4.6 Sürümü- Çok Yakında

• 8,50 olan dolar kuru sebebiyle üzülmüş ayağına yatıp zam yapıyorsunuz 7,10 küsür olan dolar kurunu milletin dillendirmesine rağmen görmüyorsunuz. " Yenilik " adı altında getirdiğiniz çoğu şey saçma ve gereksiz.

• çünkü dolar artınca hemen faiş fiyatlar kitleyen bu zihniyet

Dolar düşünce tl üstünden hesaplıyoruz a döndüğü için.

Kısaca travian zengin oyuncağı olmuştur.

dolar düştü altın fiyatları neden aynı ?

• çünkü dolar artınca hemen faiş fiyatlar kitleyen bu zihniyet

Dolar düşünce tl üstünden hesaplıyoruz a döndüğü için.

Kısaca travian zengin oyuncağı olmuştur.

Ülkede herhangi bir ürün aldıgında dolar düşdü fiyatlari düşürüyolarmi geçin bunlari

• istediğiniz yenilikler olmuyorsa zorlamayın, oynamayın arkadaş! altın fiyatlarının yükselişinde "bu ücretsiz bir oyundur" diyen travian yönetiminden ne bekliyorsunuz ki!

canımız sıkıldı mı başka yerlerde pvp atıyoruz. bıraktık, oynamıyoruz, kafamız da çok rahat ;)

65 ruhuna dön Anadolu Yıldızı...

• Oyuncu kaybı sanırım umurunuzda değil.

3 dönem oldu x3 girmiyoruz. sadece bizim ekip ortalama 1600 altın x3*50 = 150 adet 1600 altın demek multilere aldığımız 250 600 altınları saymıyorum.

Amacınız ne ? Oyuncusuz oyun mu oluşturmaya çalışıyorsunuz ?

ADALETİN OLMADIGI YERDE HERKES SUÇLUDUR

• Uzayınca her şeyin şeyi çıkar. 2003 ten bu yana süren bir oyunun uzadığı apaçık ortada. Bununki de çıkmış işte.

• hala boş yapıyorsun ağlama babana söyle altın alsın

Genelde takip ederim ama yazmadan duramadım.Sen neyin kafasını yaşıyon kardeşim,ne kullanıyor sonra bu forum sayfasına saçmalamak için oturuyosun ....

• odin iyi dinle beni otamatik yagma sistemin yok 15 tarlalar yetersiz, tilsimlar az yetersiz asker basmalari cogalt uretim yok asker cikmiyor asker cikarsa bu oyundan keyif alirsin altina zam yapmasini biliyorsun multi ye karsisin teme karsisisin neyle basacaz askeri kizmizi Sortli