K&B Birlikleri Oyun Sonu Mesajı Ve Wow Tebrikleri

• Herkese merhaba,

Ekip olarak sunucuyu üstün bir performansla kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu serverda yönetimde, saldırı ve savunma organizasyonlarının başı olarak, oyun sonu mesajını ben yazacağım.

Kendim hakkında yazmakla başlayacağım:

Bir kaç yıldır çeşitli sunucularda benimle oynayan tanıdıklar ve yeni arkadaşlar, herkese teşekkürler, harika zaman geçirdik, güzel anılar yaşadık. Hepinize minnettarım.

Son birkaç yılda, çok fazla aktif server oynayarak, oyuna vakit ayırabileceğim süre çarpıcı bir şekilde düştü ve bu da performansımı her yönden etkiledi.

Ayrıca bu süre zarfında, uzun süreli dinlenme düşünceleri de vardı, artık oyundan uzaklaşma ve dinlenme vakti geldi.

Şimdi server hakkında konuşalım:

KB&TUATARA

Oyundan veya forumdan takip ettiyseniz, bu bizim için yoğun bir server oldu.

Sanırım Türkiye sunucularında ilk defa Natardan 13/13 plan alındı. Rakibin tüm wow köyleri reislendi. Sonucu, rakamlar ve istatistikler ile görüyorsunuz, fazla bir şey söylemeye gerek yok.

Muhtemelen tek ittifak altında toplanan en güçlü ekiplerinden biri. Güçlü bir rakip bulamamak üzücü.

TUATARA

Al Capone  Tasha  Nastena  Eternity  Giovanni Trapattoni

Bu servera başlarken benim için en çekici olay sizinle birlikte oynamaktı. Birlikte bir çok sunucu oynadık, kaliteli oyuncular ve iyi bir ekip olduğunuzu herkese tekrardan kanıtladınız. Ne kadar oyunu bırakmak istesek de ileride tekrardan birlikte oynayacağımıza eminim. Ortak zaferimizde katkınız çok büyük, teşekkürler çocuklar.

KB+

Oyunda yaptığınız güzel hareketler tartışılmaz. Bölge temizliği, tılsım çalmalarınız ve operasyonlarınız ,katkınız tartışılmaz. Hepinize teşekkür ederim.

SAVUNMA

Herhangi birini ayrı ayrı seçmek istemiyorum, herkes yeteneklerine ve imkanlarına göre sonuca katkıda bulundu.

Uzak bölgedeki piyade mükemmel çalıştı, savunma hedefleri hızlıca kapatıldı.

Atlar her an koşmaya ve her noktayı kurtarmaya hazırdı.

Savunma oyuncularımız, emekleriniz için teşekkürler, her zaman görünmeyen harika bir iş yapıyorsunuz.

SALDIRI

Operasyon ekibi her gün saldırmaya hazırdı. Fazla hata yapmadık, beni şaşırttınız.

Sıkı çalışmanız için teşekkür ederim, umarım operasyonlardan zevk almışsınızdır.

WOW ORDULARI

Çok fazla wow ordusu bastım, iyi bir hedefe ordunuzu gönderememek üzücü, hepinizi anlıyorum. Oyun başından beri bunu bilerek ,sabah akşam bu emeği sarf ettiniz, garantimiz oldunuz . Büyük katkınız için hepinize minnettarım.

WOW HESABI

Wow hesabın mükemmel bir şekilde hazırlanması için Selim abi ve Aydoğan abiye teşekkürler.

Ve 100. seviyedeki dünya harikasını gece gündüz inşa eden tüm bakıcılara teşekkürler!

YÖNETİM

Hakan: , Her turda oynamaya hazır olduğum birkaç güvenilir yöneticiden birisin, teşekkürler.

Ahmet , KB deyince akla gelen iki kişiden birisin birlikte oynamak eğlenceliydi.

Mustafa , Stratejin ile oyuna katkın tartışılmaz, çoğu hareketimde yanımda durduğun için teşekkürler.

