystko pozabierać. Po tym jak Iwona napisała, że te fundamenty są spisane na straty najnormalniej w świecie je olaliśmy, już i tak kupę czasu i pieniędzy poświęciliśmy na pilnowanie tego wszystkiego. Wiesz, dla zobrazowania, bo możesz nie być świadomy, na tym koncie był minus 1.3kk (1 300 000) na godzinę. Taki minus jednak wymaga pilnowania. I tutaj znów nikt prze kurła nikt nie chciał się tym zainteresować. Zmęczyliśmy się tym, normalnie po ludzku.

Warto wspomnieć że razem z tym kontem poszło tyle deffa które bodajże samo by wybroniło to wejście.

Oj warto, jedno normalne konto (bo to nie był defowy gigant) miało tyle defa co 10 następnych. Myślę, że jednak trochę tam nie pasowaliśmy. Wybacz ;)

• Oj warto, jedno normalne konto (bo to nie był defowy gigant) miało tyle defa co 10 następnych. Myślę, że jednak trochę tam nie pasowaliśmy. Wybacz ;)

Nacik a pamietasz, na poczatku serwera sie Ciebie pytalam co Ty tam robisz w tej ekipie? Xd

Konto z takim potencjalem wyparowalo kilka dni orzed wejsciem planow.... No tak, Iwona spisala wasze fundamenty na straty.... Szkoda, nawet troche deffa by tam wystarczylo zeby kilka offow przeciwnika sie rozbilo..... Wlasciwie Wasz deff by wystarczyl :-D

• Tylko po co im to deffić? Paradoksalnie brak deffienia wyrównał lekko rywalizację na koniec między SnP a HD, więc moim zdaniem dobra decyzja. Jeśli w ekipie nie ma wsparcia i dobrej atmosfery to chęci do gry i wygrania szybko opadają :(

• Serio chcesz tu robić dramę? Miałem Was prosić o pozostanie? Napisz czemu podobno się skasowaliście, a nie pokrętne eseje tu wypisujesz. Smakosze to Wasza bajka i pokazaliście klasę również tą kasacją. Bez odbioru.

• Jako funkcyjny zrobiłeś cokolwiek żebyśmy jednak nie musieli "uciekać"?

cala wielka rada Smakoszy /z malymi wyjatkami / nagle zwineła żagle i zostawila graczy w sytuacji ,kiedy tak naprawde najsensowniejszym wyjsciem byla by kasacja ,bez slowa ,bez wyjasnienia ,2 tygodnie przed wejsciem planow ,po przejeciu soja nie wiadomo bylo która dziure łatac ,tym bardziej ze wiekszosci juz sie załatac nie dalo i uwazasz ze w takiej sytuacji powinnismy cie na kolanach prosic zebys zostal? jezeli sam sie nie poczuwales do pomocy ? sorry ,ale pieprzenie bez sensu ,ze i tak predzej czy pozniej was rozbiora nie jest nam potrzebne ,dzielenie ludzi na MY i Wy rowniez . najlepiej skasowac konto i winy dawnej rady przerzucac na kogo innego ,jest oczywiste jak wyglada sytuacja ,ale mysle ze warto docenic ,ze czesc graczy chce dograc do konca a nie uciekac jak szczury z tonącego okrętu -to nie przystoi ludziom ,ktorzy zakladajac sojusz obiecywali złote gory a potem znikneli bez slowa --wstyd

• uwazasz ze w takiej sytuacji powinnismy cie na kolanach prosic zebys zostal?

eee nie

Skoro uszanowane było że się kasujemy to proszę sobie darować teksty takie jak "Anarchiści uciekli".

Uciekł to np Ogór ;)

• Ogór tak zapewniał na początku serwera ze jacy to Smakosze się zarąbiści a zwinął żagle pierwszy ;) ... nie wiem dlaczego mają zal do Ciebie ze się skasowałeś a nie do Ogóra

• Nie znam dokładnie waszych relacji w S, ale jeśli są osoby które się starają, przeznaczają mnóstwo czasu na grę, a reszta sojka ma ich gdzieś to naturalne że odechce im się klikać z taką zawziętością. Co jak co, ale jeśli NaT z Flashem mieli tyle deffa co kolejne 5-10 kont razem wzięte to powinniście się o nich troszczyć 5-10 razy bardziej.

