­čĆć TOURNAMENT 2020 ­čĆć Sunucu Sonu De─čerlendirme

• Merhaba kadim sava┼č├ž─▒lar !.

Bir sunucunun daha sonuna geldik. Bu ba┼čl─▒k alt─▒nda sunucunun nas─▒l ge├žti─či hakk─▒nda konu┼čabilir, de─čerlendirebilir, sunucu hakk─▒nda tart─▒┼čabilirsiniz.

• Maalesef ben ve b├╝y├╝k tak─▒m─▒m kupay─▒ kald─▒ran ┼čansl─▒ ki┼čiler olamayaca─č─▒z. Kendi ad─▒ma seneler sonra bu platforma d├Ân├╝┼č├╝mde beklentilerim s─▒n─▒rl─▒yd─▒. S─▒radan gibi g├Âz├╝ken bir strateji oyununun 17. senesini birlikte kutlayaca─č─▒m─▒z─▒ ve 10 y─▒ll─▒k veteran oyuncu madalyas─▒ ile ├Âd├╝llendirilece─čimi d├╝┼č├╝nmemi┼čtim.

K─▒ymetli TheBest Ailesi ile bol aksiyon ald─▒─č─▒m─▒z bir D├╝nya Finali ├Ân elemelerini ve D├╝nya Finali'ni geride b─▒rak─▒yoruz. Birlik olarak ge├žti─čimiz iki uluslararas─▒ turnuvada da g├╝zel istatistikler yakalad─▒k. D├╝nyan─▒n her yerinden, temelde d├Ârt farkl─▒ k─▒tada yap─▒lan ├Ân elemeler de yakla┼č─▒k 50.000 strateji oyuncusu finallere kat─▒lmak i├žin ├žal─▒┼čt─▒. Finale kat─▒lma hakk─▒ kazanan 6.420 oyuncudan 5.200 tanesi nihai finalin son g├╝nlerini g├Ârebildi. Bu neredeyse ba┼člad─▒─č─▒m─▒z g├╝nden beri her 10 ki┼čiden sadece birinin talihli oldu─čunu g├Âsteriyor. TheBest T├╝rk Birli─či olarak Asya, Avrupa ve Amerika k─▒talar─▒ndan gelen rakiplerimizi beklemek i├žin Ortado─ču elemelerinde Suudi Arabistan ve Birle┼čik Arap Emirlikleri ba┼čta olmak ├╝zere Ortado─ču'dan bir ├žok iyi oyuncu ile m├╝cadele ettik. D├╝nya Finalinde ise bizi Almanya, Polonya, Rusya, ├çek Cumhuriyeti, Romanya, ─░talya, Arjantin, Yeni Zelanda, Fransa, Macaristan, Vietnam, Tayland, Brezilya, ├çin, Japonya, Litvanya, Yunanistan, ─░spanya, Slovenya, Bulgaristan, ─░srail, S─▒rbistan, Portekiz gibi ├╝lkelerden rakiplerimiz bekliyordu. Burada en ├žok ┼ča┼č─▒rd─▒─č─▒m iki olay oldu. ─░lk olarak tarihsel ge├žmi┼čleri sebebiyle farkl─▒ milletlerden oyuncular─▒n bir arada ├žok uyumlu ittifaklar kurmas─▒yd─▒. Bireysel yeteneklerini kan─▒tlam─▒┼č T├╝rk oyuncular─▒n gurbet├ži futbolcuya benzer ┼čekilde bize yabanc─▒ ittifaklarda boy g├Âstermesiydi. Beni hi├ž tan─▒madan, Yeni Zelandal─▒ bir savunma komutan─▒n─▒n ricas─▒yla bir gecede milyonlarca askerini bizim i├žin feda eden Polonyal─▒ arkada┼člar, uluslararas─▒ bak─▒┼č─▒ma yeni bir a├ž─▒ katt─▒─č─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝rler!

