7 Gün Sunucusu Kazananları

 • Değerli oyuncularımız,


  Öncelikle 7 Gün Sunucusu- 2.Tur'a katılımınız için çok teşekkür ederiz. Geribildirimleriniz ve kararlılığınız bize oyunu daha iyi yönde geliştirebilmek adına bir çok değerli bilgi sundu.


  İkinci turda dikkat çeken bazı olaylar:

  • İlk 50 göçmenlerin 47'sinin Mısırlı olduğu (ve diğer 3'ü de Cermendi.) bir önceki tura nazaran, bu turda bu yönden daha fazla çeşitlilik yaşandı. İlk 50 göçmenlerin bu turda da büyük çoğunluğunun Mısırlı olmasının yanında, bu sefer diğer kabilelerin de haşmetli Mısırlılara eşit şartlarda karşı koyabileceğinizi görmüş olduk!
  • Bu sunucuda üretilen ilk 10 göçmenlerden 6'sı Mısırlı kabilelerden çıkmadı.
  • Bir önceki tura göre üretilen ilk göçmen 1 saat daha hızlı üretildi.


  Kazananlara tebrikler, sonuçları buradan görebilirsiniz!


  Kazananlara ödülleri mail aracılığıyla, bu sunucuya kayıtlı oldukları mail adreslerine gönderilecek.


  Görev sistemi, vahalar ve Mısırlı kabilesini dengelemek için yaptığımız değişiklikleri umarız beğenmişsinizdir. Görüşlerinizi ilgili forum konumuzda ve Discord sunucumuzda paylaşmayı unutmayın.


  Lütfen unutmayın: Yeni sistem 15 Mart'tan itibaren 4.6 sürümüyle başlayacak olan tüm sunucularda geçerli olacaktır. 4.6 Sürümüyle alakalı daha fazla bilgiye aşağıdaki forum konumuzdan ulaşabilirsiniz.

  4.6 Sürümü- Çok Yakında


  Travian: Legends Ekibiniz

 • ödülü alanlar ilk 10 arasında değil mi ? siz 50 lik sıralama listesi atmıssınız 10.sıradan sonraki ödüller nedir ?

  Orome CM Turkey

  Merhaba,


  İkinci köyleri kurma sıralamasında ilk 10'un dışında bulunan oyunculara bir ödül söz konusu değil maalesef. Oyuncularımızın istatistikleri ne kadar sevdiğini bildiğimizden dolayı, daha detaylı bir tablo paylaşmanın daha iyi olabileceğini düşündük. :)


  Yarın saat 15.00'de başlayacak olan Stres Testi Sunucumuza da kalıcı bir madalya kazanmak için katılmayı unutmayın lütfen! Daha detaylı bilgiye aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz.

  RE: 💪 Stres Testi Oyun Dünyası 💪 - Kalıcı bir madalya kazanmak için bize yardımcı olun!


  Bu ve benzer konularda yardıma ihtiyacınız olduğunda tekrar iletişime geçmekten çekinmeyin lütfen.


  İyi geceler, iyi forumlar dilerim.