Niestety ten problem występuje nie tylko u Was. Moim zdaniem jeżeli ktoś coś robi, czy to w życiu czy to w grze, powinien to robić jak tylko dobrze potrafi.

• Ja powiem tak sojusz Smakosze był czymś śmiesznym wrócę do tematu który był jak zabrali notatnik nam z konta na czysto dostałem info ze lecą na 99% po niego i ze będą deffić po czym nikt deffa nie wysłał

A to nie mozna bylo przeniesc notatnika skoro deff sie jednak nie zebral???

• nie wiem dlaczego mają zal do Ciebie ze się skasowałeś a nie do Ogóra

absolutnie nie mam do niego żalu,prawda jest taka ,ze tylko oni mieli odwage napisac mass jak wyglada sytuacja w soju,ale skoro sie skasowali to naprawde niepotrzebne sa wycieczki w strone sojuszu=ich konto i ich decyzja

• Nie znam dokładnie waszych relacji w S, ale jeśli są osoby które się starają, przeznaczają mnóstwo czasu na grę, a reszta sojka ma ich gdzieś to naturalne że odechce im się klikać z taką zawziętością. Co jak co, ale jeśli NaT z Flashem mieli tyle deffa co kolejne 5-10 kont razem wzięte to powinniście się o nich troszczyć 5-10 razy bardziej.

Niestety ten problem występuje nie tylko u Was. Moim zdaniem jeżeli ktoś coś robi, czy to w życiu czy to w grze, powinien to robić jak tylko dobrze potrafi.

Dokładnie

widząc nawet po pkt. Deff konto Anarchiści było najaktywniejszym kontem jeśli chodzi o deffienie następnie cały serwer pilnowali BO, 2 cudów, oraz Zwierciadła na swoim koncie takim kontom po prostu nie można pozwolić odejść a jeśli Anarchiści postanowili je skasować to jednak musiało być coś więcej na rzeczy bo jak pamiętam przy kryzysie Rady to oni wyszli z inicjatywą by to wszystko jeszcze ratować a wiem o tym bo napisali do mnie z zapytaniem o ewentualne rozmowy co do porozumienia między naszymi sojuszami była to luźna rozmowa kiedy im osobiście poleciłem by zaproponowali dowództwo Iwonie co nie ukrywam było troszkę celowym działaniem z mojej strony bo wiedziałem, że nie jest w stanie nam zagrozić <znamy ją doskonale> a z drugiej strony wiedziałem, że Smakoszom jest potrzebny jakiś impuls by po prostu dograli serwer do końca i powalczyli jeszcze z nami ;)

Ja powiem tak sojusz Smakosze był czymś śmiesznym wrócę do tematu który był jak zabrali notatnik nam z konta na czysto dostałem info ze lecą na 99% po niego i ze będą deffić po czym nikt deffa nie wysłał od artefaktów komunikacja zawodziła między zarządem. Sojusz miał potencjał gdyby ktoś go prowadził a nie tylko wysyłał mm o pushe na odbudowę i deffienie które wyglądało w taki sposób taki jak Decept chciał żeby to wyglądało i graty za to dla niego.

Sojusz miał największy potencjał ze wszystkich innych sojuszy. Miał mnóstwo offowców świetnych deffowców "legendarnego" Ogóra, spokój na ćwiartce po prostu mieli wszystko by wygrać na spokojnie ten serwer :) ryba popsuła się od głowy bo zawsze tak się dzieje ale bierność reszty w tym co się dzieje również była powalająca... w tym wszystkim nie możemy pomijać naszego Daily, które no nie ukrywam musiały wymęczyć każdego sam osobiście nie wiem czy w takiej sytuacji bym poradził sobie dużo lepiej nowa rada ma lżej bo te ataki z racji zbliżającego się cudu ucichły a mimo to dalej nic nie jest robione by cokolwiek ugrać i powtórnie mamy obraz nędznej bierności na losy serwera rozumiem, że trzeba ułożyć bagno po starym zarządzie ale to już minęły dobre 2 tygodnie a serwer tyka i zaraz się skończy ;) .... ale o tym będzie w podsumowaniu serwera jak i Daily, które dla was szykuje i tak za wiele wam tu mówię ;)

Anarchiści uciekli z serwera

Serio chcesz tu robić dramę?

Pierw wywołujesz ich do tablicy zarzucając ucieczkę i tchórzostwo a następnie masz pretensje, że uzasadnili swój wybór?