Eren , Kazanmak ve daima daha fazlasını istedin. Operasyonlarda ve raporlar da yardımcı oldun, teşekkür ederim.

Sweet Dreams

Ortaklarım Eren , Emre ve Arif abi, emeklerinizden dolayı teşekkürler. Mütevazi bir şekilde oynamak istedik ,hesap olarak performansımızdan mutluyum.

Tekrardan kusura bakmayın herkesi listelemedim, hepimiz birbirimizi tanıyoruz :)

Server dışarıdan boş görülsede oyuncu sayısı olarak bizden fazla rakip vardı. Umarım hatalarınızdan dersler çıkarırsınız, eğlenmemiz de payınız var ,teşekkürler.

Sunucunun sonunda, zafer için herkesi tebrik ederiz!

Son Tr 3x sunucusu kazananı AKAR, KB&TUATARA!

37050f00b313058825701cb0388d1900.png

Emre

• Selamlar Forum Ahalisi,

5 yıldır bu anı bekliyorum. Forum tagım bile akarwow kendi çapımda bir veda mesajı atmasam olmazdı.

Bugün saat 18.18 sularında 100.seviyeyi tamamlayan Selim Paşkanımız aynı zamanda Travianda bir devri de kapatmış oldu. T4.6 sürümü ile beraber 2006’dan bu yana hepimizin bir dönem içine girdiği TR sunucuları için vakit doldu. Son TR3x sunucusunda Dünya Harikasını kurmak ise bizim ekibe kısmet oldu.

Öncelikle WoW hesabımızın bakıcıları AKAR Brothers Selim ve Aydoğan abiye K&B birliği adına teşekkür ediyorum. Çok erken duyurmamıza rağmen karşımıza rakip gelememesinden ve yaptığımız operasyonların da etkisi ile 33.gün tüm asker yetiştirme ve eşsiz tılsımları, 66.gün tüm planları ve 70.gün ise tüm dünya harikalarını alarak TR arenasında rakipsiz olduğumuzu herkese göstermiş bulunmaktayız.

Bu başarıda emeği geçen başta operasyon ekimizin olmazsa olmazları FAT&SİVASSPOR Fatih, Hakan, İbrahim ve Bilal, Mekanın Sahibi Ahmet, Mustafa ve Erdal abi, NORTH STAR Vahit, Enes ve Cemal abi, hesap ortaklarım Sweet Dreams Arif abi ve Emre, defansta harikalar yaratan 3kafadar Nihat, Muhammet ve Erdem, Zack&LazerJet Yahya, Akşehir Apo abi ve Zümrüt abla, Blackblord52 İsmail, Tyler Serhat, Maranga28 Çağlar, Cerkuday Ziya abi, TOKATSPOR Haşmet, TheMahşer Canberk ve Ergin, Battal26 Bülent abi, servarda gözetlemedik yer bırakmayan KGB Aras, yine operasyon ekibimizin değerli üyeleri X Machine Mert, KUTSAL EŞŞEK Ümit, AKaR TeaM Rahmi abi, Justifydad Abdullah abi, q1ew Baran abi, son defans bükücü Kamon Cemil, sur basmayan adam Sevgilimgeliyoz Volkan, wow ordusu basan Brend25 Oğuz abi ve Furkan, Zalimtürk Suat abi ve Erdinç, Akarwow Samet, nüfusta zirveye oynayan mfe Mustafa Abi, rekorların hesabı BYBUTTON&TVS Savaş ve Kerem abi, orduları ile bize destek veren BOSS Oğuz ve Kiwi Kıvança teşekkür ederim.

Ayrıca şahsen tanımasam da servera damga vuran Miroğlu, Union Trakya, Hrtrl, Belhanda, ATİLLAHAN, VATAN, RevivaL, Shedde Aybala, Babazula, ve Bahar hesaplarına da teşekkürü borç bilirim.

