TS4 [11.02.2021...] O wszystkim i o niczym.

📝Farewell to Forums📝

The forum is currently in read-only mode that will last till July 07th, 2021.

You will find news and all relevant information about the game in our Travian: Legends blog.
For live conversations and interaction with the community join us in official Travian: Legends Discord server.
  • Witajcie,

Temat ten przeznaczony jest do rozmów na tematy związane z grą na serwerze ts4.

Kto, gdzie, kiedy i z kim oraz inne pytania, odpowiedzi, polemiki i twórczość literacka graczy.

Krótko mówiąc o wszystkim co ma miejsce na serwerze.

Jak widzicie tematyka rozmów jest dowolna, jednak nadal obowiązuje tutaj Regulamin Forum.

Życzymy miłej gry!

glacier.png

Supporterzy oraz Moderatorzy pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Witamy,

Chciałbym się dowiedzieć jakie kroki zostały poczynione w kierunku wzrostu satysfakcji graczy w zwiazku ze zblizajacym sie serwerem ts4 oraz kazdym kolejnym serwerem startującym na domenie PL ?
    Czy nastąpiły jakiekolwiek zmiany poza wzrostem cen monet ?
    Czy został wprowadzony nowy system zadań ?
    Czy w koncu gracze doczekają się mozliwosci gry hunami lub Egipcjanami ?

• Witamy,

Chciałbym się dowiedzieć jakie kroki zostały poczynione w kierunku wzrostu satysfakcji graczy w zwiazku ze zblizajacym sie serwerem ts4 oraz kazdym kolejnym serwerem startującym na domenie PL ?

buahahahahah,dobre,dawno sie tak nie usmialem:)

moze ogloszenie parafialne w Radiu Maryja pozwoli na to,coz...po podwyzce ZM napewno ich bedzie stac

Robimy zaklady?mowie ze do konca 2 tygodnia bedzie max 700 kont zalozonych...a to i tak optymistyczna wersja mysle

Drwi z blizn, kto nigdy nie doświadczył rany.

• Witamy,

Zamierzasz wystartowac?

bo gralismy razme na plx.

AKTUALNIE:

TS1- EtowyTeam

TS11 - Bartex012

Servery:

TS1 - Kosmos

TS10 - EtowyTeam

TS2 - Velgarrr

TS1 - DwaAsy

TS5 - B&A
    TS6 - Elten7

• Witamy,

Cześć,

1. Nie wiem o co dokładnie pytasz i czego oczekujesz w związku ze swoim pytaniem. Cały czas są wprowadzane zmiany, które mają cel, o którym piszesz.
    2. Są szykowane zmiany, o których nie mogę teraz jeszcze mówić. Wkrótce zostaną ogłoszone. Wątek dotyczy jednak serwera TS4 zatem zmiany, o których piszę nie będą go dotyczyły.
    3. Nie, nowy system zadań jest nadal w fazie testów.
    4. Gracze cały czas mogą grać tymi nacjami na serwerach specjalnych. Jeśli chodzi o datę wprowadzenia dwóch dodatkowych nacji na normalnych serwerach to nie znam takiej daty w tym momencie.

Pozdrawiam,

Glacier

glacier.png

Supporterzy oraz Moderatorzy pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Cześć,

1. Nie wiem o co dokładnie pytasz i czego oczekujesz w związku ze swoim pytaniem. Cały czas są wprowadzane zmiany, które mają cel, o którym piszesz.
    2. Są szykowane zmiany, o których nie mogę teraz jeszcze mówić. Wkrótce zostaną ogłoszone. Wątek dotyczy jednak serwera TS4 zatem zmiany, o których piszę nie będą go dotyczyły.
    3. Nie, nowy system zadań jest nadal w fazie testów.
    4. Gracze cały czas mogą grać tymi nacjami na serwerach specjalnych. Jeśli chodzi o datę wprowadzenia dwóch dodatkowych nacji na normalnych serwerach to nie znam takiej daty w tym momencie.

Pozdrawiam,

Glacier

Czyli krotko mówiąc jedyna zmiana na światach PL, która nastąpiła to zmiana cen monet bez jakichkolwiek zmian w grze na + dla gracza. Dziekuje za wyczerpującą odpowiedź

• buahahahahah,dobre,dawno sie tak nie usmialem:)

moze ogloszenie parafialne w Radiu Maryja pozwoli na to,coz...po podwyzce ZM napewno ich bedzie stac

Robimy zaklady?mowie ze do konca 2 tygodnia bedzie max 700 kont zalozonych...a to i tak optymistyczna wersja mysle

Jeszcze 1wszy tydzień się nie skończył a już 800 kont ponad jest :D ,, Dziwna sytuacja hehe

:rom06:Grzesiek ( Chory Styl) (Pazdzio) (ZERO LITOSCI ) I WIELE WIELE INNYCH Pozdro:D

• haha, pierwsza mysl jak zobaczylem to konto "drugi Radoslaw się pojawił" :D

Bez pf'ek na razie w topce grabki się da utrzymać, ale to kwestia max. tygodnia

- RONIN -

Oddajcie mnie to stare forum...

• Witam serdzecznie jestem nowym graczem chcialbym zapytac na start co budowac Rezydencje Czy Palac skoro roznica jest znikoma pozdrawiam

Na osadzie startowej rezydencję pałac postaw w osadzie docelowej czyli w przyszłej stolicy

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 skończone8)

Oddajcie konto Wijasa

• Dzieje się tam coś na tej mapie? Jakieś ciekawe wojenki / koalki się porobiły?

ta nie ma to jak dojechać kogoś na dalekich kordach jak przeciwnika normalnego nie można :)

R O Z W A L A M Y .......

Ale ja i tak doczekam Temp jak upadnie ... jak na każdym serwerku ..... byłem świadkiem już kilku

Maximus ??? ciepłe kluchy .....

Real .... "bo black mamba to zdrajca ... kret ... i wszystko zło " a Inżynier to słyszał od "niego" :)

J E DŹI E M Y :) z kulkami :)

ktoś sie okazał mądrzejszy przy przejmowaniu osad to cza go rozwalić .... rozumowanie mało rozumkowe ... ale co trzeba oczekiwać od dzieciaków :) t e m p l a r i u s z y "boskich"

ja nawet z 1 poziomem pop ale będę świadkiem ponownego upadku "boskich "

• Server nudny , mysle ze chyba zadnego rywala nie ma zeby mnie dogonil w topce offowcow:

Najskuteczniejsi napastnicy

1. WojownicyBimbru 24077 30 1380116
    2. Ups 14324 18 516146
    3. oprawca 21959 28 455940

Ruscy sie szykuja cud offami na Nas i chomikuja u Chapy na notatniku offy , ale zobaczymy po planach co sie bedzie dzialo ;)

AKTUALNIE:

TS1- EtowyTeam

TS11 - Bartex012

Servery:

TS1 - Kosmos

TS10 - EtowyTeam

TS2 - Velgarrr

TS1 - DwaAsy

TS5 - B&A
    TS6 - Elten7