Kritiniai įvykiai 4.6 žaidimų pasauliuose šį savaitgalį - tęsinys

 • Brangi bendruomene,


  Kaip jūs jau žinote, praeitą savaitgalį mes susidūrėme su netikėta situacija, kuri neleido normaliai žaisti 4.6 versijos žaidimų pasauliuose.


  Mes giliai atsiprašome, dėl šios visos situacijos, mes suprantame koks pasipiktinimas ir nusivylimas kilo jūsų pusėje. Tai tikrai nėra tokia paslaugų kokybė, kokios mes siekiame jums. Mes sunkiai dirbame, kad užtikrintume, kad tokia situacija nepasikartotų ateityje.


  Tuo tarpu norėtume pateikti dar keletą įžvalgų apie tai, kas nutiko per pastarąsias dienas ir savaites.


  Pirmiausia, Europe 30.


  Šis žaidimų pasaulis nuo pat pradžių susidūrė su vėlavimo problemomis, ir tai įvyko dėl didelio tuo pačiu metu žaidžiančių žaidėjų skaičiaus. Iš tiesų mes sprendžiame šią problemą, kurios rezultatas buvo keletas akivaizdžių patobulinimų, kurie bus dar labiau apčiuopiami per kitas kelias savaites. Mes gana teigiamai nusiteikę, kad artėjantys žaidimų pasauliai - kur tikimasi didžiulio žaidėjų kiekio - vis mažiau susidurs su šiomis vėlavimo problemomis.


  Nors galėtumėte manyti, kad ši konkreti problema vėl kilo praėjusį sekmadienį, galime jus patikinti, kad tai visai kita problema. Leiskite mums greitai paaiškinti.


  Tai, ką žaidėjai suvokia, yra tas pats: žaidimas atsilieka, yra įvykių kamštis, dingsta karžygiai ir pan. Vis dėlto priežastis yra kitokia ir tai paveikė visus žaidimų pasaulius.


  Sekmadienio rytą supratome, kad kažkas lūžta. Kas 10 minučių formavosi dideli įvykių kamščiai . Mūsų tech komanda ir Live Operation Support iš karto ėmėsi šio reikalo ir, atlikę keletą tyrimų, jie nustatė, kad problema kyla ne dėl pačių žaidimų pasaulių, o dėl trečiųjų šalių paslaugų, teikiančių žaidimams. Šių problemų nepavyko išspręsti pridėjus serverio talpos.


  Darbuotojai greitai susisiekė su paslaugų teikėju, o vienintelis jiems pateiktas perspektyvus variantas buvo labai rizikingas: perkelti žaidimų pasaulio duomenų bazę į kitą aplinką, kol bus rasta ir išspręsta pagrindinė problema.


  Mūsų Tech komanda nusprendė rizikuoti ir perkelti dviejų didžiausių mūsų žaidimų pasaulių Europe30 ir International100 duomenų bazes. Štai kodėl, norėdami kuo labiau sumažinti riziką žaidėjams ir jų paskyroms, staiga turėjome 24 valandoms aktyvuoti paliaubas.


  Šiuo metu situacija atrodo stabili ir mes vis dar bendraujame su paslaugų teikėju, kad aptartume tolesnius veiksmus, kurių reikia imtis, kad sumažintume riziką pasikartojimui.


  O dabar - aktuali kompensacijų tema. Puikiai žinome, kad Travian: Legends didžiausia valiuta yra laikas, tačiau, deja, negalime jums to grąžinti. Kadangi neįmanoma patenkinti kiekvieno žaidėjo poreikių, vis tiek norime pasiūlyti kuo didesnę kompensaciją.


  Prie kiekvienos aktyvios paskyros, kuri buvo užregistruosta iki balandžio 5 d. AMERICA1, ARABICS50, ASIA20, EUROPE1, EUROPE30, INTERNATIONAL1, INTERNATIONAL100, pridėsime bendrą 200 auksinių sumą. Kompensacija bus įtraukta į paskyrų sąskaitas balandžio 7 d., Apie 15:00 UTC + 3 (Baltics laiku)


  Ačiū, kad perskaitėte šį ilgą tekstą, ir dar didesnis Travian: Legends komandos ačiū už visą paramą, kurią parodėte per šį kritinį įvykį!


  Jūsų Travian: Legends Komanda

  dienera.png

  Post was edited 1 time, last by Dienera ().

 • Dienera

  Changes the title of the thread from “Kritiniai įvykiai 4.6 žaidimų pasauliuose šį savaitgalį - apžvalga” to “Kritiniai įvykiai 4.6 žaidimų pasauliuose šį savaitgalį - tęsinys”.