Her ekibin bir kilit adamı vardır. Bazen her server aynı kişi bu görevi üstlenir bazen farklı kişiler arasında döner. Bizim için bu server kilit isim hesap ortağım Emre’ydi. Server başlamadan önce oynamama durumum varken Selim abiye emre oynayıp oynamamakta kararsız ne yap et elinden kaçırma dediğimi hatırlıyorum sağolsun kendisi de beni hiç yanıltmayarak bu servera damgasını vurdu. Bu ekip 34 genel 15-16 bireysel operasyon 10 civarı defans organizesi yaptıysa %70’inde başrol Emre’ydi. Yine ruslarla olan tüm iletişimimizi kendisi sağladı. Bu serverki müthiş performansından dolayı kendisini ayakta alkışlıyorum.

Server için bir analiz yapmayacağım, sadece bizim için beklediğimizden eğlenceli oldu diyebilirim. Ekibimizdeki birçok oyuncunun oyundan keyif aldığını düşünüyorum.

Bu bölümde Rus kardeşlerimize gelsin, bu zaferde emekleri büyük.

Большое спасибо за поддержку. Вы были отличным союзником. Я надеюсь, что вы и в будущем добьетесь успеха как в игре, так и в реальной жизни.

“Chess(Travian) is the art of analysis.” - Mikhail Botvinnik

10 yıl sonra Cemal AKARWOW’da görüşmek üzere

Önce Kuzeye sonra Batı’ya dönün. Şampiyon her zaman orada olacak!

#akarwow

#başkandeğilpaşkan

KB ULAN!

K&B Birlikleri Amelesi

-Eren

• KB ekibini tebrik ediyorum güzel oynadınız, aldınız. Ben herhangi bir saygısızlık yasamadım şahit olmadım bu konuda ayrıca teşekkürler.

Başarılar arkadaşlar.

Aslı.

• Congratulations to all K&B team!

It was amazing server, I am proud to be part of it. You deserve this won! <3

Воспитана Нубасами <3

RU 2 | Таша
    RU X3 | Лафет
    TT Europe 2020 | Dipper&Mabel

TR X3 | Horizon

• selam hayirli aksamlar forum ahalisi...

merhaba arkadaslar ben akar hesabi selim akar olarak 2011 yilinda baslamis oldugum travian sever hayatima son trx serverini wow kurarak tamamlamis oldum bu guzel duyguyu bana yasatan birlik arkadaslarima ne kadar tesekur etsem azdir tek tek isim olarak ayirmak isdemiyorum hepinizin yeri bende ayri hepinizin elini koluna emegine saglik iyiki sizle oynamisim iyiki varsiniz ....

Bu oyunda benim icin dusman yokdur rakip vardir suan rakip olan birlikte oynadigim bir cok hesap var rakip olan arkadaslarin basmis olduklari ordulardan savunmalardan dolayi tebrik ediyorum kendi adima eger kusur etdiysem affola hepiniz hakinizi helal edin ....

Tuatara rus birliklerindeki arkadaslarada ayri bir tesekuru borc bilirim

gerek savunma gerek saldiri konusunda destesteklerini hic esirgemedikleri icin sizinle oynamak bir zevkdi hepinize tesekurler....

Bu koseyi bidenecik ortagim AYDOGAN abime ayiriyorum tam oyundan dustum dedigim zaman kosup gelip bana sinirsiz destek verdigim icin ona ayrica tesekur ediyorum eger bu oyunu 100 sefer daha oynarsam 100 seferde senle ortak oynarim seviliyosun reizzzzzzz.....

tekrardan butun traviana emek verip zevk almaya calisan dostlarimin ve rakiplerimin emeklerine saglik ...

hayirli aksamlar..

• K&B Birliklerini kuruluşundan bu zamana kadar bu birlik içinde olan biri olarak AKARWOW da emeği geçen tüm K&B Ekibine teşekkürü kendime borç bilirim. Brend25 ve Hasan_dede olarak bu birlikte oynamaktan her zaman zevk aldık. Eğer zaman içinde hatamız olduysa affola. Son tr serverinde Akar Hesabının sahibi Selim'i de ayrı bir şekilde tebrik ediyorum. (SELİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİM)

• Emeğinize sağlık brolar; sizinle oynamak ayrı, sizi izlemek ayrı bir zevkti. Tüm K&B ekibini tebrik ederim.

