Travian Wow Köyünden Yapılan Yağmaya Ceza

• Orome Sayın admin sırayla vefa - yargı - rh avengers - rest birliklerinin wowlarına yağmadan ceza verdiniz. Yıllardır bu oyunu oynuyoruz hiç bir zaman böyle bir saçmalık görmedik.. Nasıl bakılcak wow da askerler travianın son senesi diye serverin içine edelim diye bir düşünceniz mi var.

Söyleyinde bilelim ona göre oynayalım yada oyunu komple bırakalım iyice vıcığını çıkardınız oyunun hadi anladık multi yağmalayanlara ceza veriyorsunuz. Haklısınız eyvallah ama wow bu wow alooo :D

• Orome Sayın admin sırayla vefa - yargı - rh avengers - rest birliklerinin wowlarına yağmadan ceza verdiniz. Yıllardır bu oyunu oynuyoruz hiç bir zaman böyle bir saçmalık görmedik.. Nasıl bakılcak wow da askerler travianın son senesi diye serverin içine edelim diye bir düşünceniz mi var.

Söyleyinde bilelim ona göre oynayalım yada oyunu komple bırakalım iyice vıcığını çıkardınız oyunun hadi anladık multi yağmalayanlara ceza veriyorsunuz. Haklısınız eyvallah ama wow bu wow alooo :D

Yargı WW un içinden geçtiler, 33m yağma yapmıştık daha yeni başlamıştık yağmaya. rest WW az bile yedi %10. Kaç haftadır yağmada.

Sen onu boşver yakaza ne zaman açacak. ^^

“Power is dangerous. It corrupts the best and attracts the worst. Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.” Ragnar Lothbrok

2008 TS6 Aksu Öğütlü / ÇAHRA

2009-2012 TS4,TS4,TS4 hnnbl_clnel_rdn  / SİYAH

2013-2014 TS7 hnnbl_clenl_rdn / NAR

2015-2016 TS7 De Las Pompas / NAR

2016-2017 TS9 NAR /// 2017 TS1 AXU / NAR

2019-2020 TS4 NAR OF AXU / BESTN

2020 TS6 NAR OF AXU - ada & yaz / HAN

2020-2021 TS3 Kuzgun / VEFA

An ex NAR player.

• Yargı WW un içinden geçtiler, 33m yağma yapmıştık daha yeni başlamıştık yağmaya. rest WW az bile yedi %10. Kaç haftadır yağmada.

Sen onu boşver yakaza ne zaman açacak. ^^

Valla dostum bilmiyorum görecez ne olacak ne biticek ama çok saçma bir sistem eskiden 800 aktif oyuncu vardı şimdi 100 aktif oyuncu anca var. Sayenizde travian yönetimi :)

Sana yakaza mı lazım :D

Aynılarını 26 nisan günü yani 4 gün önce biz yazdığımızda sevinç çığlıkları atıp Yargı Vefa multi yağmalıyormuş az yağmalayın diyip sen ve adem saçma sapan sevinç çığılı atıyordunuz

Biz ısrarla bu sizide vuracak dediğimizde umursamadan ağlamayın gibi garip cümleler kurdunuz dün rhler bugün siz bizim yazıklarımızı yazar oldunuz

Bu cezalar size gelince mi rahatsız oldunuz :!:

Ne garip bir cemiyet olduk kendimize dokunmayan yılan bin yaşasın dokununca da ortaları yıkalım :(

• Ben bir sevinç çığlığı atmadım dostum genel olarak merak ettiğimden sordum ona göre önlem alalım diye benim cezam yeni bitti zaten

• Ben bir sevinç çığlığı atmadım dostum genel olarak merak ettiğimden sordum ona göre önlem alalım diye benim cezam yeni bitti zaten

Senin hesap ismi ne ?

“Power is dangerous. It corrupts the best and attracts the worst. Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.” Ragnar Lothbrok

An ex NAR player.

keşke vefa ile başlayan ilk kıyımda tüm birlikler toplu olarak bir tepki verebilseydi, şuan bu durumda olunmayabilirdi. oyunun tadını kaçırdılar iyice.

• Neyse boş muhabbet dönecek gibi sayın orome cevap verirse seviniriz merak ediyorum ona göre önlem alalım yada silelim s1 de de aynısını yaptılar server yarıda kaldı tüm ordular silinmişti. 3 yıl sonra en zevk aldığım server oluyor ama yeni kurallar kural ekibi bence hiçbir şeyi doğru düzgün yapmıyor.

