TS2 [12.03.2021...] Raporty wojenne.

• Drodzy gracze,

Temat ten przeznaczony jest do umieszczania raportów wojennych z serwera TS2 i rozmów na ich temat.

Pamiętajcie, że obowiązuje tutaj Regulamin Forum.

Powodzenia!

glacier.png

Supporterzy oraz Moderatorzy pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• ParobeKarola zaobserwowal MUSASHI - ts2.travian.pl - Getter-Tools

to wrzucę pierwszy raport :D tak dla śmiechu :D jakiś ParobeKarola - chciał coś zobaczyć a tu ZONK :D:D:D ot i leciał tyle godzin - nie spał po nocy a tu taka bida... :!: łot matko nic nie widać - kup se antenę satelitarną firmy Arkon :D:D:D chyba tak to szło :D

Zadziwiające jak wielu ludzi wstydzi się swojego ciała, a jak niewielu swojego umysłu.

s6 ->SPARTA
    S6->CK
    s5 Valhalla

na zagranicznych - sojusz SAAC

• po prostu zobaczył że leci na farmę to wysłał 300 sztuk, jak by leciał na kogoś kto potrafi grać to pewnie wysłał by więcej....

• po prostu zobaczył że leci na farmę to wysłał 300 sztuk, jak by leciał na kogoś kto potrafi grać to pewnie wysłał by więcej....

3 dni nad tym myślałeś :D gratuluję błyskotliwej riposty na żart :D napisałem raport tak dla śmiechu a tu taka - błyskotliwa riposta po 3 dniach ciężkiego myślenia - :D brawo za odwagę!!! :thumbup: ale skoro Ramzesów wśród Faraonów było jedenastu to jesteś 12 z nich - choć ani Faraon z ciebie żaden ani nie zapiszesz się do historii - po prostu zwykły typ z mało ciętą ripostą i ubogim słownictwem a twoje fragilitate (zapewne nie wiesz co znaczy sprawdź w słowniku) nic nie znaczy - bo primo - jesteś dla mnie nikim - secundo - będziesz nim cały czas. Pa błyskotliwy :)

Zadziwiające jak wielu ludzi wstydzi się swojego ciała, a jak niewielu swojego umysłu.

s6 ->SPARTA
    S6->CK
    s5 Valhalla

na zagranicznych - sojusz SAAC

• 1/10

som tarany, dam wincyj ^^ - 2/10

"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą.":D

• Witajcie,

w przypadku S2 panuje niezwykle ożywiona dyskusja w wątkach, które dotyczą suchych słownych przepychanek.

W mojej ocenie powstał nieco przekłamany obraz rzeczywistości, bowiem prócz pisania ciętych szesnastek równie dużo dzieje się na polu bitwy.

W tym wątku chciałbym zaprezentować Wam raporty z wojny, która ma miejsce między moim sojuszem JZK50, a śmiertelnym wrogiem z telekomunikacji polskiej (TP).

Zaczęło się od naszych ataków:

1.

2.

3.

4.

5.

Niestety rywal odpowiedział:

1.

2.

3.

4.

5.

• Nie został wrzucony najlepszy raport uwaga patrzcie jak się grabi z mapy!!!

PS. Znaczy atakuje swoich wrogów co ja pisze...

Uciekam dalej studiować taktykę grabienia z mapki!

• Nie został wrzucony najlepszy raport uwaga patrzcie jak się grabi z mapy!!!

PS. Znaczy atakuje swoich wrogów co ja pisze...

Uciekam dalej studiować taktykę grabienia z mapki!

pomyliłeś konta mogłeś Tgb wstawić a teraz się wydało ze macie Kreta