Trochę to słabe jak traktujecie swoich graczy zamiast wziąć to niepowodzenie na klatę skoro doskonale wiedzieliście, że będą się kasować ;)

absolutnie nie mam do niego żalu,prawda jest taka ,ze tylko oni mieli odwage napisac mass jak wyglada sytuacja w soju,ale skoro sie skasowali to naprawde niepotrzebne sa wycieczki w strone sojuszu=ich konto i ich decyzja

powtórzę... to ich tutaj wywołali do tablicy ;)

więc w pierwszą stronę powinno się napisać "nie potrzebne są wycieczki do graczy, którzy się skasowali"

Zaczynamy cudowanie!

powodzenia wszystkim :)

seta.jpg

Post was edited 1 time, last by Tyrus ().

• Daruj sobie te stronnicze eseje :). Powtarzam ponownie pytanie tutaj i ponawiałem je wewnątrz sojuszu, niech skrzywdzony Nacik napisze czemu konto zostało skasowane (i jeszcze niech wyjaśni czemu właśnie w tym terminie?). Kasujesz się, to z szacunku do grających dalej i naprawiających błąd za błędem zamilcz na forum publicznym i pozwól grać tym co nie zdezerterowali. Został wywołany przez Was i pociągnąłem temat, bo nie będę biernie się przyglądał Waszym farmazonom, które są Wam na rękę. Dobrze mieszasz i mieszaj dalej, nowa Rada S gra do końca, wypisuj w swoim Daily co zechcesz, to jest opinia Twoje osoby, a nie Pismo Święte tego serwera. Do czasu przed nową radą się nie odwołuje, wtedy byłem szeregowym graczem i wykonywałem polecenia wtedy panującej.

Po co te Twoje insynuacje Tyrus"coś było na rzeczy, coś się nie podobało"? Co Ty telenowelę kręcisz? Niech główny bohater jasno napisze co było powodem i nie będziesz musiał tutaj się pocić nad kolejnymi postami. Ale po co będzie pisał jasne i faktyczne wyjaśnienie, jak "ja tutaj nie mam swoich sojuszników", być może miał ich po innej stronie barykady i lepiej szczekać na "współgraczy" z S z pozostałymi odłamami.

Dziękujemy Ci o wszechwiedzący Tyrusie, że tak wiele nam mówisz, przynajmniej ta gra ożyła i w szczególności to forum.
    Cyrk niesamowity, ciekawy ten serwer jest w szczególności pod względem psychologicznym :)

• niech skrzywdzony Nacik napisze czemu konto zostało skasowane

Nie przywykłem do grania z takimi bobami jak Ty, do tego jeśli taki bob jest jeszcze radnym - teksty typu rozpędź się i ..... głową w ścianę są mocno rażące od osoby funkcyjnej. To tak między innymi.

(i jeszcze niech wyjaśni czemu właśnie w tym terminie?).

Ano pytałem kilka razy co robimy z cudakami, zero odpowiedzi. Jeden funkcyjny tylko zamiast zająć się rzeczami ważnymi to obrał sobie za priorytet wywalanie kolorowych kropek :D

Naszym zadaniem było przygotować infre na fundamentach pod budowę, nic więcej. Zero jakiejkolwiek odpowiedzi z waszej strony na pytania co dalej z podwalinami, wzbudziło u mnie obawę, że to jeszcze nas wciśniecie w budowę tych cudów. Kilka dni przed planami nie potrafiliście odpowiedzieć na ani jedno pytanie. Co do samego przygotowania infy było tak samo, poprosiliśmy nowa radę o pomoc w postaci wzięcia sitta, owszem wzięła sitta Iwona, ale już na drugi dzień go zdjęła. Tak o to ja i Flashu przygotowaliśmy wam 2 cudaki pod budowę, przetrzymaliśmy BO, lustro, elkę i dokładaliśmy siano na żywienie wszystkich sojuszowych jednostek które stały na naszym koncie.

Na koniec czuliśmy się już tym wszystkim normalnie po ludzku zmęczeni, do tego nie widzieliśmy jakiejkolwiek dobrej prognozy na najbliższą przyszłość. Propaganda SnP tez zrobiła swoje, kopiący leżącego i cieszący się tym po wszystkich czatach gracze SnP zniechęcili mnie do takiego stopnia, że z obrzydzeniem patrzyłem się na tą gre.

