Magyar kláncsalád európai szerveren

📝Farewell to Forums📝

The forum is currently in read-only mode that will last till July 07th, 2021.

You will find news and all relevant information about the game in our Travian: Legends blog.
For live conversations and interaction with the community join us in official Travian: Legends Discord server.
  • Sziasztok!

Érdeklőnék, hogy hol-hogy lehet már az indulás előtt erős célokkal rendelkező magyar kláncsaládokkal kapcsolatba kerülni akik indulnak európai szervereken?

Nemigazán van kedvem tippelni hogy hátha ezen a szerveren, ezen az égtájon pont beletalálok.

• Szia!

Érdemes discordon a magyar csoportokban érdeklődni. A Travian:Legends discord oldalára fent a "Discord"-ra kattintva tudsz eljutni:

• Szia!

Érdemes discordon a magyar csoportokban érdeklődni. A Travian:Legends discord oldalára fent a "Discord"-ra kattintva tudsz eljutni:

Oké... De a Travian Discord felületén belül belül merre vannak a magyar csoportok? Mert hogy én egyetlen egyet sem látok. Még csak helyet sem, ahol lehetne.

• Pár hete végigszaladtam azon a részlegen, és mindent beállítottam. Ezért aztán nem néztem, mikor jött a hír. Most megtettem.

Sokkal előrébb így sem lesz. De azért, legalább az alap megvan. És legalább kiderült, hogy még a zászló beállítása is kell hozzá.

• Hali,eddig kb mindeggyik uj szerverre beregiztem,es el kell mondjam,el van baccva az egesz, vagy tul sokan, vagy szanaszet dobalodnak az ismerösök,azonkivül nagyon kemenyek a a szerok,az altal,hogy mindenhol ott vannak az elit csapatok is,orosz,török stb

majd mindenhol olyan szintü a jatek,mint TT qvalikon vagy döntön,itt ha nem adsz 100% ot meg sok aranyat ,akkor nem fejlödsz es elöbb-utobb vagy törölsz, vagy farm leszel

• majd mindenhol olyan szintü a jatek,mint TT qvalikon vagy döntön,itt ha nem adsz 100% ot meg sok aranyat ,akkor nem fejlödsz es elöbb-utobb vagy törölsz, vagy farm leszel

Ezt magyaráztam már sok helyen, arra az állításra, hogy ez mindenkinek jó, legfeljebb egy kicsit harcolni kell a helyért. És nem értik, hogy a kicsi harc itt nem elég, és sokaknak, főleg a kezdőknek, még a kicsi harc is túl magas szint.

• Sajnos,es ha mint tamado jol telepedsz is,lapatszamra kidobott arannyal ered csak el,es jo lenne par vedö is köred,akik valszeg nem annyira lapatoljak es talan idejük sem annyi,viszont elöttük meg odajön melled par kemeny idegen jatekos is

2x es Shadow-on ,sokerült 5. nekifutasnak ujonnan nyilt regioba ( buzasra es mar 11 es gyakorloterrel) telepednem,par orara melettem közvetlenül megjelent 7-8 idegen falu is,falszomszed 3-4 ora alatt felaranyozta 365 popra,(most eppen 445 en meg csak 59 mert a buzakat huzom elöre) varom mikor indul el katazni,en meg inkabb a törlesen gondolkozok mostmar,mert tulerövel nehez es aludni is kellene nehanap