4.6 - os verzió - Hamarosan!

• Értem én, hogy kevesen vagyunk már egy egy szeróra,

Ez a kevés eléggé relatív. Egy Európa-térképes játékra bőven elég, és a 4 tagú szövetségi szabály miatt, még most is lehet muszáj kettőnél több csodát építeni. A mostani s2-es szerveren, két hónappal a start után, már nem lehetett még közepes 15-búzásat találni az egész szerveren.

Szóval tény, hogy kevesebben vagyunk, mint máshol, de azért épp elegen ahhoz, hogy tele legyen a szerver:

• Ne legyen illúziótok, az összevont szervereken ti már csak farmok lesztek. :popcorn: aX-en 45. nap 1 milla védővel csak 4. vagyok, ezek már kannibálok.... erre lehet számítani innentől :asd:

ƓƠLƉ Ƈŏ. ȚŏțǻɭŴǻȓ

External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

„Engem nem érdekel a sulitok, a nevem rég tananyag!”

• Óóó mennyi újdonság. Mintha a réges régen íródott ötleteimből szemezgettek volna. Elég lassan ért oda a posta, sajnos. Amiket most bevezettek, azokat már nagyon régen meg kellett volna lépni. De várhatóak voltak.

Jó látni a régi motorosokat is még itt fórumon. Remélem az egészsége mindenkinek rendben van. Peace :)