• Farklı bölgelerin oluşumları olduğumuz için rakip olarak başladığımız bu serüveni , aradan geçen uzun yıllar sonrasında KB ailesinin bir çok üyesiyle gerçek birer dost olarak kapatıyoruz...

Sadece bizler için değil , oyunu ciddiye alan ve hakkını veren her speed oyuncusu için Trx'in mihenk taşlarından biri oldu KB ailesi...

Ve ne güzel tesadüftür ki Tr speed'inin son wow'unu kurmak dostlarımıza ve Akar hesabı Selime nasip oldu...

Tekrardan tüm KB ailesini ortaya koydukları bu gösterişli kapanış şöleni için bir kez daha kutlarken şunuda tarihe not olarak düşmek istiyorum ;

Bu serverda hem göstermiş oldukları üstün performans hem de Trx serverlarının bugüne kadar ki "En İyi Forum Sunumunu" takip edenlerin huzuruna sunan SweetDreams - Emre ve Eren'i "Kalitenin asla tesadüf olmadığını" bir kez daha gösterdikleri için tebrik ediyorum...

Ve son olarak Vahit

We Never Forget

vnm7r9.png

• Biraz geç bir yazı olacak ama, kendi adıma bir kaç şey de ben söylemek istiyorum.

Öncelikle ben speed oyuncusu değilim. speedden de çok haz etmiyorum. çünkü bana göre fazla hızlı. fakat, olan bir arkadaşlık/dostluk için yapılmayacak şey sayısı çok azdır. Turkish Power Erenin hep bi #akarwow isteği vardı. Bu fırsat için onu yalnız bırakmak benim adıma olmazdı, olmamalıydı. Hesabımla elimden geldiğince ilgilenmeye çalıştım. Selim Paşkanın wowunda bir tuğlam varsa; Erenin bu isteğinde bir nebze faydam varsa ben kendi adıma mutluyum, görevimi de yerine getirmişimdir.

Yapılan operasyonlar, analizler, stratejiler üst düzeydi. Serveri son kurşunları tükettirmeden rahatlıkla kazandırtan komutanlarımızı(ameleleri :asd:) tebrik ederim. Gerçekten keyifli ve sistematik bir oyundu. Tüm K&B oyuncuları ve operasyon timi kalitelerini ellerindeki her fırsatta göstererek son Tx3 serverini başarıyla bitirdiler.

Buradan bir de ara ara kahrımı çeken Prometyum1967_TR  Bektasimov_TR a da teşekkür ediyorum.

Beni bu speed serverinde aralarına alan K&B birliğine teşekkür ediyorum.

Ve defans mıknatısı sevgili kaarşim Night Elf .. Görüyor musun bak, bir zafer daha..

Rakiplerimizi de verdikleri emeklerden ötürü tebrik eder, servere kattıkları renkten ötürü teşekkür ederim. Olmasaydınız, olmazdı.

Ve..

Русские братья

Вы играли очень хорошо. Ваши битвы не будут забыты. Мы благодарим Вас!

#akarwow

#KB&TUATARA

-Niko

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
    ~Parody Account L:osd:L

..servarda gözetlemedik yer bırakmayan KGB Aras..
    #akarwow100

19.4.2021 18:18

Nicholai Hel Aras kardeşime KSK_AYAZ hesabına ve birliğe verdiği büyük emeklerden ötürü teşekkür ederim.

#NorthW.100
    29.05.2020 15:52

Strateji oyununun gereklerini birliği için en iyi şekilde yerine getiren Nicholai Hel e sonsuz teşekkürler.

NORTH W KANATLANDIRIR!

#AnimalsNorth100

23.06.2019 11:42