[Diskusijos] Ambasadorių programa

• Play-like-a-pro_800x400.jpg

Brangūs žaidėjai,

Pirmą sykį Baltics bendruomenė rinks ambasadorių. Tai labai svarbus vaidmuo mums, kaip bendruomenei.

Ši tema skirta jūsų diskusijoms, pasitarimams.

Jei kyla kokių klausimų dėl ambasadorių programos, laukiu jūsų klausimų čia :item04:

• ar galiu issikelti kandidatu? :P

Juokauju, really!

Ka ambasadoriui reikes daryti, ka daro kiti ambasadoriai dabar.

Ar moka auksu ar eurais uz sias pareigas?

• Iš esmės ambasadorius bendrauja su Travian Team'u, žaidimo kūrėjais, kad išreikštų savo ir savo bendruomenės nuomonę vienu ar kitu klausimu. Paskutinių seminarų temas galima pamatyti čia>>

Šios pareigos niekaip nėra apmokamos, nei auksu, nei eurais. Dėl paprasčiausios priežasties. Mes nenorime "papirkti" ambasadorių. Mums reikia būtent žaidėjų nuomonės. Pagrindinis pliusas, ambasadoriai gauna daug informacijos apie vykstančius patobulinimus, planus, ir taip pat siūlo savo patobulinimus žaidimui.

• Na ir kiek gi turime pretendentų?

Gal kas prisistatysite?

S1(2) Dorottia; S3(2)Dorottia/Zona; S2(3) Dorottia/ NES ; S2(4) Portugalė/ZOO; S6(3) Maziukau/Buožės; S5 (Baltic) Dorottia/ PPN

Ru8(?) Dorottia/Paradise; bent keli com..

Vėl Lietuva - TS19(PTP) Dorottia/BC/EVEREF; TS20 Kubush/PS; Quali2019 (GroupB) Kubush/SMURFS- ; TS15(com) Dorottia/Bedlam.

• Labas visiems!

Džiugu pranešti, jog Baltics ambasadorių rinkimai baigti.

Po ilgų diskusijų tarp kandidatų ir Travian komandos buvo išrinktas pirmasis Baltics ambasadorius - Audrius! (forumo vardas asd)

Sveikinimai!

p.s. ką daro ambasadorius daugiau info čia>>

---------------------

Dear players,

I am happy to announce that we have the first ever Baltics Ambassador - Audrius! (forum nickname asd)

Congratulations!

p.s. more information about ambassador program here>>

dienera.png

Post was edited 1 time, last by Dienera ().

• Sveiki,

aš esu Audrius (28), daugiau turbūt žinomas kaip žaidėjas besislepiantis po duo slapyvardžiu Azrael (kartu su Vilma, kuri ir sugalvojo šį slapyvardį). Na.. kai kuriem Baltics žaidėjams gal geriau įsiminęs Outlaw vardas.

Darbuojuosi aš ekonomikos/duomenų analizės sektoriuje, o be Travian'o, turbūt, kaip dauguma, turiu panašius hobius...: kelionės, sportas, kopinėjimas, pasibuvimai su draugais, na ir jei jau prisiruošiu – kartais ir paprogramuoju.

Prieš kelerius metus grįžau žaisti šį žaidimą po septynerių metų pertraukos (tada žaisdavau greituose Baltics serveriuose) bei prisijungiau prie Smurfų komandos žaisti finaluose.

Ten, su tam tikrų žmonių pagalba, gan sparčiai augau kaip žaidėjas bei pagilinau jau turimas, ir per metus primirštas žinias.

Vėliau tai sustiprino ir mano pozicijas šioje bendruomenėje ir lėmė, kad tapau vienas pagrindinių balsų santykiuose su kitomis bendruomenėmis (ypač Rumunų).

Ši kelionė, įvairūs nuokrypiai bei diskusijos, galiausiai privedė mane prie esamos situacijos ir pozicijos.

Esu čia, kad surinkti ir sukoncentruoti Jūsų nuomonę apie žaidimo aspektus, pačią bendruomenę, sužinoti, kaip tai jus veikia ir galiausiai šią informaciją perduodant TG ar išreiškiant bendrus rūpesčius.

Tuo pačiu, visada mielai pasidalinsiu savo sukaupta patirtimi, teorijomis bei įžvalgomis, kurias sukaupiau per šiuos metus.

mane visada rasite: Sagas arba oficialiame travian discord serveriuose.

Hello,

I'm Audrius(28), I am probably most known under the duo account named Azrael together with Vilma (finals), who was the originator of the name.

Or... by the name Outlaw in Baltics.

I work in the economics/ data analysis field and outside of Travian my hobbies are casual...: sports, traveling, hiking, hanging out with friends, a bit of coding(if in a mood).

I joined Smurfs several ago finals after my 7-year hiatus from Travian (then I used to play Baltics speed servers). Here I grew as a player and sharpened things I forgot over the years to the point where I was able to become one of the focal points for this community and its connections to other ones (especially Romanian).

This journey and various paths, in the end, led to this after some debates.

I am here to gather your opinions and thoughts about various states of the game, community, and feelings about it to later express all of it to TG.

At the same time sharing my own experience, theories and insights I managed to accumulate.

you can always find me in: Sagas or official Travian discord servers.

Post was edited 9 times, last by asd ().