השקרים והסמורים - פרק 3 - המלכודת

 • TheWeasel_3_Header-1920x1080-1.png  הסמורים, מלבד בהיותם גורים, חיים בבדידות ומסתדרים היטב בטבע.

  הסמורים הם חיות טריטוריאליות ובד"כ מגינים על הבית שלהם בעת פלישה.

  (ספר הטבע העתיק)


  ההתקפה על הכפרים המרוחקים נפסקה בפתאומיות כשם שהיא התחילה, אבל זה לא שיפר את הלך הרוח על המחוז, שקסיוס הביאה לרחבי האימפריה. בעת שהיו במצב רוח מרדני, אנשים המשיכו להתאסף ברחובות אבל הפסיקו מייד את שיחתם ברגע שראו שומר האימפריאן.

  והמצב הפך להיות מתוח מתמיד וקסיוס לא ידע כיצד לפתור את הבעיה.

  הסגנים שלו, בריידן והאלן, שחיפשו ללא הרף כל מידע אפשר לגבי הסמור המסתורי שהיה אחראי לפשיטה על הכפר. עותק של המגילה השרופה למחצה הוצב בכל מקום, אך לשווא, נראה כי אף אחד לא ראה כלום ולא יכל לכוון אותם לכיוון הנכון.

  אף אחד פרט למפקדם, קסיוס אליוס לא רצה לחשוב אפילו מה תהיה תגובת סגניו שהם יבינו כי הוא מונע מהם את האמת. המרד יהיה מיידי. והוא ידע כי סגניו יובילו אותובריידן והאלן.

  בניסיון לחמוק ממחשבותיו המייאשות, קסיוס אליוס נזכר כיצד לראשונה הוא הכיר את הסמור. כן, זה היה חורף...סוף החורף. כמו עכשיו. זה היה אחד מימי החופש שלו, של הנער בן ה15 שהוא היה אז. דודו עזב על מנת לבקר בארמון הקיסר, דודו שהיה אחד מעוקביו העקשניים, שריגל אחריו יום ולילה לאחר שמזימתו נחשפה, נטש את האחוזה בעקבות האדון.

  קסיוס חיכה בקושי עד שאחרון הפרשים יעזוב לפני שהוא יצא החוצה. סוף סוף! לבד! לכל היום!

  זה היה עדיין מוקדם בבוקר ועצי האשוח הכסופים הענקיים הסתירו את החשכה מתחת לענפיהם העבים. לקאסיוס לא היה אכפת מזה. הוא עשה את דרכו לבקתת ציד שמצא פעם בטיולים הקודמים שלו ביער. הצריף היה במצב גרוע, אך קסיוס השקיע מאמצים רבים בכדי לוודא שהתקרה לא תיפול על ראשו. ובכל זאת, היה לו קורת גג, קירות, אח והתחושה שאנשים לא ביקרו במקום כבר עידנים. זה היה המחבוא האידיאלי לחשוב בשתיקה ולנהל רשימות שהוא רשם לגבי מות אמו.

  רק כשהתקרב ממש, הוא ראה את עקבות הרגליים, וגרוע מכך - אור בחלון הזעיר היחיד של מה שהוא האמין שהוא המקום שלו. הילד עצר. מישהו היה שם!


  מופתע, קסיוס לא הצליח להחליט מה לעשות הלאה. האם עליו להיכנס פנימה? אבל מה אם יש שם שודדים? ואז איש מעולם לא יגלה לאן הוא נעלם. למרות מחשבותיו  המטרידות, קסיוס גיחך בעל כורחו. זה אומר סוף הקריירה של דודו. איש לא יאמין שלדודו יש קשר להיעלמותו של קסיוס.

  זו הייתה מחשבתו האחרונה של הילד לפני שמישהו שם שק כהה מעל לראשו תוך שהוא קושר את ידיו מאחורי גבו בחבל. ואז, מישהו משךאותו לתוך הצריף

  כשסוף סוף הורידו את התיק, וקסיוס הצליח לראות שוב, הוא התנשם. כל הפתקים של קסיוס הושלכו ברשלנות על השולחן, וחיה קטנה ודקה ישבה עליהם בנוחות. הסמור.  משימה: יש 3 שידות. כל שידה מכילה פריט גיבור ספציפי, מפה, קרן או יצירת אומנות.

  אנו יודעים כי שלושת פריטים אלו נמצאים בתוך השידות, אך אף אחת מהתוויות שעל השידות אינה נכונה.

  איזה פריט נמצא בכל שידה?  TheWeasel_3_Riddle-1920x1080-1.png


  שלחו את התשובה שלכם כאן 👈⬅️


  מידע כללי על התחרות


  התחלה 12.04.21 - 09:00 (UTC+2)
  סיום 19.04.21 - 09:00 (UTC+2)
  הזוכים ייקבלו את הפרסים באימייל עד התאריך 29.04.21
  פרסים 100 שוברים x 50 זהב
  תהליך בחירת הזוכים 100 זוכים ייבחרו באופן אקראי מתוך העונים נכונה בטופס למעלה.
  השובר תקף עד 31.12.22
  שימו לב כל משתמש רשאי להשתתף בקהילה אחת בלבד.

 • Ameno

  Closed the thread