Kasujesz się, to z szacunku do grających dalej i naprawiających błąd za błędem zamilcz na forum publicznym i pozwól grać tym co nie zdezerterowali.

Proszę mnie zatem nigdy więcej nie wywoływać. Powiadomiliśmy was o kasacji, oddaliśmy wam wszystko co było sojuszowe. Jak dla mnie jesteśmy że tak powiem rozliczeni co do grosza.

Co do naszego konta, to wystarczyło napisać i byśmy wam to konto odstąpili całe jak stało i to za darmo ;)

NaT

Post was edited 2 times, last by Ghost_PL: edytowano wulgaryzm ().

• Może zamiast pytać się czemu Anarchiści musieli skasować konto, powiesz co zrobiłeś, aby tego nie zrobili?

Byli JEDYNYM topowym kontem jakie mieliście i zamiast trzymać ich za wszelką cenę to mieliście ich głęboko gdzieś...

Jeśli nie ma kontaktu z radą, nikt nie podejmuje decyzji to jak ktoś ma grać? To rada jest odpowiedzialna za przekazywanie artów, budowę cudu, koordynowanie akcji off i deff, nie konta, nawet jeśli są naprawdę dobre.

Rozumiem że Ogór skompromitował się, Falubaz też, nie wiedzieliście w jakim stanie może jest sojusz, ale jak zdecydowaliście się zostać nową radą to odpowiedzialność spada na was.

Ghost_PL czemu przerzuciłeś ten post z raportów? Jest to komentarz raportu, zatem powinien być w raportach.

RE: TS2 [30.10.2020...] O wszystkim i o niczym.

• Wynika z tego że nowa rada S oczekuje ze wszyscy będą ich klepać po plecach za to że podjęli się doprowadzenia sojuszu do końca, a to że robią to nieudolnie to już powinno zostać przemilczane bo oni się przynajmniej nie poddali... no nie do końca tak to działa.

hahaha wujek dobra rada🙂 nie jest łatwo bez defa z małą ilością ludzi ale przecież wszystko wiecie więc po co te wycieczki? Hahaha budujemy sobie ego na grze w przeglądarce wow filozof buahaha

Co do kasacji A

Tak szanujmy dbajmy glaskajmy slijmy prezenty no nie da się poprostu przecież kazdy ma.swoje życie Anarchiści się skasowali (czy nazwać ich dezerterami jak Tyrus na dziale speed tych co zmienili serwer no chyba według jego standardów się tam łapią) ale każdy ma swoje powody czy odchodzi z serwera i jak i to swoje pieniądze pakuje w konto więc komu to oceniac? Nie nam, nie wam bo kogo to obchodzi..

Z tym czym dysponujemy możemy dograc do końca.

Kibicuje SnP ale to taka prywatna moja ocena serwera i pisałem to wcześniej oni byli kluczowi na tym serwerze i ich akcje wbiły nie raz nie 52 razy gwóźdź, gdyby od początku poświęcili BD&HD tyle uwagi co nam tamta koalicja byłaby w podobnej sytuacji do naszej 🙂

Pozdrawiam

• Kibicuje SnP ale to taka prywatna moja ocena serwera i pisałem to wcześniej oni byli kluczowi na tym serwerze i ich akcje wbiły nie raz nie 52 razy gwóźdź, gdyby od początku poświęcili BD&HD tyle uwagi co nam tamta koalicja byłaby w podobnej sytuacji do naszej 🙂

Pozdrawiam

XD No nie wiem czy w takiej samej sytuacji tragicznej byśmy byli. My w porównaniu do was przynajmniej umiejętnie skany wysyłaliśmy oraz nie broniliśmy za każdym razem "sojuszowej elity"

• (czy nazwać ich dezerterami jak Tyrus na dziale speed tych co zmienili serwer no chyba według jego standardów się tam łapią)

Wiesz różnica jest między osobami, którzy się skasowali bo nie mają już jak grać bądź nie mają ochoty grać i milion innych powodów osobistych a między tymi, którzy uciekają z serwera na serwer bo na jednym serwerze coś nie wyszło i to są właśnie dezerterzy ;) takich dezerterów mamy na polskim podwórku dziesiątki no ale to akurat wina TT ponieważ, za często puszczają nowe serwery