Lži a lasičky – 3. díl – Past

📝Farewell to Forums📝

The forum is currently in read-only mode that will last till July 07th, 2021.

You will find news and all relevant information about the game in our Travian: Legends blog.
For live conversations and interaction with the community join us in official Travian: Legends Discord server.
 • TheWeasel_3_Header-1920x1080-1.png  Lasičky


  Kromě období raného mládí žijí lasičky samotářským životem
  a starají se samy o sebe. Lasičky jsou
  teritoriální zvířata a při invazi obvykle
  své domovy brání.


  (Starodávná kniha o přírodě)  Útoky na vzdálené vesnice přestaly stejně náhle jako začaly, ale ani to nevedlo ke zlepšení nálady v provincii, kterou měl Cassius připojit k Říši. Lidé měli stále sklony k rebelii a scházeli se na ulicích, ale své rozhovory okamžitě přerušovali, když spatřili blížící se stráže imperiánů. Situace byla stále napjatější a Cassius stále nevěděl, jak to překonat.


  Jeho místní zástupci, Bryden a Halen, neúnavně pátrali po dalších informacích o záhadné lasičce, již považovali za hlavního strůjce nedávných masakrů ve vesnicích. Kopie lasiččina napůl spáleného svitku byla umístěna na každý hraniční patník. Vše marné. Vypadalo to, že nikdo nic neviděl a nikdo je nedokázal nasměrovat tím správným směrem.


  Nikdo... kromě jejich velitele. Cassius Aelius se raději příliš nezabýval myšlenkami na to, co by si jeho galští zástupci pomysleli, kdyby měli jen pouhé podezření na to, že před nimi skrývá pravdu. Revoluce by byla okamžitá, a byl si také jist tím, kdo by ji vedl – samotní Bryden a Halen.


  Ve snaze zbavit se úzkostných myšlenek zavzpomínal Cassius Aelius na to, jak poprvé potkal lasičku. Byla zima... Konec zimy. Stejně jako teď.


  Byl to jeden ze vzácných dnů svobody pro tehdy patnáctiletého Cassia Aelia. Jeho strýc se odebral na návštěvu do císařského paláce, a nejvytrvalejší Cassiův dohlížitel, který ho po odhalení jeho malého „vyšetřování“ špehoval dnem i nocí, se vydal na cestu společně se svým pánem. Poslední koně sotva zmizeli z dohledu a Cassius už běžel ven. Konečně sám! Na celý den!

  Bylo stále časné ráno a obrovské jedle pod svými silnými větvemi stále ukrývaly temnotu. Cassiovi to bylo jedno. Vydal se k lovecké chatě, kterou jednou našel během svých předešlých výprav do lesa. Chata byla ve špatném stavu, ale Cassius vynaložil spoustu úsilí na zajištění stropu, aby mu nespadl na hlavu. Hlavně to mělo střechu, zdi, ohniště a zdání, že toto místo nebylo navštíveno lidmi celá léta. Byl to ideální úkryt pro přemýšlení v tichu a pro poznámky, které se týkaly smrti jeho matky.

  Až když téměř dorazil k chatě, všiml si stop, a co bylo horší, i světla v malinkém okénku chaty, kterou považoval jen za své místečko. Chlapec se zastavil. Vevnitř někdo byl! Cassius se samým překvapením nedokázal rozhodnout, co dál. Má jít dovnitř? Ale co když je to banda loupežníků? Pak by nikdo nikdy nepřišel na to, kam odešel. I přes znepokojivé myšlenky se Cassius podvědomě uculil. To by znamenalo konec kariéry jeho strýce. Nikdo by nevěřil, že jeho strýc nemá s Cassiovým zmizením nic společného.


  To byla poslední chlapcova myšlenka předtím, než mu někdo přes hlavu přetáhl pytel a za zády mu svázal ruce. Poté byl hrubě vtažen dovnitř chýše.


  Když mu sundali z hlavy pytel a Cassius tak opět spatřil své okolí, zalapal po dechu. Všechny jeho poznámky byly nepořádně rozházeny po stole a na nich se pohodlně rozvalovalo drobné štíhlé zvířátko. Lasička.


  Úkol: Jsou zde tři truhly. Každá z nich obsahuje jeden konkrétní předmět pro hrdinu: mapu, natarský roh a umělecké dílo. Víme, že v truhlách jsou tyto tři předměty, ale žádný ze štítků na truhlách není správný.

  TheWeasel_3_Riddle-1920x1080-1.png


  Tu zadaj svoju odpoveď! 👈⬅️


  Všeobecné informácie


  Začiatok 12. apríl 2021 - 09:00 (UTC+2)
  Koniec 19. apríl 2021 - 09:00 (UTC+2)
  Duručenie výhier do:
  29. apríl 2021
  Ceny 100 voucherov x 50 zlatiek
  Výber víťazov
  Spomedzi správnych odpovedí náhodne vyberieme 100 víťazov
  Platnosť voucherov
  31. december 2022
  Poznámka Každý sa môže zúčastniť len za jednu komunitu.