Bize yani TheBest olarak T├╝rk birli─čine gelirsek hi├žte basite indirgenemeyecek bir performans sergiledik. Sald─▒r─▒da en ba┼čar─▒l─▒ 5. birlik olduk ve bunu yakla┼č─▒k 10 milyon puanla ald─▒k. Savunmada en ba┼čar─▒l─▒ 25. birlik olduk ve bunu 8.5 milyon puanla ald─▒k. En b├╝y├╝k 41. birlik olabildik ve 500 bin n├╝fus ile oyunu noktal─▒yoruz. Bireysel olarak bu noktada yakla┼č─▒k 200 bin sald─▒r─▒ puan─▒ ve 27 k├Ây├╝m├╝zden ald─▒─č─▒m─▒z 21 bin n├╝fusumuz ile birli─čin ba┼čar─▒s─▒na katk─▒da bulunduk. 16 Hafta s├╝ren maratonda 8 hafta en iyi sald─▒r─▒ birlikleri aras─▒nda bulunduk ve madalyalar ile kurdeleler ald─▒k. ─░lk hafta en ├žok ya─čma yapan 2. birlik olarak ilk madalyam─▒z─▒ al─▒rken, 10. haftada en iyi sald─▒ran 3. birlik olduk ve 11. Haftada en iyi sald─▒ran birlik olarak 1. lik madalyas─▒n─▒ gururla ├╝st├╝m├╝zde ta┼č─▒yoruz. Toplam da birlikler kategorisinde 14 madalya-kurdele ald─▒k ve neredeyse her hafta top10 listelerinde boy g├Âsterdik. Bireysel olarak madalya alamad─▒k ancak 11. haftada yapt─▒─č─▒m─▒z sald─▒r─▒lar ile yakla┼č─▒k 2 g├╝n bireysel top10'da bulunduk. 116 g├╝n├╝n 2 g├╝n├╝n├╝ top10'da ge├žirmek hi├žte fena de─čildi. Genel s─▒ralamada 430. ve sald─▒r─▒ s─▒ralamas─▒nda 503. olarak tamamlad─▒─č─▒m─▒z da ekleyeyim.

Seneler sonra beni ve Kemal a─čabeyimi bu b├╝y├╝k tak─▒m─▒n bir par├žas─▒ haline getiren birlik ba┼čkan─▒m─▒z Thor'u, k├Ây ismine nickimizi vererek bizi onure eden sancar06'y─▒ ve sald─▒r─▒ ald─▒─č─▒m─▒zda d├╝nyan─▒n ba┼čka bir ucundaki dostlar─▒m─▒z─▒ uyand─▒rmaktan ├žekinmeyen Pars'─▒ bir k├Â┼čeye yaz─▒yorum. Sizler ger├žekten k─▒ymetli insanlar ve profesyonel oyunculars─▒n─▒z. Senelerce T├╝rkiye'yi uluslararas─▒ turnuvalarda temsil etmi┼č olan T─▒rs─▒n Ulan'─▒ bu turnuvada istatistik olarak ge├žmek g├╝zeldi. Erhancanakar'─▒ 16. haftan─▒n en iyi savunmac─▒lar─▒ndan biri yapma g├Ârevi de bize d├╝┼čt├╝ ve oyunu genelde en iyi 12. savunmac─▒ olarak tamamlad─▒. Radtek, T├╝rkleri temsilen ba─čl─▒ bulundu─čumuz ve D├╝nya Finali'ni kazanan ittifa─ča misafir olarak kat─▒ld─▒ ve genel s─▒ralamada en iyi 118. savunmac─▒ olarak ad─▒n─▒ yazd─▒rd─▒. Taharet Muslu─ču, muzip ismiyle turnuvaya renk katt─▒. Arka arkaya 5 hafta boyunca oyunun en sald─▒rgan top10 listesine ad─▒n─▒ yazd─▒rd─▒ ve profiline tam 7 bireysel madalya yazd─▒rmay─▒ ba┼čard─▒. Genel sald─▒r─▒ s─▒ralamas─▒nda oyunu 9. s─▒rada tamamlad─▒. Genel s─▒ralamada en iyi sald─▒r─▒ oyuncular─▒nda Avmab 62. ve Pars 169. olarak g├╝├žlerini kan─▒tlad─▒lar. Pars ayr─▒ca 11. haftada profiline bir kurdele eklemeyi ba┼čard─▒. O g├Ârd├╝─č├╝m en iyi ofansif oyunculardan biri. Eserli, Anibal, Vlad ve Takunday'da bireysel madalya ve kurdele alan di─čer ekip arkada┼člar─▒m─▒z oldu. Yakla┼č─▒k 80 ki┼čilik bir ekip oldu─čumuz i├žin herkesi tek tek tebrik etmem bir yaz─▒ da m├╝mk├╝n de─čil ama herkesin tek tek eline sa─čl─▒k diyebilirim.

Bundan sonras─▒ i├žin san─▒yorum biraz dinlenmek istiyoruz. Kemal a─čabeyim ve ben g├╝nlerce emek verdik, neredeyse her ak┼čam telefonla veya y├╝z y├╝ze stratejiler ├╝zerine ├žal─▒┼čt─▒k. ├ť├ž ay sonra, Haziran ay─▒nda 2021 D├╝nya Finali Elemelerinde g├Âr├╝┼čmek dile─čiyle. Sa─čl─▒cakla kal─▒n.

