מה הלו"ז

• טוב אז ככה אני google משרת 4 , וטיפה מוזר לי איך שאני רואה את המשך השרת אז ככה אני בברית לגיון שחצי מהשחקנים שם משחקים גם במהיר [ לא שיש לי בעיה עם זה ] וכרגע us לא פונקציה וכמובן שמקום ראשון והברית שלו

ולגנדס שיש בה 2 שחקנים טובים וסה"כ זה הבריתות שאני רואה כרגע בהמשך השרת למרות ש us הולכת להימחק בקצב הזה...

אני באמת רוצה לדעת איך לדעתכם ייראה המשך השרת:?:

Post was edited 1 time, last by ori ().

• השרת כבר ניגמר עוד כשהבאנו שלדופר חצי מהשרת זה כפולים והתחלנו למחוק את כל הכפולים שלו חחחחח

ללא ספר לדעתי US זה לא צד בשרת הזה,ואגב גם הרבה מאיתנו פרשו

אבל זה מה שקורה שצוות טרוויאן היקר פותח כל חודשיים שרת חדש כשאין קהילה ישראלית ...

Bitcoin

• תבואו לשרת 5 מבטיח גם הוא יהרס לפני תוכניות בניה כמו כל שרת ישראלי.

אני אפילו שוקל לפתוח הימורים כמה זמן יחזיק כל שרת שנפתח בנתיים שרת 1 שרת 2 שרת 3 ושרת 4 כולם נגמרו לפני או קצת אחרי אוצרות.

לדעתי צריך לסגור את השרתים הישראלים וזהו הכי פשוט.

להשאיר פורום בעברית אבל אין מה לשחק בשרתים ישראלים עדיף כבר לשחק בבינלאומיים.

• לדעתי להשאיר שרת אחד איטי ואחד מהיר
    או במקסימום שרת מהיר ו2 איטיים
    אבל העניין שטרוויאן מחפשים כסף וכסף=זהב

ולכן פותחים כל חודשיים
    במקום לפתוח פעם בחצי שנה איטי

• נכנסתי לא מזמן בתקווה שיהיה קצת אקשן בהמשך אבל אין לי מושג מה הולך מלבד זה שלגיון מחזיקים ברוב השרת אז מקווה שיהיה צד נוסף משמעותי

• שרת 3 עדיין חי וקיים ובועט ביום 120 בערך. חילקנו תשרת מחדש ודווקא יש שחקנים חזקים ב2 בריתות הוגנות שנשארו בשרת שילחמו אחד בשני. הרבה מאיתנו גם נכנסים לשרת 5 שאמור להיות שרת ברמה גבוהה. אני לא כמו peledlondon הציני (שהוא חבר שלי), אני באמת מזמין אתכם לבוא ולהיכנס לשרת 5 שנפתח בקרוב ואמור להיות שרת ברמה גבוהה

• שרת 3 עדיין חי וקיים ובועט ביום 120 בערך. חילקנו תשרת מחדש ודווקא יש שחקנים חזקים ב2 בריתות הוגנות שנשארו בשרת שילחמו אחד בשני. הרבה מאיתנו גם נכנסים לשרת 5 שאמור להיות שרת ברמה גבוהה. אני לא כמו peledlondon הציני (שהוא חבר שלי), אני באמת מזמין אתכם לבוא ולהיכנס לשרת 5 שנפתח בקרוב ואמור להיות שרת ברמה גבוהה

תבוא לבינלאומי ......עזוב אותך משרת 5 דרך אגב הוא נפתח עוד 5 ימים יצאה הכרזה שים לב.

• התהפכו היוצרות.

US2 בהחלט צד, יותר נכון ש Legion לא צד.