[Dyskusja] 馃挰 Wersja 4.6 - ju偶 wkr贸tce!

• Droga spo艂eczno艣ci,

Jeste艣my ogromnie ciekawi co s膮dzicie na temat nowo艣ci wprowadzanych w wersji 4.6!

Ch臋tnie odpowiemy na Wasze pytania i us艂yszymy Wasz膮 opini臋.

Kt贸ra nowo艣膰 podoba Wam si臋 najbardziej, a kt贸ra najmniej i dlaczego?

Wasz zesp贸艂 Traviana: Legends

glacier.png

Supporterzy oraz Moderatorzy pracuj膮 na zasadach wolontariatu i nie s膮 dost臋pni przez 24 godziny na dob臋.

• Do czasu pokazania zmian (to si臋 stanie ju偶 naprawd臋 za nied艂ugo) mo偶ecie pozgadywa膰 co to mo偶e by膰 :)

I nie, nie kolejna podwy偶ka cen ZM i podwy偶ka ZM to nie zmiany, o kt贸rych tutaj rozmawiamy.

glacier.png

Supporterzy oraz Moderatorzy pracuj膮 na zasadach wolontariatu i nie s膮 dost臋pni przez 24 godziny na dob臋.

• Jaki艣 czas temu by艂a dyskusja odno艣nie zmian w grze, mo偶e tym razem szanowny pan Glacier przeczyta jego forum i wyci膮gnie wnioski. TT ma g艂臋boko w d. graczy, wi臋c nie spodziewajcie si臋 偶e kto艣 b臋dzie aprobowa艂 wasze zmiany kt贸re id膮 w kierunku autodestrukcji ;)

Link do dyskusji o zmianach:

[Dyskusja] 馃挰 Nasza spo艂eczno艣膰

• Zalegalizowane multikonta dla wszystkich?

Nie, wr臋cz b臋d膮 pewne dzia艂ania 偶eby ukr贸ci膰 takie dzia艂ania.

Kupowanie surki za ZM?

Nie.

Jaki艣 czas temu by艂a dyskusja odno艣nie zmian w grze, mo偶e tym razem szanowny pan Glacier przeczyta jego forum i wyci膮gnie wnioski. TT ma g艂臋boko w d. graczy, wi臋c nie spodziewajcie si臋 偶e kto艣 b臋dzie aprobowa艂 wasze zmiany kt贸re id膮 w kierunku autodestrukcji ;)

Link do dyskusji o zmianach:

[Dyskusja] 馃挰 Nasza spo艂eczno艣膰

Czyta艂em ju偶 nie raz. Naprawd臋 nie wiem czemu jeste艣 do mnie tak uprzedzony i pokazujesz to na ka偶dym kroku, ale widocznie ju偶 taki m贸j los. Przejrz臋 jeszcze raz ten temat od momentu, w kt贸rym o偶ywi艂em ten w膮tek skoro uwa偶asz, 偶e jest inaczej. To nie miejsce na tego typu dyskusj臋, ch臋tnie porozmawiam w wiadomo艣ci prywatnej.

glacier.png

• Czyta艂em ju偶 nie raz. Naprawd臋 nie wiem czemu jeste艣 do mnie tak uprzedzony i pokazujesz to na ka偶dym kroku, ale widocznie ju偶 taki m贸j los. Przejrz臋 jeszcze raz ten temat od momentu, w kt贸rym o偶ywi艂em ten w膮tek skoro uwa偶asz, 偶e jest inaczej. To nie miejsce na tego typu dyskusj臋, ch臋tnie porozmawiam w wiadomo艣ci prywatnej.

Poniewa偶 patrz臋 na Ciebie przez pryzmat stanowiska jakie zajmujesz. Jako MH (czy teraz cz艂onek zespo艂u traviana czy jak to nazywacie) bronisz ludzi kt贸rzy dzia艂aj膮 na niekorzy艣膰 graczy i motywowani s膮 tylko ch臋ci膮 zwi臋kszenia zarobk贸w.

Decyzjami kt贸re popierasz niszczycie gr臋 kt贸r膮 tak wielu kiedy艣 lubi艂o i pr贸bujesz szerzy膰 ich (ich lub swoj膮, ci臋偶ko mi ju偶 okre艣li膰 czy jeste艣 zobligowany do zachowywania si臋 w ten spos贸b) propagand臋. Tworzycie na fg posty w kt贸rych niby pytacie graczy o pomys艂y, a realnie tylko Ty to przeczytasz i olejesz. S艂u偶y to tylko poprawieniu wizerunku firmy.

Gra jest pe艂na b艂臋d贸w i niedoskona艂o艣ci i zamiast skupi膰 si臋 na ich poprawie to dodajecie kolejne p艂atne funkcje. Nie t臋dy droga...

• Mo偶e nowe maszyny wprowadza np. wierze widoczna na zdj臋ciu. Szpital na sta艂e na wszystkich rodzajach serwer贸w. Powinni zmodyfikowa膰 osady tak, aby w ka偶dej osadzie mo偶na by艂o dowolnie wybiera膰, co chcemy produkowa膰 np. 6 pol 偶elaza i 4 drewna i 5 zbo偶a. Mogliby tez pozwoli膰, aby zamiast pola w jego miejsce gracz jak chce m贸g艂 wybudowa膰 dodatkowy budynek. Moim zdaniem to urozmaici艂oby gr臋.

• Pewnie szpital moze laczenie wojsk za surke/ZM

Ja tam chetnie bym zobaczyl Duzy warsztat :D zdecydowanie bylo by ciekawiej przy etapie cudow.

Kazda zmiana cos za sobia niesie. Ostatnie zmiany przyniosly to ze by byc top trzeba wydac wiecej ZM a wiec odstraszacie zamiast przyciagac szczegolnie mlodych graczy (mysle o studentach ktorzy dosyc czesto tutaj zaczynaja pierwsze kroki)

• trzecia p艂e膰?

kolory sk贸ry u bohater贸w?

robienie multikont za zm?

zobaczenie jednostek atakuj膮cych osade za zm?

serwery bez mo偶liwo艣膰i atakowania innych graczy?

podwy偶szony koszt zm za produkcje sury?

mo偶liwo艣膰 w艂膮czenia trybu snu aby nikt nas nie atakowa艂 gdy nas nie ma na koncie?

艂膮czenie wojsk z r贸偶nych osad?

wprowadzenie kar(p艂acenie ZM) za 艂amanie regulaminu?

• C贸偶, powiem tyle - niekt贸rzy maj膮 racj臋 w 100%, drudzy w pewnej cz臋艣ci, inni z kolei totalnie si臋 myl膮 :)

glacier.png