• Iyisi ile k├Ât├╝s├╝ ile bir Turnuvayi Daha geride biraktik. ├ľncelikle konuyu acan sayin HuN modorat├Âr├╝m├╝ze tesekk├╝r ediyorum.

THE BEST Birligi Turnuvada bana g├Âre iyi bir oyun sergiledi.basta baskani -THQR- ve diger t├╝m oyunculari tebrik ediyor bundan sonraki eleme ve Finalde basarilar diliyorum.

Ayrica Finalde yer alan OTTOMAN birligide Az oyuncusu olmasina ragman zaman zaman savunmada TOP 10 da g├Ârm├╝sl├╝g├╝m├╝z olmustur.

Bir iki birlik daha var onlarda mutlaka ellerinden geleni yapmislardir buna eminim.

Biz KGTC olarak servere basladigimizda COT ile bir ittifak anlasmasi yaptik.

Sonra RAG Birligide anlasmaya dahin oldu. Bir zaman sonra kendimizi g├Âr├╝n├╝ste b├╝y├╝k ama aslinda hic olan bir b├╝y├╝k metanin icinde bulduk .k├Âylerimizi bir bir kurarken bu metanin s├Âzde arap liderinin kafasindaki plan bizim hesaplari tek tek alma oldugunu sonradan ├Âgrendik.

├ľnce para teklifi edildi ,kabul etmedik sonra bize tehditler gelmeye basladi.

COT Birligi yanimizda olmak yerine araplari tercih edince ├ľnce Araplara sonra COT birligine resti cekip t├╝m ittifaklardan ayrildik. Zaten 24 saat telefonlari susmayan diplomasi sorumlusu arkadasim Alarmaa mutlaka yapilan tehditleri ve nasil karsilik verdigimizi yazacaktir

RAG birligini kendi birligimize kattiktan sonra dogal olarak araplarin ma┼ča birlikleri COT PES NKRI gibi birliklerinin ordularini savunmada ezmeye basladik.

Bir taraftan wow k├Ây├╝ bir taraftan kendi k├Âylerimizi koruma derdine d├╝st├╝k

Bunda da elimizden geleni yapmaya calistik.

Elimizdeki wow k├Ây├╝n├╝ kendimiz verdik c├╝nk├╝ askere bakamadik. Bu acik ve nettir.

Aslinda KGTColarak cok daha iyi isler yapardik birlik ici konulara degenmek istemiyorum ama yeni bir olusumla

Hazirandaki elemelere cok iyi baslayacagimizdan kimsenin kuskusu olmasin

• Hepinizin eline,eme─čine,y├╝re─čine sa─čl─▒k.. Turnuva oynamay─▒ ├Âzledi─čimi fark ettim. Haziran ay─▒nda ba┼člayacak olan elemelerde yerimi alaca─č─▒m :)

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) B─░RL─░KLER─░

• Hepinizin eline,eme─čine,y├╝re─čine sa─čl─▒k.. Turnuva oynamay─▒ ├Âzledi─čimi fark ettim. Haziran ay─▒nda ba┼člayacak olan elemelerde yerimi alaca─č─▒m :)

In┼čallah ayn─▒ grupta oluruz ;)

• Cesurlarla korkaklar aras─▒ndaki fark korkaklar ya┼čamak i├žin s─▒─č─▒nt─▒ olur cesurlar yaln─▒z kal─▒r ama yinede s─▒─č─▒nt─▒ olmaz adaml─▒k cinsiyet meselesi de─čil ┼čahsiyet meselesidir

Senaryo g├╝zel kurgulanm─▒┼č oynayanlar rol├╝n├╝ g├╝zel ezberlemi┼č kimi aklamaya ├žal─▒┼č─▒yorlarsa art─▒k adam bozuntular─▒

2X 3X 5X 10X EU TOURNAMENT

Qr45oR.png">

• Cesurlarla korkaklar aras─▒ndaki fark korkaklar ya┼čamak i├žin s─▒─č─▒nt─▒ olur cesurlar yaln─▒z kal─▒r ama yinede s─▒─č─▒nt─▒ olmaz adaml─▒k cinsiyet meselesi de─čil ┼čahsiyet meselesidir

Senaryo g├╝zel kurgulanm─▒┼č oynayanlar rol├╝n├╝ g├╝zel ezberlemi┼č kimi aklamaya ├žal─▒┼č─▒yorlarsa art─▒k adam bozuntular─▒

Bu s├Âzler kime ise isim verde bilelim

Eski oyuncular─▒ toplama ┼čans─▒n varm─▒?:)