TS2 [12.03.2021...] O wszystkim i o niczym. [Rozmowy w języku polskim]

• Aktualizacja statystyk. Tym razem przyjąłem na ich potrzeby podział serwera na trzy ekipy. Brałem pod uwagę wzajemną sympatię także tam, gdzie nie ma podpisanej koalicji.

1. JZK-TiFORO: sojusze JZK, JZK 2, TiFORO, TiFORO2, MNVLL.

2. GM-Valhalla: sojusze GM, aGM, Valhalla, psssssst.

3. TP-xxx: sojusze xxx, TP, Ragnarok, REVO, ANTY-PF, JZK50, NM, KBG.

Sojusz BONK się rozsypał, niedobitki przeszły do BONKH, które powróciło do nazwy HUS i założyło kolonię w północnej części mapy. Rozpadło się również LM, większość graczy przeszła do REVO.

• 2 maja o 20:45 wszystkie wymienione istnieją. A że gracze z nich na potęgę przechodzą do xxx, TP i Ragnarok, to wypada też ująć je w statystykach. Właściwie przydałoby się jeszcze wziąć pod uwagę sojusze zlaz i Alianci, ale na to byłem już zbyt leniwy... Pretensje o liczbę sojuszy proszę kierować w stronę tych, którzy je zakładali ;)

• 2 maja o 20:45 wszystkie wymienione istnieją. A że gracze z nich na potęgę przechodzą do xxx, TP i Ragnarok, to wypada też ująć je w statystykach. Właściwie przydałoby się jeszcze wziąć pod uwagę sojusze zlaz i Alianci, ale na to byłem już zbyt leniwy... Pretensje o liczbę sojuszy proszę kierować w stronę tych, którzy je zakładali ;)

zlaz ma swoj sojusz nazwany jego imieniem? To od tego czytania amerykanieckiej prasy ta mania wielkości :D

"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą.":D

External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Tylko u Dawida B prawda i tylko prawda czekamy na jutrzejsze wiadomości.

• *nm* niewiem co to jest *kbg* to gracz ktory odpuscił już dawno i odszedł od nas a *anty pf *juz dawno znikneły

dzień 51.

anty-pf i jzk50 zniknęły przez 10 dni, ale korzystałeś z 80-90 osobistych multikont przez 40 dni, więc aby Cię ocenić, musimy je policzyć.

Myślę, że wszyscy pamiętają 300-400kk aktywów pobieranych z Twoich multikont każdego tygodnia.

Mano_che_fa_bla_bla.gif ..............................................................laAyDD1aS9OSqspupVnmWfo88cQ=.gif..............................................................Mano_che_fa_bla_bla.gif

• dzień 51.

anty-pf i jzk50 zniknęły przez 10 dni, ale korzystałeś z 80-90 osobistych multikont przez 40 dni, więc aby Cię ocenić, musimy je policzyć.

Myślę, że wszyscy pamiętają 300-400kk aktywów pobieranych z Twoich multikont każdego tygodnia.

tak wszystko było moje sam klikałem 90 kont

• tak wszystko było moje sam klikałem 90 kont

miły.

to twoje konta przyniosły ci ogromną przewagę pod względem zasobów.

a ponieważ usunęli 90 kont, oznacza to, że było to 90 multikont.

Wciąż pamiętam XXX, który powiedział na forum "jeśli ich nie zbanowali, to dlatego, że nie są multi"

Mano_che_fa_bla_bla.gif ..............................................................laAyDD1aS9OSqspupVnmWfo88cQ=.gif..............................................................Mano_che_fa_bla_bla.gif