• keşke vefa ile başlayan ilk kıyımda tüm birlikler toplu olarak bir tepki verebilseydi, şuan bu durumda olunmayabilirdi. oyunun tadını kaçırdılar iyice.

Dimi hep beraber tepki verseydik, hatta Vefa Yargı olarak bizler rest rh kitlemeyin deseydik. Bizler ilk kitlendiysek rh rest hed avg bu birliklerden birilerinin şikayetleri üzerine kitlendik. İlk kartı rakip oynadı. Bizde açtık haritayı tak tak tak tak ^^ olan sw kalitesine oldu. Oyun sonu cehenneme döndü.

Neyse boş muhabbet dönecek gibi sayın orome cevap verirse seviniriz merak ediyorum ona göre önlem alalım yada silelim s1 de de aynısını yaptılar server yarıda kaldı tüm ordular silinmişti. 3 yıl sonra en zevk aldığım server oluyor ama yeni kurallar kural ekibi bence hiçbir şeyi doğru düzgün yapmıyor.

Sen o sw varmıydın ?

An ex NAR player.

• Dimi hep beraber tepki verseydik, hatta Vefa Yargı olarak bizler rest rh kitlemeyin deseydik. Bizler ilk kitlendiysek rh rest hed avg bu birliklerden birilerinin şikayetleri üzerine kitlendik. İlk kartı rakip oynadı. Bizde açtık haritayı tak tak tak tak ^^ olan sw kalitesine oldu. Oyun sonu cehenneme döndü.

Sen o sw varmıydın ?

dostum benim bahsettiğim noktada o. vefa yargı ya ilk kurşun atıldığında diğer birlikler zafer naraları atmak yerine oyunun keyfini kaçırıyorsunuz hop noluyor deseydi, olaylar buraya gelmezdi, kaliteli bir oyun sonu dolurdu diyorum.

• dostum benim bahsettiğim noktada o. vefa yargı ya ilk kurşun atıldığında diğer birlikler zafer naraları atmak yerine oyunun keyfini kaçırıyorsunuz hop noluyor deseydi, olaylar buraya gelmezdi, kaliteli bir oyun sonu dolurdu diyorum.

Yoo sen hala diyorsun ki , diğer birlikler Vefa Yargı cezalarına tepki gösterseydi. Ve bi şekilde rest rh ceza almasaydı oyun sonu kalitesi yüksek olurdu diyorsun.

An ex NAR player.

• Yoo sen hala diyorsun ki , diğer birlikler Vefa Yargı cezalarına tepki gösterseydi. Ve bi şekilde rest rh ceza almasaydı oyun sonu kalitesi yüksek olurdu diyorsun.

tamam ben birşey demiyorum pes ettim 😂

tamamen katılıyorum. önce wowumuz ''hileli yağma'' gerekçesi ile ceza aldı ardından iki oyuncumuz yine aynı sebepten ceza aldı, tüm cezalar için attığımız ticketlar neticesinde ömer ada'nın bize yolladığı liste tamamen rh birliğinin yağma hesaplarıydı. silmeye aldıkları hesapların hiçbiri bizlere ait değildi. fikrimi zaten daha önce dilee getirmiştim. maksatları wow ordularını bakıma daha muhtaç hale getirmek, wow hesaplarını tekrar depo basmaya zorlamak, serveri uzatmak; özetle son kaliteli serverlarında son altın vurgununu yapmak. hem travian yönetimi hem de devam eden oyuncular farkındadır ki altın sirkülasyonu oldukça düştü. bu bahsettiğim konular bile travian games'in oyuncularına ne kadar muhtaç olduklarının kanıtı, gelin görün ki ısrarla bizleri oyunu bırakmaya zorluyorlar.

• serveri uzatmak; özetle son kaliteli serverlarında son altın vurgununu yapmak. hem travian yönetimi hem de devam eden oyuncular farkındadır ki altın sirkülasyonu oldukça düştü. bu bahsettiğim konular bile travian games'in oyuncularına ne kadar muhtaç olduklarının kanıtı, gelin görün ki ısrarla bizleri oyunu bırakmaya zorluyorlar.

aynı fikirdeyim tamamen. yolsuz kaldılar. daha beter olacaklar. serverda oynayacak adam bulamıyorlar doğru dürüst. edemeyip asya avrupa vs diye serverları birleştirdiler. oyunu bırakmanın zamanı çoktan gelmiş geçiyor. bitse de gitsek ( bir daha gelmemek üzere)